893
AVAST! Antivirus
  • cserre
    #653
    Sasztok!

    Avast free-t használok a legújabbat.
    Utoljára 18 óra után frissített, most meg kiírja, hogy nincs kapcsolata a szerverrel.

    Nektek is?
  • Airbus A380
    #652
    ha a free legálisan van beregisztrálva az nem fogja kiírni.
  • Airbus A380
    #651
    Vagy esetleg LEGÁLISAN használod? Avast!-ot teljesen LEGÁLISAN ingyen lehet használni a free verziót. (és az is megfelelő védelmet ad otthoni környezetbe)
  • Synchronous
    #650
    Hi

    Nekem az 5.0.677-es verzió van fenn és kiírja hogy illegális szoftverhasználat, meg hogy 30-tól nem lehet használni. Viszont a lejárata 2012-re van kiírva... akkor most nov. 30-tól nem lehet használni egyáltalán?
    A licensz fájl szerint amit megadtam 2012-ig kellene működnie. Valószínűleg problémásan működnek warezzal az újabb verziók. Ha nem fog frissíteni meg nem működik akkor azt hiszem lecserélem Kaspersky-re.
  • Carmang
    #649
    Lehet hülye kérdés: de Win7 64bit alatt el lehet indítani az Avast kezelőfelületét?
    Mikor start menüböl akarom indítani hibát dob, hogy Az alkalmazást nem sikerült elindítani, mert a párhuzamos konfigurációja helytelen.
    A Windows biztonsági beállításoknál kiírja, hogy az Avast védi a rendszert, tehát a program fut a háttérben.
  • Airbus A380
    #648
    Frissítsd a programot és elintézi ha kell, ha nem akkor természetesen nem. :)
  • trn30
    #647
    Melyik az új ? Mert az 5.0.594.0 tegnapelőtt töltöttem le. köszi
  • Airbus A380
    #646
    A z 5,ős a 4,8-as már elég régi.
  • trn30
    #645
    Oké, kösz. Felraktam az 5 verziót s ott se lehet. Melyik jobb az 5 vagy a 4.8 ?
  • Rotyoka
    #644
    sehol sem lehet mert az avast 32 bites program
  • trn30
    #643
    Sziasztok ! Bootidejű vírusirtást akartam csinálnia 4.8 free verzióval 64 bites rendszeren de nem engedi. Az "ütemezett indításkori keresés" ugyan ott van de halvány nem lehet aktiválni. Olvastam, hogy az 5 verziónál a 64 biten nem lehet csinálni, val. akkor a 4.8 verzióval sem ?
  • Airbus A380
    #642
    Sikerült?
  • nyecsi
    #641
    Köszi köszi :)
  • Airbus A380
    #640
    Válaszsd a free-t otthoini gépre az is bőven elegendő (a legtöbb szaki szerint is!!) és akkor nincs macera és legális szoftver. Beregisztrálod ahol mutattuk ill ahol felajála és beírod neki a kódot és kész bár asszem az 5-ösbe már kód se kell csak regelés.
  • nyecsi
    #639
    SZia
    Annyit ir h nemsokára lejár,és fel ajánlja h free,vagy fizetős.
  • Airbus A380
    #638
    Mit ír ki? Ha rákattintasz amúgy a tálcán az a betűre kiírja hogy a free vagy a pro verzio e. Ha a free akkor csak regelsz 1 kódot inyen, megadod az avastnak és kész.
  • Narxis
    #637
    El kell döntened, hogy ingyenes vagy fizetős verzió kell-e belőle. Ha ingyenes akkor itt kell újra regisztrálnod: http://www.avast.com/registration-free-antivirus.php

    és jó lesz 1 évig.

    Ha a fizetős változat kell akkor megveszed bankkártyával vagy warezolod. Rajtad múlik. :)
  • nyecsi
    #636
    SZiasztok
    Több mint egy éve van fent az avast,de csak most a napokban kezdte el kirakni ezt a licenszes szöveget.A helyzet az h fogalmam sincs ez ingynes verzió e vagy vmi buherált,mert más rakta fel nekem.Én nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz,és h őszinte legyek nem is akarok hozzányúlni,mert már volt olyan h összeakadtak a progik,és sajnos nem vagyok informatikus.A kérdésem az lenne h keressem azt aki telepitette,vagy mit csináljak ezzel a licensz dologgal.KÖszi a segitséget előre is
  • Airbus A380
    #635
    Egyértelmű hogy a tiszta telepítés kell. Régi le, és új fel és máris nem lesz olyan gondod amit írtál.
  • Rotcsa
    #634
    Sziasztok!

