43
  • Major
    #43
    Hi!

    Szerintem kár fikázni a nokiát, én azt mondom ez legalább megbízhtóbb mint a többi. Másrészt szerintem a hatostól felfelé menő szériás nokiákra igazán nem lehet panasz, mindeki megtalálhatja a maga ízlésének valót...
  • AtisH
    #42
    Számomra a jó és használható dizájnhoz szorosan hozzátartozik az ergonómia, a funkcionalitás és -néha sajnos- a divathoz illően a színek és a formák. Szvsz kézben a szögletes, sík formák nem a legjobbak a használhatóság szempontjából. Mondjuk a Nokia mentésgére legyen mondva, csak az idén kezdtek el kinyithatós telefonokat gyártani - valszeg a divat miatt.

    Több mint 10 éven keresztül Nokiákat használtam, de az utóbbi években több telefonnal volt dolgom és egyre jobban csalódtam a Nokiákban. Sajnos...
  • Vernoon
    #41
    Na vegre a NOKIA is felvett designereket, es nem egy leragott csontot varialnak ezerfelekeppen.
  • 12346
    #40
    pl a siemensnek mennyivel jobbak a takony kinézetű telói? nekem jobban bejönnek a szögletesek, mint a mindenféle fölös ratyi áramvonalak. az viszont igaz, hogy ár/teljesítményben ált mindig drága volt a nokia. anno a 3310est is sokáig nem lehetett boltban megkapni 20 alatt, pedig már rég lefutott, buta teló volt. az viriccson r320 meg olcsó a mai napig és mérföldekkel jobb. van itthon egy r320 is a megjelenés óta és soha nem volt még baja. ellentétben a 3310esekkel ugye:)
  • Ginoo
    #39
    A nokia tényleg baromi ronda telefonokat csinált mostanában , de szerintem ezek jól néznek ki. Bár a 6260 és a 6170 nem tetszik annyira. Szerintem nem kéne erőltetni ezt a szényithatós designt. A 2600 kifejezetten szép lett. Nálam mondjuk a 6230-as a nyerő. Kezdenek magukra találni a srácok.
  • Ratty
    #38
    Nekem akor is tetszenek, és lehet h romlott az ár/teljesítmény viszony, de van mit emgfizetned! És ki mondta h egyből megveszem amint megjelenik:P Egyenlőre már több mint másfél éve van egy 3510-em, és mostanában váltok 3660-ra:P És akkor is azt mondom h a nokia megér ennyit! Jó a szoftvere, a dizájnjai nekem bejönnek (na jó eddig egyetlen egy darab telefon volt tőluk amitől első látásra elundorodtam, de már nem ugrik be h melyik, és nem is európai piacra szánták:)
    A többi gyártóról meg csak annyit, hogy lassúak, hamar tönkremennek, nem anyira strapabíróak meg hasonlók...persze azt tegyük hozzá h olcsóbbak! Mondjunk szvsz inkább megfizetem eccer a minőséget, nem pedig félévente veszek telefont!
  • AtisH
    #37
    Mondjuk kinézetre elég gagyik. Az egyik tiszta orosz dizájn, a másik meg olyan mint a régi Braun villanyborotvák. A dizájnerenek biztos csak egyenes vonalzója volt.:-)
    Ha nem szedi össze magát a Nokia komoly gondokkal fog küszködni pár év múlva... (A 33xx sorozattól kezdve drasztikusan nőtt a meghibásodások száma, ráadásul az ára/teljesítmény viszony meg egyre romlott.)
  • AtisH
    #36
    Csajoknak biztos bejön. Föleg ha istenesen vibrizik is...:-DDD
  • 12346
    #35
    és asszem nem is fogom mostanában lecserélni vmi tégla, fényképezést imitáló szutyokra.
  • 12346
    #34
    az a 6170 még bejön. mondjuk jobban mutatna szvsz, ha a "zsanért" nem lehetne ennyire látni:)
    de amik tényleg jól néztek ki anno az a 82, 83 és a 88asok voltak. ezért is van 8850em:)
  • pubwart
    #33
    Nemtom mi kell fanyalogni, szerintem tökjó gépek, meg amúgyis, az összes Nokia az. Nemtom egy sz*r mosógéptelefon (Siemens), vagy egy szétnyithatós samsung mivel jobb...
    A sharp meg gyártson csak számológépeket :)
    Nokia és Motorola rulz
  • HUN Tick
    #23
    mi a f**szért kell ilyen kicsi kijelzőt belerakni ???!!
  • tigeroo
    #20
    Az 'ericson'-t lehagytad a Sony után...
  • Sliders
    #19
    nem kéne csődbe mennie. Mert aSony mindig híres volt hogy aműszaki cikkiért sokat kér. AMugy jó ha van konkurencia. a Siemenst nem érzem annak. A többi meg lapos. Szóval a Sony nem jó ha egyedül maradna. AMugy meg a Sony telókról is lehetne mondani hogy nem valami jók némeik egy féltégla ugy néz ki :) s sokat kér a P900-ért mig a 7700 ami többet tud majd jóval olcsobban debutál majd.
    Azért én a Sonytól nem dobnám el az agyam. Nokia mindig is úttörő volt abban hogy sok szolgáltatást előszőr vezettek be vagy elsőként... asszem nem kéne a céget leirni. Sőt remélem a továbbiakban még jbb szorakoztatobb és szebb telókat adnak ki
  • [HUN]PAStheLoD
    #16
    pfujj bazdmeg ... mi ez ? :DDDDDDD

    broáf .. .azért nem kéne elmenni ebbe az irányba ://

    "kicsi" randák
  • Flashy
    #14
    voltak már rondábbak. ezek még egész jók.
  • Nethyrrea
    #13
    kérdés hogy vajon ezeket is olyan eszeveszett áron fogják-e adni.

    egyébiránt részemről bevállalnék egy 6170-est
  • bandia
    #12
    A 6230 as az szép:)
  • bandia
    #11
    A közepe annak is el van cseszve:(
  • bandia
    #10
    A 2650 es még valahogy kinéz...Nem tudom kiket alkalmaznak designerként, de ocsmány munkát végeznek...fúj de ronda ez a 6170 es...
  • tigeroo
    #8
    dehogy is, az a walkman :D
  • tigeroo
    #7
    de ha cúnáckák! nézz végig rajtuk! mint valami Walkman...sztem visszatérhetnének a 3510-3410-es elemekhez
  • Smuge
    #7
    Napozoágy telefon
  • Sliders
    #6
    hozzatok ki szebbet elégedetlenkék. Jöhet bármilyen telefon az miond ronda. Mikor a cikket kezdtem olvasni éreztem hogy a hozzászólásban lesz hogy ezek mind rindák.

    Fikzni könnyű alkotni nehéz. Amugy nem mintha más gyártónak olyan jó telói lennének alakrazért. S a nokia telók azé sokat tudnak.
  • tigeroo
    #5
    de úgyám...
  • tigeroo
    #4
    ezek -akárhogy is nézzük- randák
  • Punkerwork
    #1
    régi Nokia-k szebbek voltak