130
Beteg, perverz japán csoda negyedszerre
  • Sir Quno Jedi
    #90
    Nem, annál azért több köti, csak kutogatni kell ! ;)
  • aabyssx
    #89
    Jaja! Elég gáz - közepes - értékeléseket kapott, de SZVSZ nem kell az első kettő részhez hasonlítgatni és akkor nincs vele semmi gond. Silent Hill-hez is csak az az egy templom kép a szobában köti. ;)
  • Sir Quno Jedi
    #88
    A demoója bazi jó, van egy hangulata, most már kell a teljes is, az tutkó !
  • zala
    #87
    Segítséget kérnék!A kórházból a metroba,onnan a FOREST WORLD-be keveredtem vissza.Felvettem a CRESTED MEDALLION-t.De hogyan tovább?Azt hiszem mindent átnéztem.Még a metroba is visszamentem.A segítséget előre is köszönöm!
  • AndrewCB
    #86
    hi!

    Tudnátok segíteni?

    Lenn vagyok a metronál a csajt kiszabadítottam a metroból, de nem tudok semerre sem kimenni vele. Merre kell vinnem őt? Ill. a a repdeső emberszörnyeket nem lehet kinyirni? Leutom fekszik a foldon, rátaposok kétszer is, de egy idő után felélednek. Mostmár 5-6 db kerget és folyamatosan megy le az életem.

    Előre is thx a segítségért.
  • Fosamax
    #85
    Lesz egy szoba valahol fent ott át tudz menni a falon, a lyukon vissza a room-ba.
  • bobo11
    #84
    SZIASZTOK
    elakadtam tudtok segiteni,ott tartok hogy lementem a metroba végigmentem a szerelvényeken és kilyukadtam egy állomáson ahol vezet egy mozgolépcsö felefele is és a falbol maásznak elö ahogy megyek fel a szörnyek fel érek és ott hova tovább ?
    légyszi segitsetek
    köszönöm
    üdv
  • Tatyla
    #83
    Fent van az N-Force-on!
  • fanatifo
    #82
    nekem nagyon bejött az sh4 nemtom mi a bajuk vele graf kurvajó a történet szerintem jó(igaz nem kap érte oscart) de aki mond m,ostanában kiadott játékot ami grafikailag és tartalmilag oda vissza veri szoljon nekem és mondjon egy cimet!Az Sh soroat kuriózum és van stilusa!
  • Ramza
    #81
    Annyira azért nem, csak valamiért divat lett fikázni.
  • Ramza
    #80
    Hasonló is, meg nem is.
    Úgy viszonyul egymáshoz a kettő, mint tinihorror a lélektani horrorhoz.
    Nem rossz éppen, csak hát enyhén szólva komolytalan Sephi kijelentése.
  • fanatifo
    #79
    igen a Microids adta ki a ki a syberiat én még nem játszottam vele de beszerzem!Képekből ítélve azsem lehet rossz
  • Fosamax
    #78
    Az Obscure is horrorjáték? Hasonló stílusú mint a SH?
  • fanatifo
    #77
    a francokat szerintem kibaszott jó hangulata van nekem nagyon nagyon bejön a játék kurvajó grafikával megspékelve!lehet fikázni de szerintem nagyon ász
  • grebber
    #76
    Tényleg ennyire szar lenne a SH4???
  • Sephi
    #75
    Ha! Az Obscure erosen veri ezt a jatekot! Le a SH4-el!
  • st4n
    #74
    Innen letölthető a FULLDVD.
  • bobo11
    #73
    SZIASZTOK
    elakadtam tudtok segiteni,ott tartok hogy lementem a metroba végigmentem a szerelvényeken és kilyukadtam egy állomáson ahol vezet egy mozgolépcsö felefele is és a falbol maásznak elö ahogy megyek fel a szörnyek fel érek és ott hova tovább ?
    légyszi segitsetek
    köszönöm
    üdv
  • zala
    #72
    Köszönöm a segítséget ,máris megpróbálkozom vele!
  • IGAZIWILLIAMS
    #71
    na az így néha véletlenül sikerül..
  • aabyssx
    #70
    Nem, nem arra gondoltam, ez egy vízszintes suhintás. Amit pedig én keresek az egy hátam mögött indított, teljes félkört leíró függőleges csapás.
  • IGAZIWILLIAMS
    #69
    egyébként én is elakadtam-leértem a csigalépcső aljára bementem a 302-esbe,kijött a fej a plafonból,végighallgattam,kivettem a csákányt a falból-na és most mit csináljak?
  • IGAZIWILLIAMS
    #68
    addig kell ütni,amíg az életerőcsík mellett a kis kör teljesen sárga lesz.Na akkor suhint egy olyan nagyot-de szvsz többet árt mint használ,mert utána vagy három mp-ig gyűjt erőt.
  • Starrr
    #67
    valamelyik szobában van egy hűtő, amelyiknél kukacok vannak. Na, abban van egy papír, amit EL KELL olvasni ahhoz, hogy az ágyad mellett megtaláld a kulcsot!
  • zala
    #66
    Sajnos teljesen tanácstalan vagyok.Már századszor néztem végig mindent az appartmanban,de semmit sem tudok használni .Be kéne jutnom valahogy a 303.szobába.A hálóban az ágyam mellett nem találok semmit.A segítséget nagyon megköszönném!
  • zala
    #65
    Azt hiszem mindent megprobáltam de sehogy sem tudok tovább jutni!SEGÍTSÉG!!!
  • zala
    #64
    Az ágy mellett nem találtam semmit!a kazettát lejátszottam.A wc-be nem mer benyúlni a csávó.Mit csináljak?Köszi a segítséget!
  • aabyssx
    #63
    Játszottam a demo-jával. Az FPS részek besz*rás durvák. Ilyennek kellene lenni az egész játéknak!

