2422
  • grebber
    #381
    Fasza nagyon!!! De én cd-sről nem tudok csak DVD-s verzióról.
  • Tatyla
    #380
    mert nem szereti a 4.12b catalystet!
  • Duddits
    #379
    Hello emberek! Na milyen a játék? Megéri a 3 CD-t leszedni?
  • grebber
    #378
    FELHIVÁS!!!!

    Kérek minden olyan embert aki segítőkész és ért a képszerkesztő programokhoz hogy csináljon már egy korong alakú boritot erről a gameről!!!!!

    MEGOLDHATÓ??
  • gpm
    #377
    Nekem huzott X800-al beszaggatott, aztan egyszer csak elmult.
  • HRaVeN1
    #376
    Haverom 9600xt-jén nem is szaggat be. Nekem meg 9800pro-val igen..
  • HRaVeN1
    #375
    Jaja pedig jó kis játék ez.
  • Dynamic
    #374
    A TELEÍTETT game system/win akármi könyvtárában kell lennie a file-nal.
    Nem törölted le véletlenül?
  • lybrahu
    #373
    Köszi!!
    A problémára is van esetleg megoldásod?
  • Ma2ska
    #372
    A kajáldaban hátul van a falon egy rekesz, ott nézd, nem feltünö de látható, a mérget meg tedd bele a tányérba ahol irja hogy poison ide, aztán jön a csákó megkajálni..
  • Hmuda
    #371
    Legközelebb a kép URL-jét szedd ki.

  • lybrahu
    #370
    Hát ez a képbeszúrás nem sikerült asszem.
    Szóval egy MCCDyn.dll nevű fájlt hiányol folyton...
  • lybrahu
    #369
    Szevasztok.
    Nemrég töltöttem le a játékot de nem igazán tudom elindítani az .nfo alapján. Lehet hogy a telepítést csinálom rosszul, de állandóan ezt e hibaüzenetet kapom:

    Mi lehet a gond?Valaki tudna ebben segíteni?
  • Dynamic
    #368
    Ja látom már megvan:)
  • Dynamic
    #367
    Az őr a rács mögött a Bulder asszem, ahol a bekötött szemű fickó van.
  • Dynamic
    #366
    Nekem is hasonló dolgokat produkál.Ráadásul illogikus módon lehet, hogy egy szűk folyosón lesz 10 fps, pár lépéssel visszább egy nagyobb, sok tereptárggyal helyiségben meg mondjuk 40 fps.
  • fitutufi
    #365
    uninstall...
  • V Carter
    #364
    Én hülye vagyok ehez a gamhez, semmit nem tudok csinálni és a rejtett cucokat sem találom a kajáldában.
  • BladE666
    #363
    Kösszi gyerekek a játékot ekem tetcet csak kcsit rövid volt 2 ap allat kiakasztotam
    de mondom kurva jo game :D s nagyon szép grafkoja
  • Lacc
    #362
    Ja akkor te már előrébb voltál, akkor rosszat irtam le :)
  • grebber
    #361
    Kösz az elején volt az őr oda kelett menni már segitettek msn-en.
  • HRaVeN1
    #360
    Az normális, hogy néhol 10fps-re is lecsökken, két lépéssel arréb meg 70fps-re növekszik? 9800pro+2600xp-vel
  • Lacc
    #359
    Kicsit részletesebben leirhatnád. Az elején először az udvaron kell dumálni a muksóval, aki később ha jól emlékszem beküld a szobájába ahol csapda vár rád. Aztán vissza kell menni hozzá, a többi megy gördüléknyen.
  • grebber
    #358
    Valaki segítsen már az elején elakadtam. Valami Bulderrel kell beszélni de ilyen embert még nem láttam sehol!!!!!
  • Gabe18
    #357
    Illetve a kajáldában eldugott cuccokat is érdemes keresni...
  • V Carter
    #356
    Köszi
  • Ma2ska
    #355
    A méreggel kéne valamit kezdeni, nézz körül ahol kajálnak a rabok...hogy lehet megmérgezni valakit /többet nem segitek mint Vágopista mondá/
  • Ma2ska
    #354
    Mondtam én hogy rájössz...
  • V Carter
    #353
    Nem tudok befizetni nála,azt mondja mennjek Basimhez az tovább küld hogy szerezzem meg a listát.Nem tudok semmit se csinálni!!
  • fitutufi
    #352
    VÉGIGVITTEM !!
    a gumiszobásra rájöttem :P
    nagyon állat game , vége király ,minden király .... év játéka nálam !
  • Lacc
    #351
    Na most toltam én is végig. Nagyon kellemes kis fps volt, végig tetszett az egész, csak kicsit rövid volt. Volt benne sok jelenet amit tetszett nagyon, pl. a vége fele a heavy guard-os rész :D De nagyon jó volt hogy nem csak a lövöldözésről szólt az egész, hanem vittek bele változatosságot.

    De meg kell emlitenem, hogy legutolsó boss fight elég halvány volt, semmi mást sem kellett csinálni mint lőni...
  • Ma2ska
    #350
    Jó helyen kapizsgálsz, amig rá nem jössz fizess be egy menetre Centurionál
  • V Carter
    #349
    Azt gondolom hogy a méreggel kell valamit csinálni,de mit?
  • Ma2ska
    #348
    Nem olyan nehéz az, szerintem már rá is jöttél...
  • V Carter
    #347
    Sziasztok!
    A börtönben miután az első boxmecsett lejátszottam és oda megyek a következő ellenfélhezazt mondja elöbb szerezzek meg valami listát,azt hol találom meg?Én csak egy üveg mérget találtam
  • Ma2ska
    #346
    No hát itt ugye gázzal kiütik a csávokat majd egy kis szerkezet beemeli egy kapszulába ami kilövi. Csak annyit kell tenni hogy Riddick koma elfoglalja a helyét egyik ilyen "koporsó"-ban, mikor kinyilik és ezáltal öt lövik ki a zürbe
  • fitutufi
    #345
    hallottnak kell teteni magunkat vagy hogy ? mond el pls részltessen :) és hogy hogyan :P
  • fitutufi
    #344
    nem sikerült , hogy kell ? :)
  • Ma2ska
    #343
    Nem olyan nehéz kimenni abból a "gumiszobából", szerintem már sikerült is...
  • Tatyla
    #342
    ezt ugy értettem hogy mindenkor! :P