112
Én a robot.
  • gazo
    #112
    ...januárban jön a DVD....
  • LittleL
    #111
    cigányok. D
  • nemcsakfeel
    #110
    az europid kicsit túlzás :D
  • Bucser
    #109
    Igaz Ausztrália csak 19,4 millió (megzavart a nagy terület:) Indiát gőzöm sincs, hogy hova soroljam....Europid??? vagy talán a mongoloid és europid keveréke?? gőzöm nincs...
  • Cat #108
    ausztrália 110 millió? hol élsz te? jó az 20 milliónak is
    egyébként india 1 milliárdját hova soroltad? (nemsokára többen vannak mint a kínaiak)
  • Bucser
    #107
    Hát csak számoljatok utána. USA 250 millió ember (ennek 70 %-a fehér) EU 370 milla ember (ennek is kb 90 % fehér csak) Ausztrália 110 millió (ennek is egy része őslakos) és FÁK kb 200 millió megint. MOst képzeljétek el csak a Kínaiak 1,1 milliárdan élnek.... aztán ott vannak a japánok a koreaiak vietnámiak Thaiföldiek és még sorolhatnám.. Kb 2 milliárd az ázsiai nagyrasszba tartozók aránya... Szerintem már most kisebbségben van a klasszikus europid nagyrassz.. (szerintem soha nem is volt többségben)...
  • nemcsakfeel
    #106
    amcsiban a fekete lakosság aránya nem éri el a 8% ot.
  • Rafaelo
    #105
    jaja
  • CSOCSO
    #104
    mer sznak mint a nyulak.. es egymas hatan laknak egymas olebe szarnak mint a japanok meg az egyebb azsiai nepek...
  • Rafaelo
    #103
    szomorú jövőnk lessz
  • lacxox
    #102
    Igen hamis illúzió azt gondolni, hogy jelenleg a fehérek lennének többségben...Például a mongoloid nagyrassz biztosan többségben van, de az indiai-arab világ is jó eséllyel áll nagyobb populációból, mint amekkorát a fehérek alkotnak (a feketéket nemtom).
  • Rafaelo
    #101
    a túlnépesedés mitt több nigga és sárga lessz 30 év mulva mint fehér
    ez sima statisztika
  • nemcsakfeel
    #100
    eroteljesen latszik rajta hogy amcsi film. amcsi nezoknek keszult..
  • Cat #99
    ja, én se hiszem hogy 2035ben egy laza néger fog bemenni a világ leggazdagabb emberének irodájába, és beszól neki keményen.
    Egyszerűen nem hiteles - bár felmérések szerint biztos ez jön be a mai mozibajáró fő generációnál, a 15-20 éveseknél.
  • nemcsakfeel
    #98
    Engem az első negyedórában nagyon zavart hogy csak négereket látni.. nyomasztó volt. Meg az a tipikus laza duma smithnek. nem bírom az ilyet.

    : 7/10 pont.
    A többi részlet viszonlyag jó volt, robotok kinézetében több fantázia lehetett volna, ezek túl legóemberes, simított darabok.

  • m4n0
    #97
    lol, kicsi a világ! :D egyelőre nincs...

    naja, birodalom fíling.
    de amikor a kamera a létező összes szögpen elkezd pörögni, az leginkább rókázhatnék érzés volt...;)
  • Sir Quno Jedi
    #96
    Sztem. jó film, ha nem is egy agymozgató darab. Asimovra hivatkozni kissé nagyképű ugyan, dehát...
  • gazo
    #95
    szeva m4no! Beetlejuice-os feladványokból van még?:)))

    + hozzátenném, hogy, amikor Sony(:)) robot menekül az ablakon át és leesik a betonra, mintha a nagy zöld behemótot láttam volna,
    + amikor Calvin lóg a rámpa végén, az kissé a Birodalom visszavág végére hajaz
    + a legeslegvége, a robotok a hídroncs előtt, kissé Animatrix feeling
    + fura, hogy a SuperAudi a high tech cuccaival úgy döcög be a prof villája elé, mint Trabant Hycomat a krumpliföldre (pattog a kocsi rendesen)

    amúgy valóban jó kis film, nem bántam meg, hogy moziban is megnéztem. A reklámok már tényleg nagyon pofátlanok benne....
  • m4n0
    #94
    az első öt perc will smith seggéről és a filmet finanszírozók reklámjából állt.

    a sok robot között keresem az egyet nem értettem.
    ha 1000 robot gyönyörű sorban áll, akkor csak feltűnik, hogy egyel több van nem? errefel mégis mindig volt a kékszeműnek hely ahova beállhatott! :D

    a robotok jól meg voltak csinálva, de túlzottan pókemberesek lettek.

    minden hibájától függetlenül egyszer nézhető és szórakoztató.
    ennyi.
  • HoTDoG
    #93
    Megnéztem, sztem minden szempontból megállja a helyét.
  • Csaba
    #92
    Ma néztem meg. Úgy mentem be a moziba, hogy ez egy jó film lesz, és nem is csalódtam. Jól szórakoztam.
  • Punkerwork
    #91
    cikk
  • Punker
    #90
    tényleg jó a film, kellemesen csalódtam benne
  • FtranX
    #89
    jó film. sokkal rosszabbra számítottam.
  • CSOCSO
    #88
    ahm.. lehet valamit felreertek de a veletlenult miert irtad oda?
  • LittleL
    #87
    A közellenségben is minden tönkrement, csak a Lexus marad meg. Véletlenül. DDD
  • GregSB
    #86
    Most néztem meg, nagyon tetszett.

