6774
  • ALIENwoods
    #4525
    csak 1 random kérdés;

    MILYEN KOCSIKAT LÁTNÁTOK SZÍVESEN CRCBE?
  • ALIENwoods
    #4524
    gonosz leszek:

    most gonosz voltam
  • ALIENwoods
    #4523
    a hiba nem az ön készülékében van :), ezen a hibán gondolkodom már mióta..
  • Gregorius
    #4522
    Szerintem korrupt a tömörített állományod a honlapon. Nekem legalábbis azt mondja. Kétszer szedtem le. És emiatt igen furán is néz ki a játgány. Nálam a hiba?
  • ALIENwoods
    #4521
    viper

    http://www.p3int.com/forum/showthread.php?p=4525#post4525
  • streeter
    #4520
    Mondjuk ez az összehasonlítás kicsit dúrva, de télleg nem stabil 130-nál egy pickup. Mondjuk nem is száguldozásra készült....
  • Slymaster
    #4519
    én is irreálisnak tartom hogy egy "pickup" gyorsabb legyen, mint egy m3-as.
    Aki vezetett ilyen terepjárót az tudja hogy a 130-al olyan mint egy biciklivel a 100km/h!
  • Slymaster
    #4518
    Hát csak hajrá!
  • M@TriX
    #4517
    nya végre grat, azért majd ha erre járok majd besegítek :)

    [i]"..és eljő a béke időszaka."
  • streeter
    #4516
    Hát most, hogy megvettem én is a CRC-t én is elkezdek kocsikat gyártani a játékhoz és majd csak összehoz a csapat egy pár autót a játékhoz
  • Alexease
    #4515
    Jo a link a Paddock-ra, nincs vele gond. Ha valami van, fel teszek barmit szivesen. De egyelore semmi sincs:)
    A tarhely es a web az UW szeszelyetol fugg, remelem nem bantjak:) De 2-3 honap mulva, talan lesz sajat "szerver" - pontosabban tarhely es host - igy azon - remelhetoleg - fent lehet minden.
  • Gregorius
    #4514
    Az élet csupa megalkuvás.
  • ALIENwoods
    #4513
    Pontosabban az SLM Team belépett a GOM Partnerprogramjába, amelynek köszönhetően, minden általunk készült modot figyelnek, hogy rájöjjenek az esetleges, linklopásokra. Igaz én a CRC moddingal foglalkozok inkább, de a csapatban van Streeter is aki 'ős-sl-s' :). Hogy ez a kapcsolat mennyire hasznos vagy káros, azt mindenki maga döntse el.

    Egy kezdeti banner megtalálható az alábbi címen: http://gom-team.com/page.php?id=393

    Mivel bannerhoz link is kellett, s tudván hogy Streeter is megvette a CRC-t, bátorkodtam a http://crc.uw.hu címet megadni.

    ui.: ez a post CRC és SL fórumba is megtalálható
  • ALIENwoods
    #4512
    az SLModders megszűnt...
  • Alexease
    #4511
    - Sikerult Hazigazda jogot kapnom, vagyis ezentul kegyetlenul irtom az arra erdemes hozzaszolasokat:) Warez es egyeb ertelmetlen hozzaszolasra senki ne valaszoljon, ne tegyen megjegyzest, felesleges, mert ha jovok ugy is torlom oket. THX!
    - A banner ala be tettem egy link sort. Egyelore hirtelen ami eszembe jutott. Ha tud meg valaki erdemleges es hasznos linkeket a jatekkal kapcsolatban, az tegye kozze. THX!
  • ALIENwoods
    #4510
    csak ha bankártyával fizetsz :)
  • bertino
    #4507
    XRV gépe döglött, tehát ő nem sűrűn lesz server :/
  • M@TriX
    #4505
    csak ajánlani tudom a fejlesztők honlapjának e-boltját. ingyenes házhoszállítás.
  • Goliath
    #4504
    Sziasztok!

