28
  • GABOR16
    #28
    Most nem tudom, hogy jó e a megfigyelésem, de én úgy vettem észre, hogy az AMD elhúzott az Intelhez képest az asztali CPU-k fejlesztésében.
  • RpPRO
    #27
    Tumor, a hirrel semmi baj nincs, gondolom neked van bajod a hir irojaval, ahogy minden egyes iromanyat kritizalni szoktak. :S
  • Ph03niXx
    #26
    Az egy 64-bites szerver-proci. Lefogadom, hogy meghalna egy HL2 alatt. Nem azért, mert nem elég gyors, vagy erős hozzá... Hanem azért, mert nem arra tervezték. Ennyi.
  • arty
    #23
    egyiket sem, mind2 pofatlanul draga...

    egy uj steppinges a64/2800+ 2400mhzen eleg lenne ;)
  • lerboy
    #22
    Thankx.
  • arty
    #18
    ez nem hir, hanem egy PR szoroanyag magyarra forditva ;)

    az intel azert adta ki ezt a generaciot, mivel neki ez is penz... amig elkeszul a tobb magos asztali pentium-m :)

    pci-e, ddr2, btx ... mesterharmas :D ha ezek kozul legalabb az egyik elbukik, mar sokat nyertunk ...
  • lerboy
    #17
    Off

    Mikor jön már a Socket 939-es proci az AMD-től + a megfelelő alaplapok?
  • Punker
    #12
    ja
  • Borg
    #11
    és az árát...
  • Darth Sith
    #10
    minek ez az új elnevezés?, először vigyék lejjebb a prescott fogyasztását és hőtermelését, és akkor majd lehet hogy veszek egy ilyet.
  • Tumor
    #9
    hát ja igazad lehet épp pampoghatnékom volt,..:D de egy hír közlésnél szeretem ha tárgyilagos tények vannak leközölve mindenféle egyébb személyes vagy szubijektív kommentár betűzdelése nélkül ! arra pedig egy hosszabb cikk teljessen megfelelő, de szvsz hír nem :S...
  • tajfun
    #8
    Nemreg mintha az lett volna hogy jon a pentium-m az asztali gepekbe is, mostmeg megis a preszkottal bohockodnak?
  • Sliders
    #6
    örülök a hírnek, de mostanság nagyon lelassult a proci gyártás üteme.. szerintem egy jó adarabig amig a melegedést meg nem oldják iylen lassú lesz...
    Persze ez csak laikus szemmel látom igy, de biztos van köze hozzá.
  • Munch
    #5
    Tök jó. Hurrá.
    Hajrá PIII 733! :D
  • Borg
    #4
    De előtte még elmondhatnád, hogy gondoltál-e valamire konkrétan, vagy csak pampoghatnékod volt éppen.
    Szvsz semmi baja nincs a hírnek.
  • Tumor
    #2
    moderáljátok ki, de hogy lehet egy hírt ennyire ratyi sz@r módon leadni... ?!?!?!
  • [HUN]PAStheLoD
    #1
    6 új proci... vagy csak 1 proci 6 skinnel ?
    mert azért az a pár jumper nem csak dísz rajta..