36526
10528995171162147123.jpg
10528995171162147112.gifTilos meghívót kérni vagy csereberélni!
Úgyis törlésre kerülnek az ilyen jellegű hozzászólások

  • Munkas
    #36406
    Az nem tudja valaki, hogy nnCore accountot, hogy lehet venni?
  • ToCsEk
    #36405
    nem tiltott a helyes válasz:

    "vagy mert fel sem törték őket!"
  • NB2
    #36404
    A mag durvult be, vagy a játékfeltörők lettek ügyesebbek?
    Olyan játékok vannak fent, ami eddig nem, vagy mert tilos volt, vagy mert fel sem törték őket!
  • Anonymusxx
    #36403
    Most látom hogy a sima már a toron se jön be, a toros címe:

    uj3wazyk5u4hnvtk.onion
  • Anonymusxx
    #36402
    Vagy használd a tor böngészőt
  • suba53
    #36401
    Köszi, megvan.
  • Béluska74
    #36400
    Megy az csak máshol...máshogy...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    https://pirateproxy.rocks/
  • suba53
    #36399
    Nem tudjátok, hogy a kalóz öblöt végleg sikerült lekapcsolni?
    Vagy csak a régi linkek nem élnek, és még esetleg elérhető valahol?
  • broman191
    #36398
    Nem is érdemes, úgyis a PenztarosLorinc user nyer... :DD
  • Blekk Síp
    #36397
    Csak 4 figurat talaltam eddig, osszesen 250 pontom latta karat, asszem nekem ennyi eleg is ebbol. :D
  • kjhun
    #36396
    Elindult a tökvadászat aka a Spooky Dayz, a magon. :)
  • Anonymusxx
    #36395
    Nálatok bejön a tpb?
    Nálam hetek óta nem jó, Error 502 Bad gateway -t ír.
    Viszont rdp-ből vagy tor-ból nézve működik. ez mitől lehet?
  • z0ty4
    #36394
    Tanévkezdési szabad regisztráció
    newinsane
  • pett3rson
    #36393
    Téged feljelentettelek :D
  • Flamer
    #36392
    istenem..
  • kamionosjoe
    #36391
    Be kell jelenteni egy űrlapon, ha nem leszel egy hétig. A formaiság kedvéért az első pontot jelöld be: I. Hozzájárulás nélkül hozzáférhetővé tett tartalom

    Alulra írd be az indokot, hogy miért nem tudsz online lenni és mennyi ideig nem leszel jelen, ezenkívül add meg az 5 utoljára letöltött film nevét, és a felhasználó nevedet, hogy biztosan azonosítani tudjanak.
    A hatóság intézkedni fog és értesítik a HelpDesk-et.

    https://e-nmhh.nmhh.hu/e-nhh/4/urlapok/esf00120/
  • Bal0924
    #36390
    Vagy Legend-a...
    Utoljára szerkesztette: Bal0924, 2018.09.10. 20:47:14
  • NB2
    #36389
    Régen tényleg volt ilyen, hogy jelezned kellett, ha egy hétnél tovább nem vagy, de ma már ez nem baj. Főleg ha Elite vagy...
  • Bal0924
    #36388
    Köszi.
    Nem a rang meg a hit and runok. csak zavar hogy nem tudok tölteni..
  • broman191
    #36387
    Lényegtelen így a hónap 2. hetében, úgy tudom hogy csak a hónapok váltásánál számolja a rendszer a hit and runokat, közben bármikor rendezheted a hónapon belül. Ha pedig a felhasználói rangodnak megengedett h'n'r mennyiségen belül vagy, akkor nem lesz semmi gondod belőle akkor sem, ha 1 hétnél tovább távol maradsz.
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2018.09.10. 18:27:16
  • Bal0924
    #36386
    Köszi.
    De 1 embert zavar...
    Engem....
  • Flamer
    #36385
    senkit nem zavar ha 1 hetig nem tudsz klienst futtatni.
  • Bal0924
    #36384
    Sziasztok

    Az Ncore-nál hol kell jelezni ha 1 hétig nem tudok Torrent klienset futtatni?
    Az Ncore-ra is írnék, de nem tudom hol írjak nekik..
    Fórum-ra nem szívesen írok és a HelpDisk-re nem írok, csak ha nagyon szükséges...
    Utoljára szerkesztette: Bal0924, 2018.09.09. 22:35:02
  • kjhun
    #36383
    Nocsak, bő 2000 éve is volt már torrent a magon??


