893
AVAST! Antivirus
  • KranaZoli #813
    Te voltál az ügyes és kitartó, ezt lájkoltam is!
    Így kell ezt csinálni, nem adtad fel!

    Gyűjtő

    A Te hozzáállásod is lájkoltam.
  • fifinet
    #812
    Lck és Krana Zolee!
    Királyok vagytok.Megoldódott az avast problémám.Úgy ahogy mondtátok csak egy kicsit másképp csináltam.Első lépésben elvettem a gadgetet belőle de így nem kért újrainditást. Másodikban vissza tettem neki a gadgetet és így már kért egy újrát és minden megoldódott.Nincs többé ablak.Mégegyszer nagyon köszi mindent.Bárcsak mindenem így oldódna meg
  • gyűjtő
    #811
    Szia!
    Az Opera böngészőt az elmúlt napokban próbáltam ki.Alaposabban átnézegettem és azt hiszem, megtaláltam a probléma okát.
    A böngésző beépülőiben nem található (jelenleg) a WebRep beépülő.
    Így hiába kínálja fel az Avast a fenti beépülőt az Opera-nak, nem tud kapcsolódni.
    Talán mások számára segítséget jelenthet a fenti információ.
    Egyébként pedig először az Opera böngészőt kellett volna jobban átbogarásznom (ahogy ajánlottad). Ezzel együtt köszönöm a bejegyzésed.
  • KranaZoli #810
    Ezt inkább kérdezd meg Opera topic-ba (gondolom ott is van olyan, aki Avast-ot használ), vagy majdcsak beesik vki aki használ innen Opera böngészőt. Lehet azzal a verzióval csak szimplán nem kompatibilis, vagy fene tudja. Sajnos nem tudok róla semmit, mert Opera-t nagyon rég használtam.
  • gyűjtő
    #809
    Szervusztok!
    Az avast! Antivírus Free 7 védelmet használom. A program Böngésző védelem moduljában 4 böngésző webwédelmét (WebRep) ajánlja fel és azonnal be is épül a böngészőkbe (IE, Firefox Chrome, Opera).
    Nálam az Opera 11 böngészőbe valami oknál fogva nem akar beépülni.
    Megjegyzem, hogy az Opera böngésző portable telepítéséről van szó. Ez is lehet oka?
    Ugyanakkor a Google Chrome ugyancsak portable telepítésébe beépül. Azt felismeri. Hogyan lehetne a WebRep beépülőt "bevarázsolni" az Opera 11 portable böngészőbe?
  • KranaZoli #808
  • lck
    #807
    Köszi Krana Zoli. A képlinkelést majd még gyakorlom
    Biztos nem szúrtam még be eleget. :)

    fifinet ! Nálam az egyik gépen így működött!
    Lehet XP miatt ?? Esetleg próbáld meg hogy feltelepítés után regisztrálj benne fiókot. De ez aztán tényleg csak tipp.
  • KranaZoli #806
    #794
  • fifinet
    #805
    Az a vicces az egészben,hogy az asztali gépemen xp van és ott is ugyanez a jelenség
  • fifinet
    #804
    Azzal még nem próbáltam,de revo uninstallal már töröltem,de úgyse volt jó
  • KranaZoli #803
    Amit link-eltem uninstall utility-t, azzal is ezt csinálja?!
  • fifinet
    #802
    Mégegyszer köszi az ötletet,de sajnos nem jött be nálam,pedig úgy csináltam ahogy mondtad.Létrejött a csere a minialk. kivettem belőle és megcsinálta a cserét.Gépet kikapcsoltam.Vártam egy kicsit aztán vissza,de sajnos ugyanúgy megjelenik az ablak.Az a baj,hogyha letörlöm az avastot és utána újra felrakom akkor is ez van.Nem értem ezt az egészet. lehet hogy majd a következő frissités oldja csak meg?
  • KranaZoli #801


    Lck!

    Ezt nem is ismertem.

    "Na nem az én napom." 3-ból, nulla. :D
    Szerintem ma már sok mindent ne vállalj be.
  • lck
    #800
    http:\\lck.uw.hu/Pic/avast7ins.jpg
  • lck
    #799
    Na nem az én napom.
    Szóval:
  • lck
    #798
    Bocs, a kép.
  • lck
    #797
    Arra gondoltam ahol te kerested.
    Nekem az így néz ki:
  • fifinet
    #796
    Köszönöm az ötleteket, csakhogy én béna vagyok,mert nálam a vezérlőpultban csak olyan van, hogy programok és szolgáltatások. Ha abba belemegyek akkor ha kijelölöm az avastot akkor csak eltávolítani akarja ha rákattintanék.Lehet hogy rossz helyen keresem a programok hozzáadását?Ha kérhetném lépésről lépésre hol is van ez a programok hozzáadása? Bocsi hogy béna vagyok de a víz is kiver ha nem tudom hogy mit is kéne csinálnom
  • lck
    #795
    Nem kell eltávolítani.
    A vezérlőpultban a programok hozzáadásánál kell elindítani az Avast telepítőt és ott a telepített komponensek cseréjét választani, ott az egyik összetevőt pl: Avast minialkalmazás, rátenni vagy levenni.
    Így helyrehozza a telepítést. Utána vissza lehet újra rakni az összetevőt.
  • KranaZoli #794
    Másik fórumban is olvastam ezt a jelenséget.

