155
Brutál képek a galériában
  • The Protector
    #155
    ki
  • Daróczy Barna
    #154
    Sztem nagyon brutál képek
  • degenerator
    #153
    nenyajjá
  • Adi
    #152
    Mi van kipurcant a topic?!:D
  • Adi
    #151
    Wing Rockling : Moderáld már magad ember!! Milyen képek vannak a galériádba: ha vki rotten.com-os képekre kiváncsi az felmegy és megnézzi!!
  • steweee
    #150
    ja, sajnos tényleg csak erről van szó.amíg a készlet tart!geci amerika, rohadt pazarló egy ország!
  • Cat #149
    tudtad hogy vissza is lehet lapozni alul?
  • rage
    #148
    Majd akkor , ha az olajtartalékok ott egyszer elfogynak

    Na, akkor majd úgy otthagyják a nyugati hatalmak ezeket az arab országokat, mint a sicc
    S utána élhetnek boldogan, békességben , a maguk jól megszokott késő-kőkorszaki színvonalán.
    Úgy nyírják majd ki egymást, s halnak éhen, ahogy jól esik nekik
  • FtranX
    #147
    elég rossz lehetett szerencsétlennek...
  • Mike at home
    #146
    akkor lesz csak bekesseg
  • Mike at home
    #145
    atomot nekik
  • steweee
    #144
    reggel olvasom hogy mégsem végezték ki a koreait. most akkor még is kivégezték szerencsétlent? akkor meg a hírszerkesztő a hülye:
    Az iraki túszejtők nem váltották be fenyegetésüket és a megjelölt határidőig nem végeztek dél-koreai foglyukkal. A tárgyalások folytatódnak.
  • Glpetyus
    #143
    +?
  • Glpetyus
    #142
    Mi van 47-től
  • [HUN]PAStheLoD
    #141
    kicsit durva "kacsa" .. de sztem küldjünk nekik végre 1 jó kamerát mer ezen nem ismerni fel lófaszt se .. meg al-dzsazira tv is elég ramaty minőségű :(
  • [HUN]PAStheLoD
    #140
    mércsak 47től van ? Betévedek általánosba azt nemtom mi törpént ;>
  • SoDI---
    #139
    Jobb a békesség.
    Ha nem baszogatják őket, ők sem rabolnak el embereket.
  • steweee
    #138
    na például most olvasom a BOON-on, hogy mégsem végezték ki a dél-koreai foglyot, kacsa volt. további tárgyalások lesznek. viszont az amerikait at biztosan kivégezték, voltak róla fotók
  • steweee
    #137
    magadból indulsz ki? csak azért kérdeztem, mert annak ellenére hogy a hírekben szerepel, nincs felrakva sehová. még az ogrish.com-ra sem, pedig ők aztán eléggé naprakészek ilyen témában.lehet hogy ezt már lecenzúrázzák, sztem az első videó után mindenki elhiszi ha csak mondják is mi történt.remélem ezeket a férgeket is elkapják előbb utóbb, mint nemrég négyüket.ez a megfelelő megoldás ellenük, rögtön agyonlőni. monjuk a tűzharcba ha jól értettem 4 katona is meghalt
  • Evil
    #136
    Kukkancs el az ogrish.com ra ha tunkolni akarsz.Eleg beteges dolgok vannak itt, nemtom egyaltalan, hogy engedhetik egy ilyen oldal mukodeset.
  • Bee
    #135
    Marhaság. Terroristák követeléseinek soha, semmilyen körülmények között sem lehet engedni, mert attól a pillanattól kezdve, mikor látják, hogy működik a módszer, sokkal gyakrabban alkalmaznák.
  • SoDI---
    #134
    vagy dél-kóreai, mittom én
    de ez részletkérdés :)
  • SoDI---
    #133
    Remélem, a szaudi elnök pofán köpi magát, amiért hagyta meghalni szegényt :(
    Francnak nem lehetett teljesíteni azokat a követeléseket...
    Mennyivel jobb, hogy az elnökük lelkén most egy újabb ártatlan ember vére szárad? :-(
  • Szabina
    #132
    Te jó ég!
  • Cat #131
    harmadik is van már, a dél koreait is lefejezték aki kiabálta a tévében hogy "i dont want to die"

  • nemcsakfeel
    #130
    te segg. erre akarod kiverni?
  • steweee
    #129
    állítólag volt egy második lefejezés is, nem csak a nick berg-es?arról is közzétettek videót?megvan vhol?
  • Taranov
    #128
    Mármint TV-ben.
  • Taranov
    #127
    Szerintem is durva volt, hogy mennyiszer lejátszották a lefejezést.
  • bizar
    #126
    mostmeg kiderül hogy HULK az = TIBHARral
  • Szabina
    #125
    Na végre!
  • Factor_007
    #124
    tudom :))
  • bizar
    #123
    biztos eljutott az agyáig hogy mi lessz vele...
  • St
    #122
    jól van, elkerülte a bant, ennek örülök :)
  • PAYNE
    #121
    navégre nincs!
  • bizar
    #120
    Navégre NINCS..
  • tomsolo
    #119
    ÉN CSAK AZT NEM ÉRTEM, MIÉRT KELL EBBŐL OLYAN NAGY ÜGYET CSINÁLNI. ECCERÜEN MELLÉKELTEK EGY SZÖVEGET A GALÉRIA HASZNÁLATÁVAL KAPCSOLATBAN A SZÜKSÉGES HELYRE PL. FELTÖLTÉS, ÉS AKI AZT NEM TARTJA BE --> BANN, DELETE AKÁRMI.
  • bizar
    #118
    Nem foglalkozik vele, pedig már énis montam neki soxszor...majd csinálunk vele megint Ilyet.
  • mukika
    #117
    gondolod?
  • Factor_007
    #116
    látom ki lett törölve a brutál képek :)