    Egy dologot viszont viccesnek találtam benne:

    *Minimal spoiler*

    2035-re az összes autógyártó tönkremegy, kivéve az Audit, amely egyedül fogja uralni a piacot :D
  • fifi
    #85
    Ebben most szóról-szóra egyetértek veled! Tényleg jó a film! Nálam bőven túlszárnyalta hozzáfűzött reményeimet! Kicsit elgondolkodtató, mint "lehetséges" jövőkép...
  • CSOCSO
    #84
    I, Robot 8/10!!!
    Nah.. vegre ez is megvan...
    sokaktol csak a fikazast hallottam hogy igy megugy.. nemtom.. en meglestem semmmi de semmi zavaro dolgot nem talaltam a filmben! a kis hulye will kolok szineszi kepessege is teljesen fexik!
    a film kisse elgondolkodtato volt...
    9 est azert nem kap mert nincs az a hubazzeg ez kurvajo film volt.. egyszeruen csak siman nagyon jo film.. es kisse elgondolkodtato, nem is biztos hogy soxor fogom meglesni de igy most nagyon jo volt!...
  • Taptarap
    #83
    Nagyon jó a film.
    Jó sztoriból jó film.
    Ami feltünt az elején, hogy már nem 2150 v. 2200-at irtak ki mint a régi Sci-Fi-kbe hanem 2035-öt.:) Lehet, hogy az Amcsik már tudnak valamit amit mi nem?:))
  • COFair
    #82
    én is megnéztem végre, tényleg király kis film, alig várom hogy kijöjjön DVD-n, ezzel is gazdagítani fogom a gyűjteményem!
  • Alien
    #81
    Na én megnéztem a filmet, korábban már leírtam, én birom Will Smith-t és ebben a filmben is hozza a formáját, a szerep ráillik :) Maga a film eleinte nem tetszett, de ahogy közeledett a vége egyre jobban tetszett a film, szóval nekem bejött :) A környezet különben hirtelen hasonlít a Különvéleményre. (az is klassz film szerintem)

    !!!!Spoiler!!!!

    Volt egy jelenet ami iszonyatosan bejött :) Amikor elfogták a roboto, Sonny-t és belépett hozzá a Will S., előtte kacsintott egyet a munkatársára. Aztán benn megkérdezte a Sonny, hogy mit jelentett az a gesztus. Elmondta neki a Will, hogy mi is volt ez. Később amikor már kiderülteka dolgok és fenn voltak az épületben egyszercsak a Sonny elkapta a csajt és úgy tett mintha gonosz lenne, még mondta is a Will-nek, hogy menjen ki szépen az ajtón keresztül, különben szétlövi a csaj fejét. Na és annál a pontnál kacsintott egyet a robot. Nekem nagyon bejött ez a jelenet :) Meg voltak benne jópofa lassítások is, szerintem érdemes megnézni mindenkinek.
  • gazo
    #80
    Smith már többször bizonyított, hogy akciófilmet, sci-fit elvisz a hátán. Bízok benne,hogy az I, Robot nem a MIB-es poén sci-fi lett, hanem vmi komolyabb, amiben reményeink szerint jó teljesítményt nyújt.
  • LezLee
    #79
    Szerintem is Will Smith tökéletes erre a szerepre, én nem tudnék mást elképzelni. Sokan szídják, pedig én bírom a muksót, meg a filmjeit is. Ezt a filmet meg már alig várom, mivel nagyon sok pozitív kritikákat kapott, nem csak a nézőktől, hanem a kritikusoktól is, ami egy ilyen nagyköltségvetésű megamovie esetében nem túl gyakori.
  • CSOCSO
    #78
    igen.. o tuti jobb lenne!!! szoval.. valaki masnak 5lete?
  • gazo
    #77
    Danny de Vito?
  • CSOCSO
    #76
    senki nem mondta hogy ez egy hubazz asimov film lesz.. asimov szabalyai alapjan ..ja.. az a 4 sima szabaly...de minden filmben megvannak az elet es filmes szabalyok szal nemtom minek reklamoztatni...
  • CSOCSO
    #75
    nah moziban is lattam vegre a bemutatot.. es szeretnem megkerdezni hogy ki milyen fiszereplot szeretne will helyere??? mert en nemtok mast elkepzelni oda.. se leslie nilsen, se dicaprio, se laurence fisborn' se mas nagy vagy kis szinesz.. senki.... ez igy van jol ahogy van...semmi baj will kolokkel!!!
  • Alien
    #74
  • LezLee
    #73
    Kösz az infót, hasznos dolgokat tudtam meg :)