    1-2 oldalt visszalapozva leírtam korábban, hogy hogy megszívtam, amikor haver gépén frissíteni akartam 4.8 ról 5.0 ra.

    Nos,1-2 hete az én asztali gépemen lévő 4.8 as regje elavult és valahogy, már én sem tudom,hogy miként, a linkekből-linkekbe menve amiket felajánlott a rendszer, az 5.0 telepítésénél kötöttem ki. Paráztam is, hogy most is bent ragadnak majd a modulok a windowsban és szenvedhetek vele újra, de nem ez történt. Szépen kicserélődött az új a régire mindenféle fennakadás nélkül.

    A minap arra gondoltam, h a notimra is felteszem az 5.0-t, mert eléggé megtetszett. Szerintetek ezúttal kapcsoljam ki a réginek az ellenőrző moduljait és töröljem le, majd tegyem fel az újat, vagy hagyjam az egészet ahogy van és csak nyomjam fel az 5.0-t?

    Ami miatt még mindig a régit használom az a VRDB. Nagyon fájlalom, hogy az újba nem került be....
  • Puhos
    #633
  • teddymac
    #632
    Köszi mbam megoldotta a problémát és avast is megy mar rendesen ... virus volt a gépen ,Köszönöm
  • Puhos
    #631
    Akkor valami gond van a gépeddel, mert nálam tökéletesen működik, megnyílik az oldal! Esetleg valami vírus, trójai nincs a gépen? Próbáld meg letölteni az mbam-ot, frissíteni, majd futtatni!
  • teddymac
    #630
    A kiszolgáló nem található













    A Firefox nem találja a kiszolgálót a(z) www.avast.com helyen.








    * Ellenőrizze a címet, nem gépelte-e el. Például nem írt-e
    ww.valami.hu-t a
    www.valami.hu helyett.

    * Ha semmilyen oldalt nem tud letölteni, ellenőrizze a számítógépe hálózati
    kapcsolatát.

    * Ha a számítógépet vagy a hálózatot tűzfal....


    Ezt írja ki
  • Puhos
    #629
    Szia!

    Nem ez az?
  • teddymac
    #628
    Sajnos sehogy nem j ó
  • Arkon
    #627
    Nézd meg a Főablakban a Karbantartás' majd 'Regisztráció'. Hátha ott kell.
    Mondom még egyszer, olvastam valahol, hogy az új avast! 5-höz már nem a régi módon kell kérni újabb kulcsot.
  • teddymac
    #626
    Maga az oldal nem jön be
  • Arkon
    #625
    Én nem használok avast!-ot csak próbáltam segíteni, hátha ...
    Most megnéztem de nekem sem küld kulcsot.
    Valami olyanra emlékszem, hogy az ötösben már a programon belül kell valahol kérni újabb kulcsot, de ebben nem vagyok biztos. Talán majd valaki tud többet is segíteni.
  • teddymac
    #624
    sajnos nem jó , neked megy ?
  • Arkon
    #623
    Talán itt. Link.
  • teddymac
    #622
    Sziasztok
    Megtudná valaki mondani miért nem elérhető az avast.com , most már kB 2 hete. Lejárt a Licence és nem tudok újra kulcsot kérni . help
  • Vardar
    #621
    az új Avast 5 Pro-t felraktam próba időre, egyelőre nagyon tetszik. A virtualizációs résznél hogy lehet beállítani, hogy mindig virtualizáltan fusson az adott folyamat?
  • Airbus A380
    #620
    Az Avast weboldala

    nézz körül hátha írják.
  • Black7Seven
    #619
    Hali!

    Tudja valaki, hogy hova kell beküldeni fals riasztást avastékhoz?
    Köszike.
  • Airbus A380
    #618
    1 évig szól a kód. Szóval ha 1 éve regisztráltad itt az ideje hogy szóljon. Természetesen két perc alatt kérhetsz ismét kódot újabb 1 évre.

    "Igen. Otthoni használatra ingyenes akármeddig." Ez a mondat azért így nem helyes mert 1 évig érvényes 1 reg. :)
  • rockszy
    #617
    ok.kösz
  • lck
    #616
    Igen. Otthoni használatra ingyenes akármeddig.
  • rockszy
    #615
    De én már egyszer regisztráltam magam kb egy éve , akkor is regisztráljak újra?
  • lck
    #614
    Ingyenes magyar letöltése.
    Karbantartás > Regisztráció