7642






  • Hecker007
    #7642
    Az első két részből se lenne rossz egy felújított verzió, csak meg kéne tartani a régi részek játékmenetét.
  • grebber
    #7641
    Hitman: Blood Money - a fejlesztők fontolgatják az újrakeverést
  • akyyy
    #7640
    a felbérelt gyilkos a sillent assain?

  • ldavid
    #7639
    én azt hiszem ez alapján csináltam, és igaz hogy csak sokadjára, de sikerült.
  • akyyy
    #7638
    ah, köszi. érdekes ez az első pálya. néztem YT videót de az nem az én stilusom. vagy szöveges végigjátszás, vagy semilyen. :) de amugy csak olyat leltem amin mindenkit kinyirnak.
  • ldavid
    #7637
    youtube-on is találsz hozzá videót. kicsit macerás amúgy.
  • Plata
    #7636
    Katt ide.
  • akyyy
    #7635
    showmant mindegy hogy nyirom ki, illetve a négert az elején, vagy van itt is már tökéletes megoldás?
  • mascarun
    #7634
    Fene se tudja! Lehet nem szereti a laptop!
    Már csak egy ötletem van. Próbálj ki egy videokártyadriver frissítést!
    Ha az nem segít akkor nem tudom!
    Egyébként gondolom a gépigénye az ok. Link a gépigényhez!
  • bekasybalazs
    #7633
    na, siekrült a cracekl megoldani. most viszont az van, hogy nincs meg az összes textúra, és még laggol is a dolog...az is lehet crack probléma, vagy kukába laptoppal?
  • mascarun
    #7632

    Igen igen! bocsi! :)
  • bekasybalazs
    #7631
    Igen az..okés, meglesem a crackeket :) igen felraktam persze. ddlnél dllre gondolsz?
  • mascarun
    #7630
    Gondolom tört játék! Próbálj meg egy másik crack-et!
    Dx-et felraktad amit felkínált? Nálam anno ddl-t kért pluszba!
  • bekasybalazs
    #7629
    Üdv! olyan gondom lenne,hogy a töltés,az nvidia logo és az utánalévő videó után kidob azzal,hogy a program működése leállt...mi a teendő? üdv: Balázs
  • ldavid
    #7628
    sorry, úgy értettem, hogy amit menetközben elemtel, azt csak a küldetés végéig tudod újra betölteni.
    ha végeztél vele, utána a menüből csak a küldetéseket választhatod ki újra, azt hogy hol jártál bennük azt nem.
  • Blackfoot
    #7627
    Hm:) hát ez elég érdekes talán küldetésen kívűl is lehet menteni?:) Ha pl dolgom van és mondjuk egy vagy két napig nem nagyon fogok ráérni, akkor save, lementem az állást és aztán később folytatom. Ez természetes hogy csak küldetésen belűl lehet menteni máshogy nem is lehetne:) Vagy lehet hogy én értek rosszúl valamit. Majd csinálok két screen képet. Hm nem tudom lehet hogy elnéztem valamit. Vagy elkerűlhette valami a figyelmem. Azért köszönöm a segítséget.
  • ldavid
    #7626
    csak küldetéseken belül lehet menteni, tehát ha nem teljesíted, és kilépsz, legközelebb újra előlről kell kezdened azt az adott küldetést
  • Blackfoot
    #7625
    Hát majd megpróbálom, de... én úgy vettem észre hogy amikor entek vagyis mikor mentettem és utánna beléptem újra a játékba akkor nem tudtam betölteni a mentést. Annyi hogy a tréning résznél mentettem ami a legelső. És el is mentette végülis mert egyből a load ra kattintva be is jött. De miután teljesen kiléptem a programból utánna már semmi. :) Nem tudom mit kéne csinálni.
  • ldavid
    #7624
    ööö.. talán a menüből? (nyomj escape-et aztán load game)
  • Blackfoot
    #7623
    Mert végülis menteni még lehet is benne.
  • Blackfoot
    #7622
    Vagyis inkább az érdekelne hogy mentést hogyan lehet visszatölteni???
  • Blackfoot
    #7621
    Hello hogyan lehet menteni a Hitman 4 ben????????:)Mert attól tartok hogy ilyen lehetőség nincs benne.
  • perseus99
    #7620
    működik kösziii :D
  • perseus99
    #7619
    azt valahogy én is éreztem... xD azért köszi hogy szakítasz rám időt és segítesz nekem :D
  • Zero 7th
    #7618
    A játékot hiába telepítgeted újra, ha az telepítésnél nem másolja fel ezt a fájlt.
  • Zero 7th
    #7617
    Akkor az valszeg nem az .NET 1.1-ben van, hanem valamelyik másikban. (Az 1.1 nem verziószám)

    Itt van a 71-es, pl:
    http://www.windowsmix.com/blog/hianyzik_az_msvcr71_dll_vagy_az_msvcp71_dll/2010-10-16-238
  • perseus99
    #7616
    ez nem jött be...
  • perseus99
    #7615
    oksaa akkor azzal kezdem :D köszi
  • perseus99
    #7614
    azt írja hogy az újra telepítés meg oldhatja a problémát de nem sikerült neki... már vagy 5-ször telepítettem újra
  • Zero 7th
    #7613
    Ja, és ha ez nem elég, akkor érdemes feltelepíteni a .NET framework 1.1-et, abban van ez benne.
  • perseus99
    #7612
    nekem a 71-es dll hiányzik (msvcr71.dll)
  • Zero 7th
    #7611
    Mármint az mscrv80.dll fájlt, és beteszed a windows system könyvtárba, vagy a játék könyvtárába a többi .dll közé.
  • Zero 7th
    #7610
    De. Letöltöd.
  • perseus99
    #7609
    Sziasztok. lenne egy olyan problémám hogy miután fel raktam crack-eltem és el szeretném indítani akkor valami msvcr valami dll hiányzik ezt nem lehetne valahogy kiküszöbölni? vagy nincsen rá valami meg oldás?
  • IXEMGabeo
    #7608
    igen ott volt az a bizonyos hibajelzés khm...
  • mascarun
    #7607
    Nekem ott semmi gebasz nem volt!
    Nekem a miniyorki-s pályán lépett ki! Nem szabad semmi eldobni és akkor no problem! De amúgy már pakkban is megkapod a játékot kemény 2000 pézé eredetiben!
  • Ic3 m4n
    #7606
    amikor kikell cserélni a fegyvert igazira, és a csávó lelövi a másikat a színpadon
  • IXEMGabeo
    #7605
    tudom a szanatóriumos...egyik srácnak is ugyanez volt a hibája...nem tudom próbáld meg megvenni eredetiben és nem lesz ilyen gond xD
  • IXEMGabeo
    #7604
    az melyik is konkrétan? sokan problémáztak amiatt h a crackelt verzió miatt, a 7-es pályán mindenkit kidobott a game, ha a kolbászt, vagy mondjuk bármiféle tárgyat elejtettél
  • Ic3 m4n
    #7603
    Hali!

    Nem tudjátok miért dob ki mindig a 4. pályán, azzal hogy a játék leállt, hibajelentés küldése vagy mégse. Eddig semmi baj nem volt az előző pályákon!