36526
10528995171162147123.jpg
10528995171162147112.gifTilos meghívót kérni vagy csereberélni!
Úgyis törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások

  • nemcsakfeel
    #836
    az oldal zártkörű. ezért nem tudsz belépni
  • Zsoltika 007
    #835
    Belépés csak meghívásos alapon.
  • balcsi70
    #834
    Sziasztok.Megmondaná valaki hogy a bitHUmenre hol kell regelni? Mert ha rámegyek az oldalra ott már a belépést kéri a felh.nevet meg jelszót. Kössz elöre is a választ.
  • Serpa
    #833
    Azureus -ban beállítottam (azt hittem), hogy max 120 al töltsön e, de van hogy 120 fölé megy.
    mit kéne beállítani?
  • tomo
    #832
    nalam megy
  • nemcsakfeel
    #831
    torrenbytes másnak se megy?
  • tomo
    #830
    meg olvasd el a #826 os hozzaszolsban levo longstuff cikkeket.
  • Wars
    #829
    Köszi Szépen!!!! Eddig úgy néz ki működik, mert rögtön felugrott 15-20k-ra
  • nemcsakfeel
    #828
    az xDSL tulajdonsága hogy a feltöltés csökkenti a letöltés sebességét. korlátozd le olyan 10% ra ( azaz: 12-13K ra ) a többiekért ne aggódj..
  • Wars
    #827
    Sziasztok!!!!! Lenne pár kérdesem!!! TorrentStorm-ot használok (128kB/s es ADSLlel) Na az van, hogy éppen filmet töltögetek és csak kb. 3-4kB/s-el jön!!! Megnéztem, h általában úgy 3-4 seeder-hez kapcsolódok, de a köcsög gép a choked és a snubbed mezőkbe mindig rak szépen 1 x-et és downloadspeed=0!!!! És így általában csak a leecherekröl jön ezzel a csúcssebességgel!!!! Persze rólam meg húzzák, mint atom, átlagba olyan 15kB/s-el!!! Azzal meg nem akarok szemétkedni, h lekorlátozom a feltöltésemet!!! Habár szerintem 1 páran ezt csinálják, ja + miután lehúzták nem haggyák bent seedingelni!!! Megnéztem, hogy a gyerek tőlem húzza most majdnem 20K-val, összesen + 80-90-el, erre én meg 2k-val tudom róla húzni!!!! Ehhez vmi tippet tudnátok adni, esetleg a klienssel lehet baj????
  • HiPPoNaX
    #826
    LongSTUFF
    http://brujotorrent.uw.hu/faq.html
  • Duddits
    #825
    Esetleg valami magyar nincs?
  • tomo
    #824
    bittorrent dokumentacio
    tessek lehet olvasgatni, foleg a legutolso allomanyt ajanlom (For academics: * BitTorrent Economics Paper (PDF))
  • Duddits
    #823
    Az ember mindig tanul! A mai napig azt hittem, hogy a letöltésem a Készforrásoktól függ. Most elkezdtem tölteni egy játékot és nincs egy Készforrásom se! Csak Ügyfeleim de abból meg 7x valahány.
    CSak az a fura, hogy más meg el se indul, ha nincs Készforrásom. Meg háááát vannak itt még fura dolgok, azért sem értem ezt a Készforrásos meg Ügyfeles dolgot. Valaki elmesélhetné hogyis van ez.
  • precision
    #822
    nem
  • Duddits
    #821
    Véletlenül nem tudjátok, hogy kell regisztrálni a Solar System 3D Screensaver-t?
  • nemcsakfeel
    #820
    megint leállás az endless nél
  • CSOCSO
    #819
    oksz.. vegulis valami ilyesmit akartam kderiteni..
    a zagyvas szovegert bocses.. amugy en magam se tudtam igazanmit hogyan akarok mondani mert fogalmam sem volt hogy mivan a torrenttel ha proxy vagy szerver vagy mittom en. nah mindegy a lenyeg hogy a proxynak meg szervernek semmi koze a torrenthez..