    BTW hogyan lehet előhozni a trailer-ekben látott "nagy-nagy lendülettel csapom le a kutyát" mozdulatot? Nekem csak 3 féle mozdulatot sikerült összehoznom eddig.
  • IGAZIWILLIAMS
    #62
    egyelőre még sehogy,később majd lesz egy tőr amivel földhöz lehet őket szegezni.
    Most csak szaladj el mellettük,vagy ha többször padlóra küldöd őket egy darabig lent maradnak.
  • bobo11
    #61
    thx

    ez megvan lejutottam de ittmeg van egy pár repülö zombi féle már vagy tizszer lenyomtam öket mégis mindig felkelnek ezeket hogy lehet elintézni?
    üdv
  • IGAZIWILLIAMS
    #60
    amikor pedig visszajössz a Lyukból,ott lesz egy Mannekin a vécében,kezében egy coinnal-azzal tudsz majd lemenni a metróba
  • fanatifo
    #59
    meg asszem ottlesz a csaj is
  • fanatifo
    #58
    menj vissza a wcbe és ott lesz egy lyuk másszál be
  • bobo11
    #57
    sziasztok

    tudtok segiteni az elsö pályán elakadtam már a csajszi kövé vált és egy nagy kukac mászik a folyoson de nemtudok semerre tovább menni,mert zárva az ajtok mit kell csinálni
    üdv
  • Lammer
    #56
    degeczi!

    Frici!
    Válaszd a FAQ/Walkthrough-ot ANGOL végigjáccccás!
  • Sephi
    #55
    Legelejen?

    Akkor leirom. Rakd be a DVD-et majd inditsd el a gepet. Aztan amikor bejon a fomenu meny ra a New Game -ra es nyomd le a gombot. Es voila mar megy is!

  • Firci
    #54
    Tud valaki végigjátszást hozzá, mert már a legelején elakadtam. Köszi.
  • Bagó Péter
    #53
    A kazettát a saját lakásod magnójánál tudod majd lejátszani, a Shabby Dolltól pedig nehezebb lesz a végső küzdelem... A továbbjutás kulcsa egyébként a hálódban hever, az ágy mellett az ablaknál.
  • zala
    #52
    Elakadtam a hotelben.Az apartman kulccsal kinyitottam mindent .A a babát és a kazettát nem tudom használni sehol sem használni.Segítsetek!!!!!Előre is kösz.
  • Ramza
    #51
    "nyugodtan lehagyhatták volna a Silent Hill főcímet elég lett volna a The Room cím is"

    Ezzel tökéletesen egyetértek!