    Az lenne a tiszteletteljes kérdésem, (idő hiányában nincs időm visszaolvasni) hogy aki pesti és megvette, hol vette meg??
  • M@TriX
    #4503
    azért nem menjetek messzire plz, rendezzük a dolgokat.
    Én is gyomlálgatom a fórumot, csak mostanság sok offline dolgom van :)
    de amikor csak bejövök a fórumra itt kihányom a sz@rt ;)

    azért lenne jó, ha Alexease is kapna itt hg jogot és akkor ketten megbírkóznánka témával, meg a fejlécbe is ki lehetne írni pár dolgot.
  • b-type
    #4502
    :)
    Nem azt mondtam hogy lassú a Pick-up, vagy nem tudom vezetni, hanem hogy nem hiszem el.
    és ez nálam elég fontos, mert csak akkor tudok élvezni egy játékot ha hiszek. :)
    Van az életben is olyan pick-up ami elver egy sportos személyautót, de akkor a pick-up-on személyautós tulajdonságok jelennek meg.
    Ha azt látom hogy magasan van a súlypontja, és túl puhák a rugók, mert bebillen a kanyarokban, ha látom milyen felni-gumi van rajta, akkor nehogy elverjen egy Revo-ban pl., :)
    mondjuk ez egy felturbózott-lekönnyített Toyota 4runner, olyan szintre mint mondjuk a játék pick-up-ja, olyan futóműfelépítéssel...., nálam nem kellhet versenyre egy m3-as Bmw-vel egy szintén a játékban felépített kanyargós, és sodrós gyors közúton...nem igazán hiszem el. :)
  • DigitXT
    #4501
    Ja, vágom... Amúgy haláli volt egyszer pl. csávókám kicsit szélesre vette a figurát előzéskor: mit hallok? "Juhúúú...DIRR." Volt feelingje, az tuti. Csak kár, hogy ezekután neki reset, hopp, fullos kocsival megy tovább... Vmi köztes megoldás kéne. Bár már kivittem így is.
  • DigitXT
    #4500
    Tudom, hogy Te voltál, de azt is, hogy volt szó a CRC-ről is! Remélem azért nem lesz megoldhatatlan ez az importálás dolog, pláne, ha az Invictus is támogatja toolokkal... Mondjuk én elég láma vagyok a témában, bár anno az NFS:HS-hez csináltam egy kezdetleges Dacia modellt: nem volt szép, de valamennyire hasonlított, és a textúrázás (pl. háttér a showcase-ben) egész jó lett. De, hogy hova tettem, azt nem tudom, viszont tény, hogy Sam Jiggának kvázi tökéletes modellje van, szóval csak lehet vele kezdeni valamit idővel... Törésmodellről meg 4446-ban linkeltem képet...

    Ja, az Insane-hez is inkább csak textúrázgattam pl. pont azt az említett Warbit... (Unokatesóméknak anno volt rajta céges logó, na azt rányomtam ezerrel, meg ilyenek.) És ha még régebbre gondolok vissza (akkor lehettem annyi, mint Te most) az Action Supercrossban is a képeket cseréltem csak ki: frankó sisaknélküli csávó lett, életszerűbb motorral, más színekkel, stb. Basszus, utólag belegondolok, hogy saját PCX editort írtam, sőt, "PCX-kilopó" alkalmazást ezért... A checksumokra is figyelni kellett, stb. A régi szép idők... Amúgy nem is annyira off: hiszen maga a PCX szerkesztő eredetileg terep2 pályaszerkesztésre készült! Olyan "half-pipe"-okat toltam vele, hogy csak... Ah, elkalandoztam.
  • Gregorius
    #4499
    Miért ne lehetne, annyi az egész, hogy ki kell nyomni a nem StarForce-os exe-t. Az más kérdés, hogy a tollvonásig marha hosszú és rögös út vezet. Különösen, hogy a játék több kiadó kezében van, amik még időben is eltérnek a kiadás terén nem csak térben. Így aztán igen haloványok az esélyek.

    A backup CD felvetése teljesen jogos. Persze csak etikailag, mert jogilag ugye tisztán ki van mondva, hogy törvénytelen. Tehát majdnem, hogy teljesen mindegy, hogy mit mond Invictus. De a jogot mindenkinek joga megkérdőjelezni.