    Úgy, néz ki már a kőbevésett adat is elveszett, emiatt nem tudni hogy mi volna ez.
  • broman191
    #36382
    Többnyire pubról töltök, de zárt oldalaknál sem volt gondom vele soha, a magon sem.
  • bajgunar
    #36381
    A 2 "DHT"-s beállítás elől vedd ki a pipát, ha regizett (pl "mag") oldalról töltesz.
    Ha nyílt oldal, akkor kapcsold csak be (pl kalózöböl)! (több kapcsolat, gyorsabb letöltés, stb.)
    Regizett oldal-nál összezavarod vele a szervert. Vagyis fals adatot jelez szerver felé. Hibás seed idő, hibás mennyiségű feltöltés, stb. ("éter"be /dht-be/ töltöd az adattot).
    Ergo: lehet megvan a seed idő, vagy mennyiség, de a szerver felé fals adat kerül, és még azt jelzi, hogy seedköteles vagy.
  • ToCsEk
    #36380
    itt nálunk egybe van minden
    t home speedport
  • broman191
    #36379
    A modemen sokmindent nem tudsz állítani, a Win tűzfallal/akármilyen másik tűzfallal elvileg el lehet intézni a szükséges beállításokat.

    Az alapvetőbb kliens beállítások nálam így néznek ki:



    Persze lehet az Advanced részben is túrni sokat, de amíg nincs zöld pipa annak sincs értelme.
  • ToCsEk
    #36378
    hát az nem sokat ér
  • grebber
    #36377
    Nem elég a tűzfalban ezek szerint?
    Modembe nem tudom hogy kell majd reggel ránézek.
  • ToCsEk
    #36376
    modemben tcp és udp portok engedélyezve ? kép jöhet
  • grebber
    #36375
    Felraktam egyelőre ez sem akar uppolni... Szóval akkor mindegy melyik van fent.
    Mondjuk érdekes hogy a bejövő kapcsolat jelző hol felkiáltójeles hogy nincs kapcsolat hol zöld pipás...
  • broman191
    #36374
    A Deluge Linuxos torrent kliens, de Windowsos verziója is van, annak tűnt a képed alapján elsőre. Ha nem az, akkor qBittorrented lehet, azt sem tudnám ajánlott kategóriaként említeni Win alá. Nézd meg hogy BitTorrenttel jobb lesz-e a helyzet, ha minden igaz már az alapbeállításokkal is használhatóbb lesz... :)
  • grebber
    #36373
    #36371: Magyarba vagyok. Igen a port jó zöldbe vagyok.


    #36372: Deluge? Az mi?
    Magos oldalról vannak a cuccok. Persze kilöknek ha sok a seeder de hónapokig ugy hogy ne menjen fel szinte semmi?
    Anno (még win10 előtt) van amiből 80-100+ GB-ok -ok mentek vissza pedig ott is több ezer seeder volt..

    Hol és mit nézzek meg valaki leírná szájbarágósan?
    Utoljára szerkesztette: grebber, 2018.08.11. 21:35:46
  • broman191
    #36372
    Deluge? A tapasztalataim szerint Windows alatt egy rakás sz4r, jobb elfelejteni. Nálam a Bittorrenthez/uTorrenthez képest csak töredék kapcsolódást produkált le- és feltöltés alatt is...bár az utóbbiak alapbeállításai sem a jelenleg korszerű internet csomagokhoz lettek kitalálva, rengeteget túrtam a Bittorrentemben is, amire képes lett valós többtízmegával le- és feltölteni. Egyébként public oldalakat mutat a képed? Ennyi feltöltő zárt oldalon nem túl gyakori. Ha a szoftveres és hardveres oldal is rendben van nálad és legfeljebb pár gigás relatíve apró torrentekről van szó, akkor természetes hogy oda sem férsz a letöltőkhöz, annyian túlkínálatos a feltöltői oldal. Valamint ha például filmek esetében a tárhelyével fukarkodó user kiveszi a letöltési listából akár csak a pár megás sample fájlt, esetleg zenei albumnál csak pár számot tölt le, akkor a letöltők között fog maradni a letöltés befejezése után is, mivel a kliens úgy látja hogy nem töltötte le az adott torrent minden fájlját. De ha Deluge, akkor a kliens kuka és felesleges túlgondolni... :)
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2018.08.11. 18:49:04
  • ToCsEk
    #36371
    melyik ország?
    port engedélyezve van?
  • grebber
    #36370


    Tipp/ötlet ,hogy miért nem tölt fel a gépem? Mit és hol nézzek mit állítsak át?
    Ott van hogy többszáz letöltő van én meg hónapok alatt alig töltök fel valamit.....
  • Anonymusxx
    #36369
    Szerintetek az ellenőrzést ki érdemes kapcsolni? Most pl véletlen befagyott a q bitorrentem, és kb lenne vagy 1-2 nap mire befejezné.....
    Valószínűleg úja kell kezdenem a letöltést, mert gyorsabb az....
  • pett3rson
    #36368
    kipróbáltam, de nálam nem akart felfelé tölteni. mi lehet a gond? qbit-ről beszélek.
  • kjhun
    #36367
    Látom, néha egyes feltöltők, a magon semmibe veszik a szabályzatot.

    Egy, ilyen 'gyöngyszemnél' néha egész jó kommentek születnek.

    Atilka88 tollából, MÁV-os stílusban:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Felhívjuk kedves Ncore közönség figyelmét, hogy a 4-es vágányon igényes Gétéa öt feltöltés érkezik. A leechelés mellett kérem vigyázzanak"