36526
10528995171162147123.jpg
10528995171162147112.gifTilos meghívót kérni vagy csereberélni!
Úgyis törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások

  • Yossarian
    #596
    Ehh, sejtem a választ, de azért csak megkérdzem. Nincs valakinek elfekvőben egy bithumenes meghívója? :)
  • Serpa
    #595
    hagyjuk, jó ahogy van.
  • nemcsakfeel
    #594

    hogy rohadnának meg..
  • Frank99
    #593
    http://www.sg.hu/cikk.php?cid=36056
  • Met
    #592
    rengeteg ilyen kis pöcs van
  • nemcsakfeel
    #591
    lál.
    beszól a gyerek, erre nem fejthetem ki róla a véleményem :(
  • precision
    #590
    ignore-ra tett :)
  • tomo
    #589
    jopofa, sose lattam a masik oldalt...
  • nemcsakfeel
    #588
    bithumen:

    Refused
    This user has blocked PMs from you.

    privát üzenetre válaszoltam volna erre... ezt kaptam. ???
  • Belga
    #587
    HI Precision! Nekem Pinnacle PCTV-Pro kártyám van,és az megtalál minden csatornát,és vele is rögzitek.
  • precision
    #586
    Htx, kipróbálom!
  • nemcsakfeel
    #585
    off.

    Virtualdub nem támogatja a WDM et, csak a VFW-t, szal ne azzal próbáld ( mármint XP alatt ). iuVCR és FlyDS progikat ajánlom, egyik sem free, de mindhez lehet találni megoldást.
    A csatornákat érdemes automatikus hangolás után kézzel beállítgatni.

    On.

    olasz: van tűzfalad/routered ? mert azon engedélyezni kell egy portot a torrent kliens számára, amit majd a progiba is be kell állítanod.
    lehet az is hogy a tracker már nem él, rossz a hivatkozás..
    próbálj meg más oldalról letölteni, h máshonnan megy-e?
  • ibrik
    #584
    Szerintem regisztrálnod kell magadat arra a trackerre, ahonnan az a torrent fájl származik.
  • olasz
    #583
    Sziasztok!Most használok először torrentes progit,de a fájlokat nem akar letölteni azt írja TRacker Return Code 403,Stop!Ilyenkor mit csináljak?A portfigyelőbe milyen port számot adjak meg vagy az mindegy hogy hányason van?
  • precision
    #582
    OFF:

    TE vagy az én emberem! Milyen szoftverrel rögzíted? Mert én virtualdub-bal próbáltam és nem keresi be normálisan a csatornákat. Pixelview playtv pro kártyám van. (sry az offért)

    ON!
  • Belga
    #581
    Inopier.Üdv!Olvastam a hozzászólásod,én is nagy F-1 rajongó vagyok lehet hogy tudnék segíteni.2004 óta rögzitem(RTL KLUB)az összes futamot DIGkártyával a gépemre,az idei első is megvan,mindegyik kivan írva egy egy DVD-re(menü/chapter)ha érdekel a dolog jelezd itt a fórumon.
  • nemcsakfeel2sch
    #580
    ha a rar részekből hiányzik valamelyik is, úgy nem érsz velük túl sokat.
    miért érdekel hogy a progi milyen sorrendben tölti le a részeket??
  • Serpa
    #579
    aha.

    torrent file miatt van ez?
  • nemcsakfeel2sch
    #578
    de úgyis megvárod, míg az egész leér, nem?
  • Met
    #577
    a rar az első és a r00 a második
  • Serpa
    #576
    nem az r00 val kezdi, hanem a rar -al.
    de csak egy bizonyos oldalról való torrent file nál van így.
  • nemcsakfeel2sch
    #575
    Végéről ? :O
    sajnos a torrent előnye pont az hogy a fájlokat feldarabolja, azokat hasheli, és ezeket a darabokat, külön külön helyekről tudja tölteni. Na most az hogy melyik részéről milyen gyorsan tud tölteni, azt nem hiszem h tudod befolyásolni :(
    Ha az elejéről való letöltést akarsz ,akkor arra ottvan az egyszálas FTP..
  • Serpa
    #574
    mit kéne ahhoz beállítanom, hogy ne a végéről kezdje a letöltést ?
    BitTornado
  • gyűjtő
    #573
    Köszönöm Greco és tomo a segítséget.
    Rendesek vagytok, hogy ilyen gyorsan megválaszoltátok kérdésemet.
    Természetesen nem akarom megúszni, hogy az Azureus programot átböngésszem, csak mielőbb meg akartam ismerni a letöltés legegyszerűbb módját.
  • tomo
    #572
    esetleg ne letoltesvezerlovel szedd le a fileokat.
    es a .torrent kiterjesztest tarsitsd az azureushoz
    (eszkozok , beallitasok, kezelofelulet, legalso sor "fileok tarsitasa most (.torrent) )
  • greco
    #571
    A letöltés helyett a megnyitást választod és így egyből az Azureus-ba kerül.
  • gyűjtő
    #570
    Szervusztok!