    Én az ingyencserét találom a járható útnak ebben a kérdésben.
  • Gregorius
    #4498
    Igen, azzal az a gond, hogy az AI nem biztos, hogy tud vigyázni a járgányra, és megvárod még szépen tönkreveri magát, és aztán talicskával végigmész.
  • DigitXT
    #4497
    Tuti nem lesz hozzá "noCD patch", stb., pont azért, mert StarFORCE-os. (Az angol nyelvű fórumon olvastam valahol, hogy vki nagyon nyomós indokkal szeretett volna vmi ilyesmi támogatást, de sajnos - és persze tkp. természetesen - ő sem kaphatott.) Egyébként megértelek, hiszen nekem is volt néhány játék, amit én is így toltam (NFSU2 - image, PoP - noCD), mindenféle hátsó szándék nélkül, pusztán lustaságból, mert a fene akarja állandóan bepakolgatni lemezt. Ellenben a CRC-nél ez baromi egyszerű volt: bennhagytam, uis az utóbbi időben egy kicsit gyakran játszottam. Végül azért itt egy bibi: oké, hogy csinálhatsz magadnak backupot, de ha neadjisten a haverodnak csinálod, azt ki ellenőrzi? Tudom, te nem: de mások...?
  • DigitXT
    #4496
    El ne tűnjetek, please: tűnjenek a warezosok! Inkább azt mondjátok meg, ha erre jártok, hogy erre a kerékbesüppedős bugra lesz-e vmikor javítás: (Gregorius is emlitette 4186-ban, akkor még nem értettem, mire gondol.) Amúgy egyik angliai pályán első helyről (a folyóparton a híd előtt) rajtolva a bal hátsó kerék kapcsiból a talajban volt, és mire elindultam, már szépen besárgult, pirosult. Mind a Corus, mind a Quadro esetében, csak a Quadro jobban bírta... (Nem is tudom, végül mivel mentem helyettük végig.)

    Ja és nem lehetne megoldani, hogy profi szinten az ellenfelek se javíthassák ki magukat? Vigyázzanak ők is a verdára! (Bár úgy lehet, hogy túl egyszerű lenne, viszont igazságos...)
  • Lammer
    #4495
    Jajjdejo egy fejleszto!
    Ha nem gond megbombazhatlak egy igen kinos kerdessel???
    Nekem nagyon sok jatekom megvan eredetiben, es en nagyon haklis vagyok az eredeti lemezre, nekem elso dolgom a cd/dvd vasarlasa utan, hogy jol letesztelem a lemez vedelmet, es akkuratusan felisozom ahogy kell... viszont latom, hogy az uj Starforceos vedelem eleg jora sikeredett, es el vagyok kenodve, mert szinte lehetetlen lebackupolni ugy hogy utana az Isot hasznalva jacchassak is, nos kerdem toled, hogy te/ti hogy alltok a legalis backup teren? hol alltok? tamogatjatok vagy boszen ellenzitek, stb... Ez engem feletebb erdekelne, mert az en velemenyem, hogy jogom lenne egy legalis masolatra akar a HDDmen akar backup lemezen... Csak kivancsi vagyok, ha nem indiszkret a kerdesem... Mert manapsag mar jobban meg kell szenvedni a legalis programoddal, mint a foswarez verzioval :C
    ES aki most warezt szagol a kerdesem mogott, az Lmehet a sunyiba... :CCCC
    (nem magyarazkodas meg minden, de en klon illetve backup buzi vagyok az eredeti jatekok teren, ez van...)
  • Gregorius
    #4494
    A zene nekem sem jön be, az 1nsane-é jobban tetszett. Élőben, hangerővel biztos jó, de így a játék alatt inkább lekapcsolom. A többivel viszont semmi bajom, igaz fejhallgatóval nem kínoztam magam.

