16
  • Tetsuo
    #16
    Azt mondtam 1ik. Máshol is vannak pofátlan, anyjukat is futtató üzletemberek. (Ez 1 metafóra) :D
  • shabba
    #15
    van annál drágább is, elég hozzá Mo.-on belül maradni pl. HTCC területen globonet árak vagy monortelé. De pl. görögöknél is elég irreális adsl árak vannak 30-40ezer ft magasságában, nincs is túl magas penetráció.
  • Tetsuo
    #14
    Mindenesetre a világ egyik legdrágább internetszolgáltatója az Axeleró!
    És az 1ik legszemetebb is.
  • shabba
    #13
    Annál azért több, úgy háromszorosa ha korlátlan adatforgalmú a csomag akkor 37 euro, pl. Arcornál ami egy olcsóbb szolgáltató.

    Franciáknál is pl. Wanadoo 30/35 euro az 512/128-as net 2/1 év hűség mellett, ez sem éppen 3500Ft, vagy én maradtam le valamiről és 250 helyett már csak 100Ft lenne az euro árfolyam? ;)
  • ollie
    #12
    Németországban meg az 1024/128-as DSL kerül kb 3 rugóba.
  • [HUN]PAStheLoD
    #11
    mint USA-ban .. ahol alkotmányos jog ..blabla
  • Pheel
    #10
    3500-ért lenne rá itt is nagyobb igény. Nem reklámozni kell az internetet, hanem olcsóbban adni.
  • k0zi
    #9
    Párizsban 1 hónapi 512kbps ADSL kb 3500Ft-nak megfelelő euróért vesztegetik.
    De ott kicsit nagyobb igény is van rá. Itthon sajnos nincs elég user ezért nincs annyi befektetés és fejlesztés.
  • lck
    #8
    Ja a nagyobb sebességet figyelembe se vettem.
    .
    .
    .
    Ingyen kéne adni !
  • lck
    #7
    100 ÓRÁS KOMBI = 9000 FT
    KORLÁTLAN ~ 720 ÓRÁS ~ ( V.MI MÁS ) = KB. 10000 FT
    10000 / 720 = 13,88 FT/ÓRA
    100 * 13,88 = 1388 FT

    HA KORREKTEK LENNÉNEK KB. 1400 FT-ÉRT KELLENE ADNI A 100 ÓRÁT.

    NA JÓL KISZÁMOLTAM MI ?
  • BaLeeX
    #6
    Dejó!
    Napközben bármikor használhatom azt a "rengeteg" 40 órát havonta? Eddig is alig jöttem ki belőle, nemhogy napközben is azt használjam.

    Persze az átalánydíj bevezetésével nem kapkodnak ennyire. Vezessék csak be nyugodtan, le se szállok az egyik vonalról...
  • skristof
    #5
    axeleró (t-online) meg fatáv (t-com) is bekaphaggya!!!!!
    qrv annyukat nem tudják az adsl-t normálisan fejleszteni!
    csak ahol a fejek laknak odaviszik.....
    f@sszop*k!!!!
  • zord
    #4
    nem értek veled egyet. szerintem mocskos ge*ik az ilyenek, kapitalista szarok
  • AdaKiller
    #3
    ja, rohadt k*csögök
  • Pheel
    #2
    De azért már szép haladás. Lassan beismerik, hogy nappal sem drágább ugyanazt a vezetéket használni... :)
  • Punkerwork
    #1
    még így is drága.....