    Az Endless Torrentsből töltök le linkeket. Jelenleg 2 lépésben jutok hozzá a letöltött anyaghoz ( pl. mp3 fájlokhoz)
    Egy letöltésvezérlővel letöltöm a torrent fájlt ( pl. WellGet-el), majd ezt követően az Azureus programmal töltöm le a torrent fájlt.
    Kérdésem: Az Endless Torrents letöltési oldalon meglevő linkeket le lehet-e és hogyan lehet 1 lépésben az Azureus programmal letölteni? ( a letölteni kívánt linket hogyan lehet "bevarázsolni" az Azureus program főablakába és melyik mezőbe?).
    A választ - ha lehet - lépésről lépésre.

    Köszönöm.
  • saviola83
    #569
    Az lenne a kérdésem hogy én nba meccseket szedek toorrentről és pl amikor elindítom a letöltést és egy idő után mondjuk leállítom majd újra elindítom vagyis folytatoma letöltést akkor valami hibát ír ki.Mi lehet a baj?Én azureust használok és amikor a fenti letöltő részben leszedte akkor ugye lennre teszi és akkor is kiír valami hibát.Lehet hogy ez miatt van az hogy csak, mivel négy negyedre van felosztva a meccs tehát hégy különböző fájlból áll, szóüval lehet emiatt van az hogy pl csak az 1. és a 4. negyedet tudom megnézni a 2. negyed elindul de nem látni semmit a 3 negyedet meg el sem indítja mert a mérete 0 MB.Az az érdekes még hogy ahonnan leszedem a torrentfájl ott a meccs neve alá mindig oda van írva a honlap ahonnan szedem és ezek a hibák csak azokkal vannak amiket a httpftp.com oldalról szedek.M?i lehet a hiba?Valaki találkozott már hasonlóval.Aki tudja a megoldást az légyszi árulja már el.Köszi
  • Sonajk @:o)
    #568
    Mindkettőtöknek (#566, #567) köszönöm a linket. Igen hasznosnak tűnnek :)))
  • precision
    #567
    liMk

    Itt pár torrent siteon tudsz keresgélni, benne van ez a btbot is pl.
  • nemcsakfeel
    #566
    kereső, még nem ismertem eddig: btbot
  • Zsoltika 007
    #565
    http://www.f1racingworld.com/
  • Inopier
    #564
    sziasztok!

    én kb. négy hónapja torrentezek és igazából most merült fel bennem egy érdekes dolog, aminek utána néztem, de eddig sajnos nem találtam semmit: forma1es videók érdekelnének, teljes futamok felvételei, talán a legjobban a tavalyiak meg az idei nyitófutam. Szóval, ha valaki tud olyan oldalt, akár torrenteset (ez volna a legjobb) akár más helyet, ahol ezek elérhetők, akkor azt nagyon megköszönném, mert eddig a törzshelyeimen nem találtam, szóval kérlek titeket, segítsetek, sziasztok:

    Inopier
  • R9
    #563

    legjobb oldal http://www.bittorrentportal.com/
  • R9
    #562
    ez a kurva zip fájl passot kér :)
    és a tracker nem jó,más ötlet?:s
  • sirdond
    #561
    ah, kösz a gyikot,már rájöttem a gondomra :)
    köszi a linkeket is.
  • nemcsakfeel
    #560
    kis GYIK:
    * Tracker: egy központi szerver program; tárolja, hogy melyik torrentet melyik peer tölti és statisztikát gyujt.
    * Torrent: ez egy fájl, ami tartalmazza a tracker címét, a megosztott fájlok nevét, a pieces (darabok) számát, méretét és a hash-t.
    * Seeder: az a peer, akinek megvan az összes adat (100%).
    * Leecher: az a peer, aki még lefele tölti az adatokat (<100%), ha letöltötte seeder lesz belole.
    * Feltöltő: az a felhasználó, aki az új dolgokat felteszi az oldalra.


    torrentreactor jó, de amikor rámész a .torrent fájl letöltésére, akkor nézzd meg mindig hogy hány seeder van. ha nincs 2, akkor el se kezzd letölteni.
    ez is jó oldal:
    http://www.mininova.org/
    meg ez is:
    http://trackerwww.prq.to/frame.html
  • sirdond
    #559
    a seederek azok az ügyfelek nemde?(azureust használok)
    amúgy a torrentreactorról töltöm,nekem,amióta torrentezek (2-3 hét,azóta ez tűnik a legjobb oldalnak
  • nemcsakfeel
    #558
    kell hogy legyen legalább egy seeder ( az a peer, akinek megvan 100% ban a fájl ), akik csak töltik ( leecher ), azok persze letöltés közben felfelé is töltik ami nekik megvan.
    érdemes max egy hetet várni, hátha addig előkerül a seeder ( esetleg írj az oldal fórumába h ez és ez a fájl nincs fennt 100% ban. ) egy hét után felesleges várni, lehet törölni..
  • sirdond
    #557
    ok, bocsi.
    akkor azt meg tudná mondani vki hogy miért nem megy a letöltésem? egyik fálj már 50%ban lejött,de többet nem akar. pedig a tracker ok,feltöltés is megy, és ügyfelek is vannak.mi lehet a probléma?