32
  • Pepee
    #32
    Remélem nem csak Vodánál lesz ...
  • Darth Sith
    #31
    sztem tök jól néz ki. nem tóm mér kell fikázni állandóan a nokia-t..?
  • 12346
    #30
    jaj de randa:(
  • Ratty
    #29
    Az optikáról annyit, hogy vagy a telefon kicsi, vagy az optika nagy:) De remélem a kető eccere;)
    És még mindig nem tudom, hogy milrt fikázzátok ennyire a nokiát??? Majd ha 60 éves leszek akor mondom azt h nem kell a legújabb csúcsszuper bizbasz, mert nem érdekel a dizájn! Sztem bőven jó is, és nekem special a régi telefon dizájn nem jön be annyira mint az újak:)
    A telefon nagyon nagyon sokat tud ami pozitívum, de kérdés h ezt is lehet-e úgy bővíteni mint mondjuk a 3650/60-ast...Úgy értem h a memóriakártyát! Ha jól tudom azokba lehet pakolni 128 Mb-t is, vagy nem????
    500 € az nem is sok sztem...várunk még egy kicsit a megjelenés után, és már semmi gáz sincs az árával:DD
  • Pakosz
    #27
    Az optikaja fejlogott mar nem olyan kis szar mint volt!
  • pubwart
    #26
    Jah, énmeg elvagyok a 6800assal, amúgy cask 500 eur.

    Bár ha majd lehet énis valami hasonlóra váltok, isten egyszerűen
  • pubwart
    #25
    Jóhát siettem... :)
    Meg felbasztak a fikázók
  • Richie6600no
    #24
    basszus 6630 5000 euró
  • Richie6600no
    #23
    jo kis telo az!!! de en még elvok a6600 ommal is
  • ollie
    #22
    na, megvan a következő telcsim...
  • Cat #21
    látom te se olvasol hanem képeket nézegecc :)

    "A 127 gramm tömegű és 110 x 60 x 20,6 mm kiterjedésű készülék"
  • pubwart
    #20
    Már megbocsássatok, de szerintem ez a gép kibaszott nagyon jól néz ki.Egyszerűen csodaszép.
    Nem tudom mit kell agyonfikázni a Nokiát. Sokkal jobb, mint azon a széthajthatós, ki műanyagdarabod, egy nagy túró egy olyan gép.Csak próbáld meg leejteni, mikor szét van nyitva, nézheted... Vagy elég, hogyha kikopik a képernyőnél ahol forog (pár ismerősömnek előfordult már).
    Szóval isten ez a telefon, szóhoz sem jutok, de komolyan annyira szét. És még billentyűzet is rendelhető hozzá, az aztán tényleg kafa...
    Lehet megszoktam nagyon a 6800asban már.. :)
    Az, meg hogy az alja szélesebb az egy dolog, nem véletlenül ilyen, biztosan nem kényelmetlen, gondolom a súlya sem veszedelmes, hogy elférjen egy ingzsebben, és a képen egy kéz tartja, nem lehet olyan óriás....

  • Sliders
    #18
    még jó hogy tudja
  • zpe
    #17
    Szerintem király
    Az a kis kiszélesedés még nem vészes ,hátulról pedig nem is szélesedik ki,ennyi belefér.
    Csak azt nem írták hány színt tud de gondolom 65k-t.
  • Punkerwork
    #16
    nincs ezzel semmi baj, csak még nem sikerült lenyúlniuk a Trek-s komm-ok design licensz jogát :)
  • JZO
    #15
    gyakorlatilag idevele!!!!!
  • FtranX
    #11
    A Nokia úgy látszik elfelejtette, hogy néz ki egy normális telefon. (régi szép 3210-es...)
  • Ph03niXx
    #10
    Ja, és még valami: Mi is az a bizonyos telefon-forma?
  • Ph03niXx
    #9
    Nme tudom, hogy minek kell mindig leszólni az összes új dizájnt. Nekem speciel ez is tetszik...
  • Laslow
    #8
    Ez is ronda, de valóban, voltak ennél már jóval visszataszítóbb külsejű nokiák is.
  • valaé valaé ná
    #6
    Ez nem is néz ki annyira rosszul (mint a többi).
  • Pheel
    #5
    Minek megint elcseszni egy telefont kizárólag a kinézetével?
  • OptimusPrime
    #1
    Tudása megint jó, de a forma még valahogy mindig nem az igazi! Ez még mindig nem telefon forma, de legalább már alakul...