20
  • Tetsuo
    #20
    Ez szar.
  • AtisH
    #19
    Max. arra jó ez az 5let, hogy a film mellett a másik oldalon ott van a soundtrack is (a hanglemezkiadók nagy bánatára, persze ha nem lesz drágább a kiadvány). Így legalább egy normális CD lejáccóban is lehet használni. Igaz ekkor ugrik a lemez címkézése.:-(

    Egyébként meg tényleg 1 nagy baromság. Megpróbálnak még 1 bőrt lehúzni a rókáról.
  • IMYke2.0.0.0
    #18
    Ilyen szar zenékért nem vennék dual DVD-t...

    -----------------------------------------
    .:i2k:. = IMYke2000 - @ - 2004®
    -----------------------------------------
  • [HUN]PAStheLoD
    #17
    autóba CD otthonra meg mp3 ;>
  • TeszteloPontHu
    #16
    "de miért jó az hogy ha az egyik felét ilyen, a másik felét olyan lejátszóban tudom lejátszani? Ahhoz a lejátszóhoz veszem meg az adott albumot ami nekem van, nem?"

    Aha, és veszel hordozható DVD-lejátszót is, és az autóba is DVD-lejátszót teszel? Jól jöhet rengeteg helyen a CD oldal, ahol nincs DVD-lejátszó.
  • arty
    #11
    én kissé félteném a kocsiba a 10ezres hybrid lemezt... oda max irottat teszek :)
  • Punkerwork
    #10
    otthon dvd kocsiban cd kb erre lenne jó.
  • [HUN]PAStheLoD
    #7
    mért nem 2 oldalas DVD-t csinálnak ? az 2 oldal meg még 2 réteg .. na az már jó valamire
  • Cat #3
    ennek 3 éve lett volna értelme, amikor még nem volt elterjedt a DVD
  • 2XP
    #2
    "tervei szerint újra sok felhasználót csábít majd vissza a legális zenei kiadványok oldalára"

    Mert ezeket majd nem lehet letölteni... :)

    Itthon biztos nem is lesz majd kapható, nem sok embernek van 5.1-es hangfalrendszere.