219
Itt a folytatás
  • Domcsika
    #219
    Hol lehet bekapcsolni a feliratokat?
  • gmetal
    #218
    énmár 3 szor is végig játszotam a mysterios-t ha meg csináljátok 1-szer akor utána simán meglehet csinálni.
  • kocó mc
    #217
    hargitai15.neked megoldódott?akkor ha megkérlek tudsz nekem segíteni?mert én is ott vagyok elakadva,és nem tudom tovább vinni:(
    mindig meghalok.ha tudsz nekem segíteni,akkor légyszi írj nekem erre az e-mail címre:[email protected]

    előre is köszi
    üdv:kocó mc
  • hargitai15
    #216
    már megoldódott :)
  • hargitai15
    #215
    És pár ilyen húzás után meghalok és kezdhetem újra...
  • hargitai15
    #214
    Hali.
    Segítenétek? Én mysterios-nál akadok el, illetve todom mi kell merre kell menni meg minden, csak amikor meg akarom dobálni a csávót akkor mindíg felrobban a kezembe a szikla, ez mér lehet?
  • ch13
    #213
    Vedd meg!!!:D

    Éledj újra topic!!!!
  • Rollee
    #212
    Hellósztok! Amikor a vonaton Dock Ockal vagyok, ott mit kell csinálni?
    Meg kéne támadnom valahogy, vagy csak tűrnöm kell, hogy dobálja azokat a cuccokat, meg leszedi a vagonokat?
  • bujty
    #211
    Heló ,egy kis segítség kéne.nem tudom telepíteni mert mindíg ezt írja ki:
    Error reading setup initialization file.mit lehet ennek csinálni?
  • Kazuma92
    #210
    űűű mekkora játék már ennek a PS2-es verziója!
  • richard10
    #209
    csá
    én le akarom tölteni ennek a második részét nem tudjátok honnan tudnám leszedni?
  • Prince23
    #208
    Hellósztok!
    Azt szerteném kérdezni tőletek, h a küldetések lineaárisak? Vagy olyan mint a 3. rész, free?
  • Beni521
    #207
    jajj, ezek a trükkös tükrök, nem egy egyszerű bicikli. a tükrök után ugy nem lesz több mysterios pálya? :D
  • Beni521
    #206
    már nemkell, megcsináltam.
  • Beni521
    #205
    na meg még valami: mitől függ h hálóbombaizét lövök, vagy behálózom az enemyt?? egyszer-kétszer előfordult h ilyen bombaizét lőtt, csak nemtom h csináltam :S
  • Beni521
    #204
    na ilyet, én is misztériónál akadtam el. oké h azokat a gömbizéket kiirtom, meg aztán mutat valami szart h ki kell irtani. egyszer csak respawnol az összes gömb, és kezdhetem megint a gömbirtást, ami nekem így is elég nehézkes
  • Rey Mysterio
    #203
    úristen ehez cheat meg végigjátszás????
    no comment
  • tom505
    #202
    Nem tudja nekem valaki megmondani hogy lehet e ebbe multyzni?
  • Bacsa Szabolcs
    #201
    az elsö része sokal job mint a második
  • matt77
    #200
    Figye nemtudtok egy Spider-Man 2 végigjátszást adni vagy egy olyan linket adni ahonnan leszedhetem?
  • iundi
    #199
    elakadtam a végénél, vhol a vonat me a gyár rész után amikor egy nagy terembe vaok és a földre nem lehet lépni mer megbasz az elektromos bizbaz , merre tovább?
  • burkusdió
    #198
    valaki tudna mondani egy minimum konfigot, mert le akarom tölteni, de addig amíg nem tudom,hogy elfut-é, nem fogok neki!!!
    pls fast help needed!
  • SONEEC
    #197
    ehez cheat????????????,URISTEN EZ EGY GYEREKJATEK VOLT!!!!!!!!!!!
  • ibrik
    #196
    Nesze!
  • roki
    #195
    na vki segitsen! légyszives
  • roki
    #194
    Hali! Lenne 1 olyan kérdésem hogy honnan lehetne letölteni a spider ma 2 teljes kiakasztását sé kódókat?? vagy ha vki el tudja küldeni e-mailban vagy valahogy máshogy az irjon köszi! [email protected]
  • Solya
    #193
    Voltam játék közelben csak olyan ritka xar az egész h le is töröltem egy idő után...és nem volt kedvem visszatelepíteni h megnézzem....ezért csak tippeltem...
  • ibrik
    #192
    A többedik ötletem az lett volna, hogy a játék oldalán a fórumban kérdezek rá erre - de kiderült, hogy a játék oldalán nincs fórum...
    Hogy őszinte legyek: ott még minden csak "coming soon"
  • Johnyy
    #191
    AZt már felfedeztük volna! Valahogy pedig be lehet csak iszonyat nemtudni hogyan!
  • ibrik
    #190
    Ha ilyen lehetőséget láttunk volna, akkor nem kérdezgetnénk...
    Látom, a játékot sosem láttad közelről, mert különben nem kérdeztél volna ilyet.
  • Solya
    #189
    Nem lehet h a beállításoknál a video résznél kell valamit beXelni?
  • balint08
    #188
    mért van az ha rá akarok menni oda hogy letöltések hibaüzenet jelenik meg???????????????????????
  • Johnyy
    #187
  • ibrik
    #186
    Nem
  • Johnyy
    #185
    Köszi szépen!, Rájöttetek hogy lehet bekapcsolni a feliratokat?
  • ibrik
    #184
    A Spider-Man 2 általam készített magyarítása letölthető a Magyarítások Portál-ról
  • Adri
    #183
    Mivel a kezedből jön a pókháló! Ha a tetejére állsz akkor becélzod és lősz!
  • Bad Boys
    #182
    Egyépként itt akadtam el
  • Bad Boys
    #181
    De mivel kezdem el lőnni?
  • Adri
    #180
    Ha odadobod a köveket azokat kezdi el lőni az a két valami akkor te átugrassz és a középső valaminek a tetejét kezded el lőni!! Mármint ha jól gondolom hogy hol akadtál el