52
Street Hacker - jobb-e az Uplink-nél?
  • Hmuda
    #12
    Hmmm. Fincsi. :-)
  • antijedi
    #11
    ok, és ebből a framworkbőlbajod tényleg nem lesz szvsz, igaz ms termék de akkoris, sok fejlesztői proginak kell pl
    amugy kellemes egy game, viszonylag probál közeliteni valósághoz is meg normális kezelőifelülethez is (szal nem csak parancssor van, de nem is az megy mint ami az uplinkben...)
    van benne parancssor is, de pl rendes e-mail kliens, filekezelő, bank account figyelő, notepad, etc... :)
  • Hmuda
    #10
    Akkor még adok neki egy esélyt.
  • antijedi
    #9
    az ms.net framework pedig egy hasznos dolog, sok "komolyabb" progihoz szokott, keleni, bár játékoknál merőben szoktlan :)
    jah és autoupdate is felrakja alaphelyzetben :)
    ezzel már tuti nem vesztes semmit szvsz :)
    amugy igy elsőre nem tünik rosznka, csak a felbontás 800*600 ami ugye sovány :/, mgá ha nem is a grafika a léyneg akkor is kifojik a szemem a ház méretű betüktől :)
  • Hmuda
    #8
    Valami framework f*szsákot akart felrakatni velem. Kösz nem, így is épp elég sz*r van a gépemen. Unincstall.
  • cyrus #7
    nekem nemizs megy a demó... :(
  • via_mala
    #6
    Street Hacker 1.0.4 demo
  • Hmuda
    #5
    Kösti közben már rákerestem. Érdekesnek látszik. Majd kiderül.
  • via_mala
    #4
    Hivatalos homepageDemo
  • Hmuda
    #3
    Link, info, bármi?
  • via_mala
    #2
    Na szóval itt egy új hacker játék.
    Ide jöhetnek a tippek, trükkök, vélemények.
    Annak idején az Uplink volt az úttörő, azután jöttek sorra a többiek, pl. Dark Signs. Kíváncsi vagyok ez mit tud.
    Remélem összetettebb küldetések, több zene, látványosabb grafika lesz benne.
  • Hmuda
    #1
    info?