    Próbáld meg ezzel... eltávolítani a 7-est, majd újra feltenni.
  • fifinet
    #793
    Egy kis segítséget kérnék bárkitől,mert én sajnos nem vagyok profi.Az avastom frissítette magát 7 verzióra ahogy kell.Kért egy újra indítást.Megtörtént.Ekkor kiírta, hogy a telepítés majdnem kész és a kész gombra kattintva befejezte a végleges telepítést. Azóta akárhányszor inditom a gépet mindig ez az ablak jelenik meg és rá kell kattintanom a kész gombra. Hogy lehetne eltüntetni ezt az ablakot, mert az avast egyébként működik rendesen. Win 7 a rendszerem.Ha lehet jó szájbarágósan a válasszal mert mint írtam nem vagyok profi. Előre is köszönöm
  • KranaZoli #792
  • lck
    #791
    Minden kívánságod ilyen gyorsan teljesüljön az életben :)
  • KranaZoli #790
    avast! 7 RC

    I'm glad to announce the availability of avast! 7 RC build (7.0.1403). Thank you for all the feedback from the previous betas, without it we couldn't proceed so fast. Many thanks!

    A few notes about the RC:
    * On Win 7, you can now switch between the horizontal and vertical orientation of the avast! desktop gadget
    * avast! Account portal (https://my.avast.com) will be finalized in the following few days; the basic functionality is already there. Enjoy.
    * Autosandbox malware analysis is not yet fully functional (it will be turned on [through the VPS] soon)

    Lecserélték azt a rusnya széles Gadget-et is. :D
    (pontosabban módosítottak a viselkedésén)
  • KranaZoli #789
    Speciel Nekem nincs problémám, de nem is nagyon ástam bele Magam a programba. Viszont minden nap legalább egyszer beleolvastam a Beta Thread-be és azért olvasni még problémákról.

    Nekem a legnagyobb(!) problémám az új qrva széles Avast Gadget. (Ezt is jelezték páran, de reakció semmi)

    Ha be is foltozták időközben a még ismert bug-okat akkor is illene kihozni egy újabb végleges (legalább már ismert bug-ok nélküli) Béta verziót és tesztelni nem 1-2 napig, hanem minimum egy hétig.

    Nem tudom mi, vagy ki hajtja Őket - de ez van. :)

    Utolsó verziónál még ezek voltak, mint ismert hibák:

    "Some issues still remain:
    * FileRep is not turned on (should be turned on in 2-3 days)
    * Installers have issues when updating/upgrading
    * avast! account is not fully functional yet (be patient, it should be ready soon)
    * Some translations haven't been updated yet, so you'll see some new items in English"
  • Narxis
    #788
    Csak úgy mint a 6-osnál, most is el lett kapkodva, nem megy nekik az évenkénti kiadás. Várni kell majd pár verziót szerintem a véglegesnél is.
  • KranaZoli #787
    Na, ez érdekes lesz mert azért vannak még bug-ok szerintem és úgy látszik újabb Béta már nem nagyon fog beleférni ebbe az időbe:

    "Hello from Prague! We’re glad to officially announce 23 February as the release date for avast! version 7. It’s exactly one year since we launched version 6, and we’re excited about our new features. Also, we’re looking forward to your feedback on version 7… starting Thursday!"

    avast! antivirus
  • kl24h
    #786
    Nyugodtan megbujtatnak, mert előbb utóbb csak fel lesznek derítve és akkor már teljesen tiszta a gép.
  • Narxis
    #785
    Lehet közben meg rootkitek bújtak meg a gépeden csak nem detektálja semmi. :D
  • kl24h
    #784
    Elég kár, hogy egy/több vírus miatt máris telepíted újra a rendszert. Az is megtörténhet, hogy egy olyan vírust kapsz be, amit az Avast nem ismer fel és a Comodo Tűzfalát is kikapcsolja, akkor megint teszed újra a rendszert?
    Akkor megkérdezném, hogy milyen gyakran telepítsz Windows-t? Nálam a "telepítési ciklus" 3-4 év. Ez az idő alatt olyan vírusok is megfordultak, hogy a gép sem indult el mindig. Mégis kitisztítottam és most is úgy megy mintha frissen lenne telepítve.
  • hitman090
    #783
    Kösz mindent jónak tűnik ez a Comodo igaz én világ életemben csak Avastot használtam az ingyenes verziót semmi tűzfal hozzá és meg is szívtam tegnap éppen most húzom újra a gépet :(
  • hitman090
    #782
    Rendben
  • lck
    #781
    Igen ez az.
    Telepítés testreszabásánál figyel oda hogy egyéb összetevők ( geekbuddy, comodo dragon ) ne települjenek. Persze ha nem akarod.
  • hitman090
    #780
    Ez jó?
  • lck
    #779
    Comodonak van külön csak tűzfal verziója, nem szól bele, most is úgy használom.
  • hitman090
    #778
    Mert nekem csak egy sima tűzfal kéne amúgy mert avastot használok
  • hitman090
    #777
    De ez ugye nem szól bele az avast működésébe?
  • lck
    #776
    Comodo Firewall
  • hitman090
    #775
    Sziasztok valaki tud nekem mondani egy jó ingyenes tűzfalat?
  • KranaZoli #774
    Én csak az alap verziót használom. Frissül, lehet választani probléma nélkül a felületeket, frissülnek az időjárás adatok is, feltelepítés után frissül Maga a program is rögtön 2x; 3x aztán az abbamarad. Lásd konfigom nem igazán indul lassan semmi sem. Automatikusan induló alkalmazások közül ez indul el utolsónak, de nem percek múlva. :) Talán Én is kb. akkor használtam utoljára és asszem portable verzióval szakarodtam... Én nem vettem észre semmi problémát mióta fent van.