222
Close Combat: First To Fight
  • Nyers
    #222
    PrintScreen megteszi szerintem, vagy használj FRAPS-t
  • attyspocak
    #221
    Nos a pályára úgy jutottam be, hogy egy épületből - talán kórház - kijutottam egy utcára, ami mintegy "H" alaku területet ad. A "H" belső szárán van egy-egy épület. Az egyikbe én vagyok és társaim. Szembe pedig az ellenség. A hummerek balról jobbra mennek lent. Azokat kéne megvédeni, de nem sikerül. az épületben van mindkét oldalon egy-egy géppuska, amit kiosztottam a társaimnak. Nappal van. Az ellenség pedig valóban nem csak a szemben lévő épületben támad, hanem az utcán is. Hogy lehet képet készíteni a game-ban? Mert ha lehet akkor majd csinálok a páyáról egyet kettőt. Igaz, még van két vizsgám, így pár napig biztosan nem figom elindítani a game-t.
  • Nyers
    #220
    Mission Four: L'Etoile - Area B
    Ez a küldetés ráillik a konvojos dologra, de templomra nem emlékszem. Itt is mintha Hummerek mentek volna alul és a tetőről kellett lőni az ellent a szemközti épületbe. Talán az utcára is le kellett nézni és onnan is osztani kellett őket, és vmi páncélosuk is volt, amit ki kellett lőni.

    Csak akkor enged tovább a játék, ha az összes ellent semlegesítetted, így néha erősen körbe kell nézni, ha elakad az ember. Írd kicsit jobban körül a pályát (napszak, idő, égbolt), tudok segíteni sztem, mert anno végig fényképeztem a pályákat egy ismertető reményében - persze nem lett belőle semmi.
  • attyspocak
    #219
    ?ike: Csak azt nem értem miért vettél kettőt belőle? Illetve mi szerinted a jó game, ha ez nem az?
  • attyspocak
    #218
    Valaki tudna segíteni?

    Egy olyan pályán vagyok, ahol két épület van egymással szemben. Az egyik egy templom vagy mecset. A másikban vagyok az embereimmel. Elfoglaltunk egy-egy géppuskát mindkét oldalon és szemből támadnak, meg alul hummerek mennének. Ezeket kéne fedezni, megvédeni, de a vége mindíg az, hogy kiírja sikertelen küldetés. Túl sok Hummer sérült meg. Vagy mi a fene. Itt mi lenne a helyes taktika, hogy sikeres legyen a küldetés?
  • Mike at home
    #217
    nem ér ez a program annyit
    ki kell vágni a kukába
  • koschwarz
    #216
    egy szó: winreinstall
  • Dr Jekyll
    #215
    Üdv. Tán tudtok segíteni. Játszanék megint a FIRST TO FIGHT-tal. Egyszer már végigjátszottam, akkor még 1. szervízcsomag volt a gépemen, most már 2. számú van. Sajnos van egy kis gond vele. Egyetlenegy. A fegyver nem látszik a képen. Képzelj el egy FPS-t, ahol nem látod a fegyveredet a képernyőn. Megnéztem az OPTIONS menüben, ki lehetne kapcsolni - ezt meg is tettem, ide-oda váltogatva, de nem oldotta meg a problémát. (Amúgy lőni, tárat cserélni, stb. lehet.) Újrainstalláltam, kb. négyszer, más meghajtóra, ki- és bekapcsolt vírsvédelem mellett, de mindig ugyanez van.
    Ja, és eredeti verzió, nem másolt.
    Ha van ötletetek a probléma megoldására, kérlek, segítsetek.
    Köszönöm.
  • Nyers
    #214
    Destineer Working on Next-Gen FPS - a hírek szerint a következő rész készülőben
    Jó az alapanyag és még van hová fejlődni, összedobhatnának valami ütős kis taktikai játékot
  • Mike at home
    #213
    vedd meg tőlem eredetibe
  • cola
    #212
    sziasztok hol tudnék a játékhoz crack-et szerezni
  • grebber
    #211
    Alul a kereső tudja!!!

    Amugy : 522a-0ef2-bf43-b510
  • Arancia
    #210
    tudja valaki a cd key-t
  • koschwarz
    #209
    én mostanában kezdtem el tolni, az első pályákon kissé megijedtem, hogy ilyen kis szűk szar folyosók meg utcák lesznek, de aztán beindul. az ellen ugyan nem annyira okos, de nem is síkhülye, azért próbál fedezékbe vonulni, stb. bár néha későn reagál. a csapattársaink meg szinte túl jók, legalábbis ha hagynám, ők nyírnának ki mindenkit , és jól megoldották a mozgásukat, örülök, hogy nem kell tényleg mindent megmondani nekik.

    szerintem a grafikával sincs baj, ennél sokkal csúnyább játékot is ki mernek adni. azért az igen hangulatos, hogy snipert, ágyútüzet meg helikopteres légicsapást lehet kérni.

