155
Brutál képek a galériában
  • bizar
    #115
    Remélem ezek a képek nem számítanak Brutálnak...
  • DJ Skyline
    #114
    kitörlitek azt a képet a gallériájából!és írtok neki egy emailt ha még egy ilyen akkor téged is törlünk...
  • Placebó
    #113
    ÚRISTEN...:) Még járni alig tud vazz
  • St
    #112
    Annak a portálnak rotten.com a neve, ennek meg Sg.hu Hírmagazin.
  • St
    #111
    Azért kell bannolni, mert felszólításra nem hajlandó eltávolítani, és azért nyitottam neki topicot, hogy más is okuljon belőle, akinek hajlama van beteg képeket felrakni.
  • Factor_007
    #110
    akkor is ott az az enyhítő körülmény, hogy a galériába szúrta be nem pedig a forúmba.
  • Factor_007
    #109
    akkor nem szóltam :)
  • nemcsakfeel
    #108
    en ismerek ra peldat
  • Dzsini
    #107
    a rotten és az ogrish nem egy Informatikai és Tudományos Hírmagazin gyerekek által is látogatott fóruma - más elvárások vannak egy ilyen iránt, és mások egy olyan irányba dedikált oldal iránt. ugyanez a politika is - "nem kell politizálni/anyázni, nem kötelező" - mégis rengetegen teszik, és probléma is volt belőle, ezért szűnt meg a politika fórumrészleg. valahol ugyanerről van szó, itt nincs helye az ilyen szintű embertelenségnek.
  • Factor_007
    #106
    ja látom egy hasonló hozzászólás már elhangzott :)
  • Factor_007
    #105
    szvsz fölösleges a ban. Elég egy felszólítás,(ahogy olvastam az már volt is) majd reg törlés. Mert lefogadom, hogy mielőtt St topicot nyitott volna neki a forumozók 95%-a nem is tudott erről a képről.(megjegyzem egyetlen képről van szó) Meg amúgy is mi a fasznak kéne bannolni? Még nem bannoltak senkit tudtommal azért mert olyan képet szúrt be, ami a többségnek nem tetszett. Ennyi lenne az én véleményem.
  • nemcsakfeel
    #104
    most mi a francert kene kizarni? ez pont olyan dolog hogy ha nem akarsz akkor nem mesz fel az ogrish.com ra vagy a rotten.com ra nezelodni, nem kotelezo!!!
    Oda van irva hogy brutal galeria, akkor menj oda ha erdekel. Ilyen alapon minden masodik kepet is lehetne moderalni, mert az eroszakos, agressziot sugall, vagy az osszes sex kepet ami be van linkelve...
  • repro
    #103
    hy
  • St
    #102
    Ezt nem az SG fórumon keresztül kell a magyar közvéleménynek megtanulni.
  • Pyx #101
    Te nemtudod hogy miért? namindegy
  • SoDI---
    #100
    Emberek lefejezése is a rideg valo és mégsem lehet felrakni.

    Pedig csak akkor tanulja meg a közvélemény, hogy bizonyos népeket békén kell hagyni, ha minnél többen látják, hova vezet az, ha mégsem így teszünk.
  • Taranov
    #99
    Az agyvelő az brutál, én ha a helyedben lennék kitiltanám a fórumról, és még azzal is érvelnék, hogy a felszólításodnak nem tett eleget.
  • Taranov
    #98
    Egy hónap ban! :)
  • FtranX
    #97
    Lehet, hogy a hosszabb szabályzat jár bizonyos hátrányokkal, de akkor a kitiltások után nem lennének hatalmas viták és anyázások, hogy "nem volt tisztességes"/"nem tudtam, hogy ez tilos"/"csak azért rúgtok ki, mert nem tetszik a fejem"/stb.
    Ezt csak azért mondom, mert bár ez engem még soha nem érintett, szerintem néhány esetben nem volt fer a ban.

    Vagy ha ez nem, a feketepont rendszer jó ötlet.
  • St
    #96
    pontosan. ha valaki nem tudja, hogy brutál képet feltenni miért nem szabad az nem való ide. húzzon vissza a családjához szocializálódni, és ha tud kulturáltan viselkedni, akkor jöjjön fórumozni
  • hen-tes
    #95
    jó de ő nem veszi ki felszólításra sem!!
  • hen-tes
    #94
    két hét bann ?
    addig is nyuktunk lenne :)
  • Dzsini
    #93
    szerintem a normális emberi hozzáállást és viselkedést nem kellene szabályzatba szedni, mert akkor a szabályzat lehetne 60 oldal, és nem lenne aki végigolvassa/betartatja - plusz minden kisebb vitánál rögtön mindenki a szabályzatra mutogatna - láttam ilyet más fórumon, rossz nézni. okosabbnak tartom megnevelni az embereket, és rávenni, hogy saját józan eszük alapján viselkedjenek normálisan a fórumon.
  • FtranX
    #92
    én pont holnap megyek végignézni egyet.
  • FtranX
    #91
    Szerintem sem vall túl jó ízlésre ilyen képeket felrakni, de szvsz nem lenne fer, ha ban-t kapna.
    Ha lenne egy galéria-szabályzat, hogy mit szabad és mit nem, esetleg hogy milyen büntetés járhat a szabályok megszegéséért, akkor egyértelmű lenne a helyzet...
  • shaba23 #90
    2000Ft/fő és részt vehettek boncoláson, szóvel nemtom minek kellenek iylen képek:)
  • hen-tes
    #89
    eleve szarul vagyok most így este, de ez a kép még rátett egy lapáttal D:
  • Chaos Mad
    #88
  • Chaos Mad
    #87
    attól a képtöl nekem -nom kell
  • PAYNE
    #86
    na megyek a barátnőmhöz csá! remélem mire visszajövök tibhar ki lesz moderálva!
  • PAYNE
    #85
    na jó igaz! :)
  • hen-tes
    #84
    jajj
    megtaláltam.. D:
    bann plz!! D:
  • Chaos Mad
    #83
    elég csak bannolni, ne durvuljunk el annyira :)
  • PAYNE
    #82
    tibhar albuma feltett a ge_ije egy agyműtétet! addig ütném azt a kis f_szt amíg mozog!!!!!!!!!
  • hen-tes
    #81
    nem találom a brutált D:
  • PAYNE
    #80
    nézd meg a galériáját! azon belül a brutál albumot! utána érteni fogod te is!
  • Chaos Mad
    #79
    a galériája miatt megy róla a rizsa, és mer St felszolitotta hogy törölje ki azt a képet, de ö szarik rá...
  • hen-tes
    #78
    :D
    köszi de no off
    de most miért tibharról megy a rizsa ?
  • Chaos Mad
    #77
    az ilyen képek nem emberi közösségbe valok, és föleg nem reklámoznám öket ilyen "jó" szöveggel!
  • Chaos Mad
    #76