36526
10528995171162147123.jpg
10528995171162147112.gifTilos meghívót kérni vagy csereberélni!
Úgyis törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások

  • balcsi70
    #636
    Köszönöm a válaszotokat.Vagy pár napja használom,és ezért kérdeztem.A letöltés kb 20-és 5 között mozog.Az jó?A letöltés az nincs határ-ra van állitva,a feltöltés az 3-ason van.Szoljatok ha valami szükséges beállitást kell végezni rajta. Ja még egy kérdés!!!!Tud valaki olyan oldalt ahol találok magyar filmhez fájlt? Mert én találtam egy jó oldalt azon tényleg minden rajta van de a filmet hiába töltöm le azt nem értem mert nem tudok angolul. kösszi
  • precision
    #635
    Bitcomet nagyon jó. Cben íródott szal nem kell hozzá java mint pl azureushoz. És kevés memoriát is eszik. Talán a legkevesebbet. Én is azt használom.
  • Sonajk @:o)
    #634
    Szia!

    Én ezt használom, már jó ideje. Szerintem nagyon jó. Használtam azureust is előtte, de az egy idő után nálam mindíg belassúlt. Szóval nekem a BitComet nagyon bevált. Jelenleg is éppen üzemel a háttérben :)
  • tomo
    #633
    attol, pl , hogy nem azonositja magat a kliens. szerintem
  • Serpa
    #632
    részleteknél, kliensnek ismeretlen volt írva (annál aki visszaosztott).
    ez mitől lehet ?
  • balcsi70
    #631
    Sziasztok.Szerintetek a BitComet az jó?
  • Yossarian
    #630
    g3 is elég jó
  • asdefge
    #629
    Reklám ON:
    Használjatok Bitspirit-et. Kicsi, okos, mindent kiír.
    Reklám OFF
  • Serpa
    #628
    megtaláltam.
  • Serpa
    #627
    ja, és a megosztási arányt hol lehet megnézni ?
  • Serpa
    #626
    köszi.

    áttértem Azureus -ra.
    eddig jónak nézz ki.

    ki lehet vhogy íratni azokat az ipket, akiktől szedek, és akik tőlem szednek ?
    úgy mint bittornadoban.
  • tomo
    #625
    attol, hogy hiba van a bittornadoban, es a ra epulo kliensekben ( pl abc).
    sajna az a kliens nem tud tobbet kezelni 60 peernel. vagy lekorlatozod a peerek szamat 60ra ( eleg gaz , ha engem kerdel, kevesebb ember kisebb esely a jo sebesseg eleresere) vagy hasznalsz masik klienst.
  • Serpa
    #624
    a memóriahasználat pedig 41k körül mozog.
  • Serpa
    #623
    az mitől lehet, hogy egy kis idő után a procit ~95%ban a kliens eszi ?
    bittornado
  • tHoMaSmAn
    #622
    Köszönöm szépen!!
  • tomo
    #621
    http://www.lvllord.de/
    http://medstud.pote.hu/~vente/EvID4226Patch212-en.zip
  • tHoMaSmAn
    #620
    Értem!
    És hogyan tudom megbuherálni a nyitható kapcsolatok számát?
    Egyébként minden alkalmazást ami netet haszál bezártam (mozilla, outlook, messenger...stb!)
    Ennek ellenére lehetséges, hogy az általad emlitett hiba miatt fagyott ki a BitTornado?
  • tomo
    #619
    az sp2 ben a microsoft lekorlatozta az egyszerre nyithato kapcsolatok szamat 10 re. szerintem azert all meg a kliensed mert tobbet akarna nyitni.
    vagy megbuheralod, hoyg tobbet engedjen, vagy hasznalj masik klienst.
    uj azureus 2.2.0.2 es mar csak 8at probal nyitni egyszerre...
  • tHoMaSmAn
    #618
    Sziasztok!
    Eddig BitTornado 0.3.8-at használtam letöltésekre, nem volt ele semmi gondom!
    Egy win reinstall után, mostmár SP2-es Winfossal is elindul a letöltés, de kb 5 perc után kifagy, amit csak akkor veszek észre, ha rálzek a programra, és áll egy helyben!
    Ennek nem bizti, hogy van köze az SP2-höz, de sose lehet tudni!
    Tudtok esetleg vmi megoldást erre, vagy jobb kliensprogi?(Bár eddig ez is megbizható volt!!)
    Tűzfalként ZoneAlarmot használok, és tetrmészetesen "ki van engedve" a BitTornado.
    Várom az ötleteket!
  • Inopier
    #617
    helló! köszi a jelzésedet, nekem is nagyon sok futam fel van véve 96tól kezdve, de sajnos nem voltam gép és tv közelben az ausztrálnál ezért kellett, csak az eredményt tudtam, de magát a futamot nem láttam, mondjuk nem volt egy nagy dolog, de azért mégis csak egy forma1es futamról van szó, szóval érdekelt :)
    Mégegyszer köszi, helló: Inopier
  • Yossarian
    #616
    különben is, a kutya évében született nyilas nagyon is jó! :)
  • nemcsakfeel
    #615
    akkor rossz külföldi oldalon próbálkoztál .. :
    nekem külföldiekről is szokott jönni rendes sebességgel..
  • tomo
    #614
    adok en neked torrentet ha nagyon kell.
  • Yossarian
    #613
    a remény hal meg utoljára :)
    Toom, hogy lehet máshonnan is tölteni. De most legutóbb is le akartam szedni a Brothers in Arms-ot. A DC-n sose sikerül új cucchoz szabad slothoz jutni, külföldi torrent oldalakról pedig csak 4-5KB-tal jött. Maradt az SMSWeb és a fizetős FTP, amihez viszont nem elég vastag a pénztárcám. Így próbálkozom itt, hátha.
  • tomo
    #612
    addig is , amig kapsz meghivot
    tolts bhum_ kezdetu fileokat a dc rol.
  • Met
    #611
    Tudom, hogy miért vagy itt csak azt nem értem, hogy tudod miért lett megszigorítva a regelés és ennek ellenére próbálkozol. Nem csak torrentről lehet letölteni.
  • Yossarian
    #610
    Tudod, azért nyávogok itt, mert szeretnék tölteni, de nem tudok regelni, mert nincs ismerősöm, akitől tudnék szerezni. Komolyan azt gondolod, hogy itt kuncsorognék, ha lenne más lehetőségem?
  • Met
    #609
    És ennek ellenére, hogy ezt tudod meghívót kérsz egy idegentől?
    Te adnál az első jöttmentnek aki itt elnyávogja magát, hogy kellene neki reg?
  • Yossarian
    #608
    Egyáltalán nem azért meghívós a bithumen, hogy az újreg jó megosztó legyen. :) Itt a hangsúly a megbízhatóságon van...
  • precision
    #607
    változatosabb, mert bithun szinte csak az új releasek vannak, endlessre meg bárki emberfia töltheti fel a hülyeségeit...amolyan exeem feeling...
  • nemcsakfeel
    #606
    Én se adnám meg a hivatalos címeimet nyilvános helyen.. persze ez mindenkinek a saját dolga.

