130
Beteg, perverz japán csoda negyedszerre
  • Dloc
    #130
    Sürgős segítség kéne!A második börtönös résznél tartok,és már az elején (a mentésnél) kevesebb az életem mint egy kocka,tehát csoda h a lakásban nem halok meg a migréntől.Nem tudtok vmilyen élet kódot,vagy egyéb tanácsot adni?A segírséget előre is köszönöm.
  • Stinger 576
    #129
    Sziasztok,

    elkészült az első nagy magyar Unofficial Resident Evil - Silent Hill könyv, a 224 oldalas, csupán 2500 ft-ba kerülő Guide belső tartalmával kapcsolatos bővebb információt ITT, a GAMER365-ön és az alábbi linken találtok, előrendelni/megvásárolni pedig jövő hét elejétől Konzolium Online játékáruház oldalán lehet. (A nagyobb könyvesláncoknál, áruházakban is kereshetitek (576 Shopokban is) - oda is érkezik belőle szállítmány.

    Köszi a figyelmet!
  • Tekken5
    #128
    Már megvan...
  • Tekken5
    #127
    A véres ágyaknál vannak a lyukak? Vagy az más?
  • Tekken5
    #126
    HELP! A börtönös résznél vagyok és már az ember kiszabadult a rács mögül. Felül kinyitottam a vizet. Merre menjek? :,( Forgatni kell valami kart a véres ágyakat egymáshoz igazítani, de asszem ez megvolt és nem tudom mit csináljak. Lehet, h. nem igazítottam jól egymáshoz? 1 emeleten több véres ágy van ááááááá mit csináljak?!
  • spongya
    #125
    Hali! A silent hill 4 végén van még egy utolsó esélyem hogy kitisztítsam a szobát. van 4 szent gyertyám. nem tudjátok hogy ez most elég, vagy valahogy több is kell, esetleg valami más módja nincs-e????? SEGÍTSETEK!
  • zsoltgsm
    #124
    az nekem is kéne mert szenvedek egy K**** játékkal és a kódjával sehol nem találok hozzá megfelelő kódot,
    Pro Evolution Soccer és a kódok ami nem jó : 5578 5582
  • ZaJanga
    #123
    Szia!Tudnál mondani ilyen rar feltörő progit!
  • gator
    #122
    tudnatok segiteni ? a bortonben vagyok kiszabaditottam azt a dagi csavot a cellabol es most bolyongok ... fingom sincs merre kell menni ...
  • Akos21
    #121
    Már nem kell, köszi! :)
    Rájöttem h a véres ágyaknak kell egy oszlopban lenni!
  • Akos21
    #120
    Sziasztok!

    Egy kis segítséget szeretnék kérni: a börtönös pályán akadtam el, amikor a konyhában vagyok nem tudom beírni a kódot az ajtónál, azt mondja h "Sötét van és nem látja a gombokat!" Tudna vki segíteni h mit kellene tennem?
    Kösszziii bárkinek is!
  • Ramza
    #119
    Mármint nem maradtak ki, csak már nem emlékztem rájuk.
  • Ramza
    #118
    Basszus.
    Azt hiszem beteszem még egyszer a második részt - hiába játszottam kétszer is végig - ezek kimaradtak :)
  • bastard187
    #117
    A 2. részben amikor az aparmanban jártál, volt egy olyan feladat amiben ilyen kólás doboz szerű dolgot kelett bedobni azthiszem a szemétledobóba és megpiszkálni, hogy utánna lemenve az udvarra fel tudd venni a cuccot. Na, és ugye itt volt egy note ami egy sorozatgyilkosról (meg persze máshol is voltak, de ez volt az első azthiszem) szólt aki kegyetlenül gyilkolta az embereket... Aztán mikor James-el a temetőben jártunk, le kellet ugrani a sírba ami üres volt. Ez a sír volt annak az embernek a sírja, akiről abban a bizonyos note-ban olvashattunk. Aki megölte magát mielőtt a rendőrök rátaláltak volna. A neve: Walter Sullivan. Ugye már így ímerős a " Sullivan chase"? :) No, és persze James apját ne is említsem aki szintén feltünik a 4. részben... :)
  • Ramza
    #116
    A másodikkal?
    Mesélj!
  • bastard187
    #115
    aabyssx:
    "A nyuszi a szomszéd lány ágyán és a "kutyák", a rohadó és véres helyszínek, valamint a noise effekt nem számítanak utalásnak SZVSZ."
    Meglátszik, hogy csak a demo-t toltad. Nemtudom meddig visz el a demo verzió, de ha addig ameddig gondolom, akkor tényleg halvány fogalmad sincs az előző részekről szvsz ;P


    Ramza: azért a storyline-ban is akadnak ám a 2. résszel kapcsolatos dolgok ;)
  • aabyssx
    #114
    > a lakás folyamatos eltorzulása közben

    Aha. Hát, a demo nem jut addig...
    ...de majd ha olcsóbb lesz, akkor megveszem. :)
  • aabyssx
    #113
    > egy ps2 beszerzése

    Nem érdemes. Túl sokba kerül egy konzolt fenntartani.

