28
  • klastrom
    #28
    Szerintem soha nem mennek le az árak! Mert kikúrt axelero nem enged teret a konkureciának... Az meg lenne rendesen...Tetvek!!!!!!!!!!!!4
  • Pixel
    #27
    ok, megoldva.
    a matavnal volt a korlát 512
  • Pixel
    #26
    Helló!

    Most váltottam 512 ről 768-ra.
    Valaki megtudná mondabni, miert nem érem el a 768-at csak az 512-öt?
  • bandia
    #25
    Sziasztok! Mit tudtok arról, hogy közalkalmazottaknak 7500FT az ADSL?(512/128) Most akarok chelloról váltani, és hallottam valami ilyesmit....Milyen iratok kellenek ehhez? Köszi
  • [HUN]PAStheLoD
    #24
    te? Ordíccs hangosabban ..
  • Joey_The_Man
    #23
    Ez mind szép meg jó, de én mit szóljak, amikor az a kurva invitel nem képes egy 6000 fős nagyközségbe kihozni azt a kurva Dsl-t.... Persze már 2003.decemberre ígérte....

    És az árak tényleg pofátlanul magasak, de !ha lenne! ADSL elérhetőségem, talán még elő is tudnék fizetni rá... Mert még mindig jobban megéri, mint a 64/64 k -s ISDN-em amit szinte ingyér adnak, 5400 HUF! havonta...

    Elmegyek Dél-kóreába, aztán potom pénzért rákötöm magam a 20mbit-es optikai hálózatra.. :))
  • Pheel
    #22
    És akkor még nem is esett szó a kötelezően fizetendő telefonelőfizetésről ADSL esetén. :(
  • St
    #21
    éljen
  • PyRex
    #20
    Engem csak az idegesít, de kib@szottul, hogy németországban rohadt olcsó a net, a telefon, a mobil is olcsóbb (a kurva fizetések meg úgy a magyar átlag 3-5-szörösei). Hogy lehet ekkora mocsadék egy D. Telekom... Mikor lesz ennek már vége? Én fizessek NEGYED annyi fizetéssel TRIPLA olyan árat a telefonért, meg a netért, amikor a saját országában meg a helyi telefonhívás szinte ingyenes?
  • PyRex
    #19
    Jajjmár... mit kell nyivákolni a 15GB korlát miatt? Én az interneten / internettel dolgozom, rengeteget töltök le fel (sokszor a munkám miatt kell havonta 5-6GB-ot töltögetni), aztán persze játszom is naponta nem is keveset, mégis belefér minden. Ha meg valaki warezolni akar, az béreljen egy szervert egy netszolgáltatónál (10 rugóért már lehet), aztán töltögessen oda. Gyorsabb is a 10-100MBit...

    Nem azt mondom, hogy a chello olcsó, mert nyugatabbra 12e forintért már 1-2MBit-et is kaphatsz, de per pillanat ár / sebességben magasan a legjobb! Amellett pl. a 768-as chelloval szinte folyamatosan 16-os a pingem a gyorsabb magyar szerverekre - megnézem az ADSL-lel mennyi :) 17 ezerért meg 1/0,5Mbit-et kapok, kell a f@sznak az ADSL...
  • [HUN]Stanlee
    #18
    Pontositom magam: telefondij nelkul: 65 euro a FlatRate nemet honban.
  • [HUN]Stanlee
    #17
    768 - mar 2 evvel ezelott nemetben ilyet adtak, 20 euroert, lassabbat kerni kellet, mert mar nem is adtak:-) most, ugyanennyiert 3 Mbitet le, 512Kbit-et felfele adnak. Szoval ami nalunk megy az rablas. ezert nincs is internetem:-) Rajtam ne keressen egyik se. De nem baj, minket magyarokat ugyis mindig megszo***nak, es mi elturjuk, mert mi mar csak ilyenek vagyunk. Hat elvezzuk ki! Aztan meg csak sirankozunk, de tenni nem teszunk ellene semmit.
    Egyebkent nekem meg csak jo, mert veletek fizettetik meg, hogy en kint olcson netezek:-)))
  • [HUN]PAStheLoD
    #16
    megszokhattuk , de cselló is geci a korlátjával
  • [HUN]PAStheLoD
    #15
    EU bazmeg .. szomszédos nyugaton .. ahova tartunk . 6 K HUF nak megfelelő juró ért kapsz megabitet ..fel is nemcsak le..
  • RangeR
    #14
    Ez kell a magyarnak! Miért nem kerül inkább havi 30990Ft-ba??? Ha lúd , legyen kövér, a kibaszott faszba!Úgyis akkor vigyorogna az axelero, ha azt nyomathatná a számlán! A Balkáni árszabás mesterfoka, évtizede nem létezik ilyen árkategória! Én is axeleros vagyok, még 11 hónap és örökre elfelejtem! Remélem, a várható előfizetöi-szám növekedése elmarad és szopnak majd, de ezeknek úgysem az a lényeg, hanem jól bevett szokás szerint: 1-2 éven elüli 300%-os haszon, aztán rombadőlhet, kit érdekel ezután! Mert, hát ilyenek viszik előre a balkáni-magyar gazdaságot, ilyen elvekre építkezve.
  • kisponty
    #13
    Elhiszem, de akkor is nagyon PR.... Ha nem az lenne, visitananak a 128-as feltoltesen....
  • kisponty
    #12
    Csomo problema megszunt??? Jun. 2 ota ket orankent szakad, resetel a modem, lagzik mint allat, FPS-t jatszani nem lehet vele.......
  • Sliders
    #11
    kijavítom magam Chellóra! Kicsit fárdadt voltam! Bocsesz mindenkitől.
  • deved
    #10
    Az axeleronál nincs 15Gb korlát, gondoltam jelzem...

  • valaé valaé ná
    #9
    A 15 gb korlát miatt jó ?
    Mert azon van.
    Az axelrót nem tudom, de az enternetnél biztosan nincs semmiféle korlát.
  • davos80
    #8
    Ezért jó a kábeles internet.
  • Sliders
    #7
    Hát én is véltanék Axeleróra ha nem lennének korlátok, azaz konkrétan a 15GB határ
  • Cat #6
    az összes többi internetszolgáltatóről is beszámolnak, lásd korábban a chello 768as bővítést...
  • Amero
    #5
    A chellot most növelték meg 768/256-ra (ez olyan 85 kb-os letöltést és 25kb-os feltöltést jelent)ugyanazon az áron, mint amin eddig volt az 512/128-as. Alapból 11900/hó, hűségszerződéssel 10900/hó. Az egész rendszert lecserélték, új modemek vannak , vagyis egy csomó régebbi probléma megszünt...
    Egy szar géza maradtt a 15 gb-os határ, igaz engem annyira ez nem érint.
    Ezért a matavos árért 1024/512 kapsz, sajna ott is van 20 Gb korlát...
  • kisponty
    #4
    Nem kicsit PR szagu hir.... Illene feltuntetni, hogy fizetett hirdetes. Ennyit kerni 768-ert az EU-ban vicc, a 128kbit feltoltes meg muhaha..
  • Pheel
    #3
    15900-16900 még mindig drága.
  • harcu
    #2
    Azért is érdekes, mert az Enternet is a Matáv = Axelero ( = Deutche Telekom) vonalain szolgáltat.
  • Punkerwork
    #1
    érdekes Enternet-nél már több mint 1 éve van.....