    e-torrents ről töltök pár dolgot, azért valljuk be, a bthimen "kicsit" jobb. itt van vagy seeder, vagy nincs, lassú emberek is töltenek fel egyszerre nem is egy dolgot(!!) .. viszont változatosabb mint a humen..
  • precision
    #605
    Hát nemtom, én axelero -s címemet biztos nem adnám meg sehol, regisztrációnál sem, meg úgy egyáltalán nyílvános helyen sehol.
    Az meg, hogy meghívót akarsz küldeni egy olyan embernek akit nem ismersz a te dolgod, de nem ajánlatos (sry Yossarian). Megmondták, hogy csak barátodnak, személyes ismerősödnek küldj, akiről tudod, hogy biztosan visszaosztja amit letöltött.
    Amúgy mit tudsz róla lenyomozni? Akármit lenyomozol nem sokat érsz vele. Azt nem tudod megállapítani hogy jó megosztó lesz / lenne -e. Hát végülis te tudod...
  • Sonajk @:o)
    #604
    Ha van rendes e-mail címed, dobj meg vele, mert ennek hiányában nem áll módomban meghívót küldeni a számodra. Természetesen nem ide a fórumba kérném a címedet írni, ha már egyszer annyira félted. Látod az enyém publikus, még itt a fórumon is. Ha megkapom a mailod (nem titok), először "lenyomozlak" és majd meglátjuk. Ha így nem felel meg neked, akkor sajnálom.
  • Lou
    #603
    Ez az első regem. 2002-es de ezzel szinte nincs is hozzászólásom. Inkább csak olvasgattam, mert akkor még modemes nettel a "csatlakozik, sok oldalt lehív, lecsatlakozik, olvas" stílusban fórumoztam. :) Most meg mire felfedeztem a torrentet, nem tok regisztrálni meghívó nélkül.
  • Yossarian
    #602
    A weblap működik, de nem elég szimplán rákattintani. Nem akartam, hogy plágiummal vádoljanak, ezért beírtam, hogy "nem az enyém de nézd meg!" és ha csak kattintasz a linkre, akkor ez a szöveg is bekerül a címsorba. Ezért nem működik. Ha kitörlöd, akkor megy. :)
    A free emailcímről meg... Hmmm... egy fórumon nem is szabad mást megadni. :)

    a 2004.06.16.-i regisztrálásról: basszus, pedig aszittem bejön a trükk. Direkt regisztráltam ide tavaly nyáron, hogy majd idén márciusban kérhessek egy meghívót, de nem jött be. Lehet, hogy egyenest a bithumenre kellett volna regisztrálnom és most nem lenne ilyen gondom? Pedig a BSA továbbképzésen tanították nekünk ezt a trükköt, de majd jelzem a főnöknek, hogy szar... :)
  • Sonajk @:o)
    #601
    Egy free e-mail cím, egy nemműködő weblap cím, 2004.06.16-i regisztációs időpont az SG-n, ráadásul nyilas . Hááááááát! Nem valami bizalomkeltő adatok rólad . Szerintem esélyed sincs meghívót kapni az oldalra !!!
  • tomo
    #600
    nekem meg van 5 accountom, de nem adom oda :)
  • ibrik
    #599
    Hát ja...
    70GB feltöltéssel már lehet 3 meghívód (nekem az következik)...
  • precision
    #598
    Nekem nincs, egyik haveromnak gyűjtöm, de mióta visszatették 20k-ra az uppomat elég nehéz összehozni...

    Hát, ha nincs vmi ismerősöd akinek már van regje, akkro sztem ne nagyon reménykedj
  • ibrik
    #597
    Nekem ugyan két meghívóm is van, DE idézem a szabályt:
    "Csak olyan embert hívj meg akit ismersz, különben kénytelenek leszünk az oldalt bezárni!"

    Szóval én biztos nem hívok meg senkit innen. Az ismerőseimnek (akikkel élőben is találkozom) pedig nincs még gyors internete. Én vagyok a "beszerzőjük".
    Tehát gyűjtögetem a meghívókat, jól jönnek azok még...