    Ami #4493-at illeti, az első részére nem tudok mit mondani. A második részével pedig egytértek. Akinek nem éri meg, ne vegye meg! Nekem speciel az XP-m is tök legális, igaz nem került többe egy bélyegnél. Modolni pedig nem modolok, mindenkinek váljék egészségére, aki úgy tezsi, de ha 3DStudioMax-ot törnék, akkor sem a www.discreet.com -ra mennék warez-supportért, vagy nem olyan helyre, ahol szépen megkérnek, hogy talán nem kéne. Mert itt sem az anyázással indult a dolog, ha visszalapozol, csak van, aki nem lapoz vissza, hanem jön az eszet osztani még akkor is, ha rászólnak.
  • Slymaster
    #4493
    Most olvasom mi az ábra...
    Én is warezről szedtem le, aztán megtetszett, úgyhogy megveszem.
    Egyrészt azért mert csak azt lehet patchelni, másrészt meg azért mert örülök, hogy a hazai csapat ilyet tud alkotni. (ők is warezolnak!)
    -----------
    Ne mondja nekem senki hogy aki autókat modol az megvette a 3dsmaxot, még talán az xp-t se. A nincs rá pénzem meg nem azt jelenti hogy vkinek nincs 5000Ft-ja, hanem azt, hogy ilyenre nem költ mert nem éri meg a vásárlás.
  • Slymaster
    #4492
    Hello, nekem is megvan már a játék! Tegnap keztem, tetszik is meg nem is.
    Nem értem mik ezek a "revo" meg "Ad" márkák, még sosem láttam ilyen autókat.
    A hang is inkább csak zaj, fejhalgatóval agymosás!
    A zene is kiidegel, az jut róla eszembe hogy pár zsíros feketehajú, eszik egy véres májat. Borzasztó!
    Ahogy az Invictustól megszoktam:
    a játékélmény hatalmas, a grafika se vészes, csak túlzottan gépigényes a látványhoz képest. A fizika még mindig ötös.
  • XRV
    #4491
    hosztolás pilanatnyilag szünetel, mert nincs prockóm.
  • XRV
    #4490
    Eeegen? Pickuppal lehagyom a Corust minden tekintetben, csak gyakorolni kell vele, jól beállítani a hajtás elosztást és Easyrider öcsém, easyrider :-)
    Bertinot ezzel a döggel német pályaversenyen otthagtam. :D LOOL volt igaz, izzadtam előtte. Több kört mentünk mire kitapasztaltam és jól beállíottam, annyi kell hátra hogy amikor veszem a kanyart erőcsúsztatással "könnyedén" vegye a kanyart.
  • Gregorius
    #4489
    Jaja, én is csak azt sajnálom olankor, hogy nem tudom szemügyre venni, ahogy szépen lustán megpihen a roncs egy hatalmas pörgés után.

    De nem sajnálom, mert azt jobban utálom, ha a semminek ütközik az autó. És azt sem szeretm, ha egy utcai körpálya úgy van megkonstruálva egy játékban, hogy betonnal hermetikusan le van zárva a rosszirány, nehogy el tudjam hagyni a pályát és csak az előregombot kell nyomnom, vagy zárt pálya van, ami megközelíthetetlen, és a környékre minden autót helikopterrel kell ledobni.
  • Gregorius
    #4488
    ...

    Hogy valami értelmeset is kérdezzek: ma este valaki hosztol?
  • 12346
    #4487
    sajna nem csak hallom, hanem cselekszik is a genya:P azé néha beficcen egy hosszabb félrelépés és olyankor nagyon idegesítő:)
  • Gregorius
    #4486
    Ezzel találkozok a legritkábban. A játék célja egyébként, hogy ezt ne is halld!
  • 12346
    #4485
    az, hogy az általad említett játékok mennyire jók, azt ne firtassuk, mert kissé szubjektív a "jó játék" fogalma.
    mellesleg ez a nagyon nagyon drága játék kemény 5000 magyar forintba kerül. asszem a feledhető nfsu-hoz képest ez igencsak jó ár. és nem a minőségét tükrözi az alacsony ára.
    és itt nem mindenki kocka, csak azért, mert ért ehhez-ahhoz. te meg lehet, hogy profin tudsz párizsit szeletelni pl
    ha valamihez nem értesz, nem tudom miért próbálsz meg úgy csinálni, mintha...

    ha meg help kell a warez verzióhoz, ott az nfo file. aztán próbálkozz. mások is ezt teszik, akik lekapták vhonnan. crack nincs.
  • Istencsászár
    #4484
    amugymeg nemértem miértnemkapott valaki házigazdi jogot még.. de sosem késő
  • kitamas
    #4481
    Sajnos nekem sincs jogom kibannolni egy két beszólást, pedig szívesen megtenném....
    ...pedig én hoztam létre a topikot és azért, hogy azoknak segítsünk akik még nem vették meg, de szeretnék, vagy akik már megvették, és talán megosztanák a gondolatait velünk, vagy másokkal.
    Sajnos mióta beindult a warez téma azóta már nekünk, a CRC fejlesztőinek sincs kedvünk a fórmot látogatni.
    Aknek van joga hozzá, légyszi gyomlálja ki a fórumot, hogy ismét emberi formát öltsön!

    Köszi,
    Kozák Tamás
    Invictus Games