  • nemcsakfeel
    #818
    nforce-n nézd meg hogy ki jött e már vmi..
  • Duddits
    #817
    Grand.Theft.Auto.San.Andreas-FAIRLIG.rar

    Valaki találkozott már ilyennel?? elvileg lehet tölteni valami béta GTA-t....
  • tomo
    #816
    kiderult, ennek semmi koze a torrenthez.
    csocso itt folytatja:
    http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1112578466
  • precision
    #815
    Ja vagy úgy, hogy egy proxy -t szereztél? Az nem jelent semmit, legalább is a sebességnél nem számit.
  • precision
    #814
    Ööö úgy érted hogy az ftp tárhely fogja letölteni a torrentet és nem te? Hát ezt nehezen hiszem el. Ha mégis így van akkor biztosan gyorsabban fog jönni, de akkor sem hozzád fog letöltődni hanem a szerverre, onnan még le kell húznod. Ha létezik ilyen, akkor annak egy előnye van, hogyha ennek a szervernek nagy az uploadja akkor az jót tenne a ratio-nak.
    Vagy lehet, hogy nem is erről beszéltél, fogalmazz egy picit tisztábban :)
  • tomo
    #813
    bocs, de ez nagyon zavaros. en egy mukkot sem ertek belole.
  • CSOCSO
    #812
    szereztem egy uj progit amivel lehet tolteni fileokat.. de elo kell fizetni egy ftp tarhelyre...tokmindegy melyik ilyen cimre fizetsz elo.. a lenyeg hogy legyen.. es ezen jon majd gyorsabban az adat...
    namarmost.. lehet hogy ez a proxy es ezzel sokkal gyorsabban jonne a torrent is?
  • Terayon
    #811
  • Terayon
    #810
    endless most megy ! 04-04 01:25
  • nemcsakfeel
    #809
  • [HUN]PAStheLoD
    #808
    endless helyett bitsoup filelist torrentbytes elitetorrents a jó ;]
  • tomo
    #807
    nem csak a seederek szama szamit, sokkal inkabb az upload savszelesseguk.
  • Serpa
    #806
    onnan nem is fog gyorsan jönni.
    túl kevés a seeder.
  • nemcsakfeel
    #805
    ilyenkor praktikus.
    eddig sem jött 10 K nál többel.
  • tomo
    #804
    azureus bitcomet tarol
  • nemcsakfeel
    #803
    a meglévő fájlokat nekem így is tölti le. a kliensprogi tárol a peerekről adatokat??
    mert az endless tracker elvigel ugye nem üzemel..
  • Duddits
    #802
    A számok csak azt jelzik, hogy hanyadik letöltés amit elindítottál.
  • zsuzsi001
    #801
    Azureus-t használok. Csináltam ilyant, h két torrent file-t adtam egy feladatnak. van egy ilyen jel fent " # " és kettes van alatta. Most ez jó, vagy nem? mert kiirta, h felülbirált letöltés. namost én azt sem tudom mit jelent.
  • tomo
    #800
    igazabol pillanatnyilag szinte 0 az eselyed.
    ha feltamasztjak az endless t akkor kicsit javul.
    ha meg bejutsz a bithumen re, akkor ott talalsz. (ha bejutsz , ha nem keress torrent filet dcn (bhum_))
  • zsuzsi001
    #799
    Abszolut kezdő vagyok ebben a dologban, sikerült nagyábol beállitani, jön is 70-80K-val, de TI akik azért benne vannak a dologban melyik oldalt/-akat/ részesititek előnyben? Hol lehet fellelni monjuk jó DVDR-eket, amin esetleg még magyar felirat is van, esetleg hang.
  • sirdond
    #798
    adsl modemem van.512Kb/128Kb -es net.most raktam fel cfos speedet is, bár nem sokat változott. milyen info kell még?
  • Caponee
    #797
    Ruoter?Net?Vagy Modem?Mármint adsl modem vagy egyéb?Kicsivel több info kéne.