442
...avagy ami nektek tetszik, amiben szívesen laknátok. Saját, jelenlegi otthonotok, és általatok elképzelt lakások is témába vágók, lehet tanácsot adni/kérni ezekkel kapcsolatosan. (Külső és beltér eg
  • Kata
    #322
    Igen.
  • Balyy
    #321
    Hy!
    Létezik olyan progi amivel belső látványtervet lehet készíteni helységekről?
  • desigo
    #320
    thx
  • DecenS
    #319
    hausmeister a tuti!
  • Punker
    #318
    katt :)
  • desigo
    #317
    Háztartási gépekben mi a tapasztalatotok milyen márkát érdemes venni?

    hűtő,mosógép,mosogatógép,sütő,főzőlap, stb...
  • Punker
    #316
    nem láttál még szép és jóhelyre rakott vízfalat, egyik legjobb térelválasztó, persze részegen óvatosan kell manőverezni mellette :)
  • homokhat
    #315
    hát ez nekem sem jött be
  • G_ArchAngel #314
    és jó ez a giccs?

    én kertben is utálom ezeket a műmájer csobogókat...

    mert egy szép japánkert az mutatós, de ahhoz terület is kell

  • Punker
    #313


    még mindig ilyen vízfalat keresek :)
  • ReTeK
    #312
    hú ez még nagyon az eleje (a képeken)
  • homokhat
    #311
    Na elkezdtem
    de lehet egyből változik a helyzet
  • Punker
    #310
    net-en nem tom, én kértem színminta füzetet volt benne kb 150 szín amit géppel kikevernek és az alapján csináltattam a bútorokat is.
  • ReTeK
    #309
    Vlki tud olyan magyar honlapot ahhol fali stencilekről és a márványozásról van szó de nem csak reklám hanem valami bővebb leírás. Guglival elég sok angol lapot találtam, leírás,videók + képhegyek... de a magyar viszonyokra nem mindíg egyszerű átfordítani - nem kapható cuccok,festékek stb. nameg itthon nincs nagy divatja sajnos, legtöbbször fehérre vagy valami komersz 1szinűre festik a falat oszt csókolom, pedig nem egy nagy vasziszdasz igaz időigényes de szép lesz
  • RaST
    #308
    Örülök hogy tetszik
  • Punker
    #307
    láthatnánk a felújítás utáni képeket is? :)
  • homokhat
    #306
    Az őzike nagyon szép :)
  • Rayden14
    #305
  • Rayden14
    #304
  • Punker
    #303
    hát ekkora összevisszaság nincs az biztos.....
  • RaST
    #302
    1. Szereintem ez is a ház 1 része ..
    2. Neked biztos különb van :D
  • Punker
    #301
    nem ház és nem szép.....
  • RaST
    #300
    Terasz:



  • Fülüke
    #299
    Inkább próbáld ki ezt:

    3D Home
  • Fülüke
    #298
    nem. kellet volna?
  • Duddits
    #297
    Valaki próbálta már ezt a progit?

    TOTAL 3D LANDSCAPE DELUXE 2005
  • BártfaiB
    #296
    Egyébként én is szívesen venném, ha más is felrakna képeket vagy linket a házáról, ha úgy gondolja, hogy szép vagy ötletes. Gondololom nem vagyok egyedül azzal, hogy szívesen megnézzük, ha valami szépre sikerült. Hátha még ötletet is meríthetünk belőle.
  • BártfaiB
    #295
    Megpróbáltuk a tervezésnél azt az elvet követni, amit a kisautóknál, hogy belül nagyobbnak érezze az ember, mint amekkora kívülröl. Bár nem kicsi, de sok múlik az apróságokon, ötleteken. Sajnos a keskeny telek eléggé meghatározta a lehetőségeket, ráadásul mikor el tudtuk volna kezdeni az építkezést, megváltoztatták az építési előírásokat és így nagyobb oldalkertet kellett hagyni, ami miatt még keskenyebb lett az épület. Emiatt aztán hosszabb lett és folyosót kellett csinálni, amit nagyon nem szeretek. De mivel muszáj volt, nem csináltuk egyenesre, hanem ívesre, így aztán feloldja ezt a rossz hangulatot.
    Amúgy a tervezés 99%-ban saját, a tervező is azt mondta, hogy nem tud jobb ötletet kitalálni a lehetőségek ismeretében.
  • Punker
    #294
    ne reklámozz plz
  • Punker
    #292
    nekem mondhatod nem ismerem, de cimke szerint az is ír :)
  • G_ArchAngel #291
    nem, mert a Murphy's az kaki:P
  • Punker
    #290
    amúgy az a 2 nem 3? :)
  • Punker
    #289
    havernak 30. szülinapja volt, én csak a borból meg rumból ittam.
  • G_ArchAngel #288
    ha utálod a sört, akkor miért van ott az a két ír szépség?:)
  • Punker
    #287
    na 1 kép a konyhapultomról :)
  • Punker
    #286
    nem iszok sört soha d eez tényleg ötletes:



    "A hagyományos 5 literes hordóból egyszerre két darabot befogadó hûtõvel egyénileg szabályozható a buborékok száma, a nyomással viszont nem kell bíbelõdni."
  • Mojlepque
    #285
    sztem jól néz ki, főleg a belső elrendezés, azt praktikus, helytakarékos, de viszont látszik hogy nagy terek vannak
  • Punker
    #284
    amúgy jó kis pecó
  • Punker
    #283
    mert qrvára nem látszik + a galériádba tudsz nagyobb képeket is rakni.
  • BártfaiB
    #282
    Itt vannak még képek, bár ezek sem nagyobb méretűek.
    Sajnos csak 20k-s feltöltési limitem van, de a lényeg szerintem látszik, miért kell nagyobb kép?