    :DDD
  • Ramza
    #112
    A megoldás egy ps2 beszerzése, esetleg a kérdés felvetése a pc-s SH4 topikban :)
  • Ramza
    #111
    További utalások:
    - az egyik helyszín SH mellett helyezkedik el
    - itt is azt a bizonyos felsőbb hatalmat tervezi valaki megidézni
    - úgy rémlik, mintha a lakás folyamatos eltorzulása közben egyre több kép alakulna át korábbi SH-ekből ismerős helyszínekké

    De amúgy tényleg kevés az áthallás :(
  • aabyssx
    #110
    Csak a képet találtam (a demo-ban), ami közvetlen utalás volt Silent Hill-re, mint helyre.
    (A nyuszi a szomszéd lány ágyán és a "kutyák", a rohadó és véres helyszínek, valamint a noise effekt nem számítanak utalásnak SZVSZ. ;)
  • tomika30
    #109
    sziasztok ! tudna vki. segíteni ? installnál nem tudok meghajtót választani , kapcsiból a c-re akarja tenni , azon viszont csak a windows fér el :-( van valami megoldás , vagy meg kell osztanom újra a vinyót ? előre is köszi :-)

  • bastard187
    #108
    aabyssx: hmm, ha te csak azt a képed vágtad, akkor már bocs, de nem sok közöd lehet az előző részekhez :)
  • Ramza
    #107
    Két javaslat:
    - 4.9-es driverre frissíts
    - ha ez se megy, akkor próbáld a pc-s SH4 fórumban megkérdezni, mert itt gyanítom mindenkinek 640*480-ban megy :)
  • Afe
    #106
    SIKEER!
    Egy spanyol forumba megtláltam. Egy sorstársamnak segitettek.
    A jelszó: papapa Ki hitte volna?!
    Kösz mindenkinek
  • tibi82
    #105
    Az a gondom a játékkal, hogy a beállításoknál a felbontás alapból 640x480-on van, és ha növelni akarom, 400x300-ra ugrik, és már 640-re se tudok visszaváltani !
    (Ati Radeon 9100, 4.7-es driver.
    Az SH 2 és 3 is ment nagyobb felbontásban.)
  • Ramza
    #104
    Ha még megvan a torrent file, akkor indítsd el (más kérdés, hogy 100%-ot fog jelezni), és nézdmeg, hogy melyik tracker-ről jön a cumó, van esély, hogy ez legyen a jelszó.
    Ezért javasoltam a bitconsole-t, mert az az egyik legnagyobb konzolos trekker.

    Persze lehet, hogy nem :(
  • Lammer
    #103
    próbálj neg egy Rar password feltörőt, hát nem 2 perc lesz, de hátha... attól függ mekkora dictionary-t meg háyn karakterrel keresteted(amolyan brute force alapon)...
    GL
  • Afe
    #102
    Sajnos nem jo.De azért kösz.
    esetleg más???
  • Afe
    #101
    Arrol van szó, hogy leszedtem 1 hete ezt a játékot és azóta nem tom kicsomagolni a rar-bol, mert köcsög jelszavas. Ez még nem is lenne baj, de az infóba lévö link már megszünt:http://www.firedivx.com/modules/foro/index.php
    Én meg gondoltam vki van itt akinek uanez a Torrent van meg, csak neki még müködött a link. ennyi
  • Ramza
    #100
    Próbáld meg jelszónak, hátha:
    bitconsole.com
  • torrente
    #99
    Miről beszélsz?
  • Afe
    #98
    Hali!
    Ha vki megtudná mondani az Silent.Hil.4.Usa.PS2.Full-DVD nevü torrent rar jelszavát azt örök hálámmal sujtanám.
    Nincs kedvem megint letölteni 3Gbájtot, és sehol nem tudja senki ezt a szaros password-öt.
    Ja és ha van vmi 5let, vagy vmi vagy bármi..
  • CHEAPBOY
    #97
    Naugye hogy elmentunk megis:)
  • Ramza
    #96
    Nem hiszem, hogy bárhova is mennénk, ha jól emlékszem háromnegyed éve nem láttalak a lakásodon kívül.
    Úgy élsz, mint Henry a SH4-ben :)
  • CHEAPBOY
    #95
    i know, az ugyesokosfelszolgalonosbe megyunk?:) nekem ez a mcfairlane kimaradt, egyszer lattam amikor muatttad,mindmaig nem sirom vissza....
  • Ramza
    #94
    Ja, rögtön be is rendelted x-re, és majdnem sírva fakadtál, hogy oda nem jelik meg :)
    Amúgy készülj, pénteken mulatunk!
  • CHEAPBOY
    #93
    na ez sztem hot nem igaz, nekem nagyon keves game tetszik, a mcfrlane prophecyt meg utalom:) 2 percig tetszettha tetszett, meg maximum idegolo game:D
  • Ramza
    #92
    Na jó, de neked minden szar bejön, ha "olyan" hangulatban vagy :D
    (McFarlane's Evil Prophecy is :)
  • CHEAPBOY
    #91
    Szerintem sem eri meg a hasonlitgatast, nekem pl, nagyon tetszik ez a 4edik nekifutas, mig az 1-2-3mat nem szeretem:)