    én szeretem a taktikai fps-eket, és ez simán belefér az elfogadható kellemes kis szórakozás kategóriába. ha valaki ilyenre vágyik mostanában, olcsón megveheti, és nem fog csalódni
  • Mike at home
    #208
    Fraps

    aviba is elég jól ment, kevés erőforrást lekötve
  • Nyers
    #207
    Nem tudok képet csinálni a játékról, sem a PrintScrn sem a HyperSnap nem müxik ...
    Ötletek?
  • Mike at home
    #206
    2k?
  • BBird
    #205
    Köszi a lehetőséget, de nem kell. :-)
  • Mike at home
    #204
    nekem 8
    végülis én megvettem 2 példányban, megnéztük, szerintem elég gáz
    szal kidobtam 5k-t

    de ha kell mondjuk 3k-ért elviheted (1500/db)
  • BBird
    #203
    Kinek mi a **ar. :-)
    Valaki azt írta korábban, hogy király játék.
    Na most akkor kinek is kell hinni? :-D
  • Mike at home
    #202
    nemtom, de a játék irtószar
  • BBird
    #201
    A multi hány embert bír el, lehet tudni?
  • Mike at home
    #200
    a MediaMarktban most csak 2390 HUF a jatek
  • peetee76
    #199
    Na végre nekem is megy. A telepítés után a ccftf.exe hibát észlelt ezért leált.... hiba. Feltettem az 1.02 update-et és a hozzá tartozó exe filet, most már megy rendesen... Kissé én is csalódtam egy kicsit, de még csak 15 percet nyomtam le...
  • jefferson83
    #198
    Nah összejött. Nekem is fent voltak a hagyományos kodekek és azokkal nem ment (vobsub kivételével, én bs player használok). Most felraktam az Ace batár 41 MB-os megakodekkpakkját oszt jó. Sima telepítésnél ez se vitte. Utána kijelöltem manuálisan minden bigyót. Nem néztem lehet lett vagy 200 MB Köszi a javaslatokat Most akkor egy kicsit játszom :
  • Glpetyus
    #197
    Nekem a hagyományos kodekkel nem volt semmi probléma...(xvid,divx,ac3,vobsub....)
  • jefferson83
    #196
    Köszi szépen akkor majd kipróbálom az ace-t.
  • Axl Rose
    #195
    Most Divx, XVid van fennt

    De amikor végigtoltam akkor Ace Codec Mega Pack volt fennt.
  • jefferson83
    #194
    Valaki akinek videókkal is elindul az leírhatná milyen kodeket használ hozzá. Xp- s és K-litle packot kipróbáltam de egyikkel sem jó. Csak akkor indul a járék ha az avikat törlöm :( Köcce.
  • grebber
    #193
    Na végigtoltam király volt a game!!!!!
  • grebber
    #192
    Kösz!!!!!

    Azt nemtudod hány misszió van?
  • ThugEdge
    #191
    há kérjé azonnal egy airstrike-ot höjjj:)
  • grebber
    #190
    elakadtam annál a résznél asszem a misson 3 area c rész amikor egy épületbe kell bemenni ahol könytárszerűség van 2 szintes tele ellenséggel kinyirom az összeset felmegyek a 2.ra ott be az ajtón kinyirom azt 1 egybert aki ott gubbaszt a sarokba elmegyek az ablakokhoz lenézek az udvarra sok ellenség + a háztetőn egy sniperes leszedek mindenkit és ennyi nem tudom mit kéne.
    A térkép vadul jelzi sárgával (a szerintem az udvaron lévö bunkerszerűséget) de oda kimenni nem tudok sehogyan sem.
    Szétlöni sem tudom már dobáltam gránátok alöttem de semmi.

    Valaki tudja mit kéne csinálni itt??
  • grebber
    #189
    Hány Misszió van ebben a gameben??
  • Danecay
    #188
    Hát azér a csapatirányításra több lehetőség van a CCFTF-ban. Itt lehet menni csapatostól vagy akár egy vagy 2 személyjel, külön parancsokat oszthatsz ki nekik, gyógyítani lehet a megsebesült bajtársakat, mig a BIA-ban csak a csapat egésszét lehetet írányítani, kiváve mondjuk ha a csapat egy rohamozó és fedező osztagból áll. A BIA-ban viszont az a jó hogy ha tüzel az ember akkor fedezékbe vonul az ellen és ilyenkor kevésbé veszélyesek, amit a fejük fölött megjelenő ábra is mutat. A BIA mellett még az is szól hogy aki nem adta fel a legelején és játszott a játékkal, később egy igen jó jatékélményben klehetett része.
    Na lényeg, hogy vannak erényei ill. hátrányai mind 2 GAME-nek.
  • grebber
    #187
    Kijött egy patch: Close Combat: First to Fight v1.02 Patch
  • Sheke
    #186
    én is de mosmá vissza ált
  • Axl Rose
    #185
    Nekem nem, pedig nem játszom vele sokat egyhuzamban.
    Minden nap egy kicsit.
  • Sheke
    #184
    volt má valakinek olyan hibája hogy kitörlődött a profil mer nekem van help please
  • Axl Rose
    #183
    Szerintem sem rossz, én most nyomom.
    Olyan kis laza esti szórakozás, jól lehet kaszálni a terroristákat :)