6774
  • Istencsászár
    #4655
    simán majd leupdateled a gémet az invictus LIVE!-al
  • Zetorg
    #4654
    Invictus LIVE!
  • fireball
    #4653
    ahaaa,és ezt honna lehet maj leszedni???pénteken meglecc a játék eredetibe:)
  • M@TriX
    #4652
    röviden: a sima CRC felpatchelt változata a CRC2005
  • fireball
    #4651
    hát nemtom,ez a cseh nyelv nekem nem nagyon megy...:)
    de a képek nagyon faszák....crc2005??? ez nem a sima crc??
  • M@TriX
    #4650
    egy zsírúj teszt a CRC-ről: link
  • Gregorius
    #4649
    Én is köszönöm mindenkinek, akivel játszottál, hogy nem szólt!
  • Gregorius
    #4648
    Néha faragni kell a népszerűségen, hogy el ne szálljon az ember a magas lóval.
    Viszont itt már több közkedvelt ember is van.
  • Gregorius
    #4647
    Jaja, tudom, itt valamiért összeáll a gond egy csomóba, a kártya meg szuper, azzal nincs is gond, szól, mint atom. Főleg, hogy a Cambridge-es mélynoymós hangfalam hangerőszabályozója elromlott és kiakadt a maximumon, és mindegy hova tekerem, max hangerőn szól.
    Csak ez a driver mizéria ne lenne. Bár nekem most kx driver van fönt. Ezt elfelejtettem megemlíteni. Bocsi! Szal lehet, nálam azért nem jelentkezik ez a probléma.
    Meg nekem SF + SBLive! driver kombóval fagyott a progi is. Aztán jött egy patch, meg kx drivert tettem fel, és azóta semmi gond vele. Hogy melyik segített azt nem tudom, de lusta vagyok utánanézni.
  • NzzN
    #4646
    Köszönöm a ma esti versenyeket azoknak akikkel játszottam. Felejthetetlen élmény volt. A kormány jól lefárasztott mire végeztünk. Egy egyszerűbb kormány tuti szétment volna ma, úgy tekertem mint egy őrült.
  • fireball
    #4645
    és az a kevés,ami van,az hol található???
  • Alexease
    #4644
    Koszi! Probalkozik az ember:)
  • DannyL
    #4643
    Isteni moderátor vagy, nagy jövő előtt állsz. A BF2-ben is volt egy közkedvelt srác, Borg-nak hívják, nem tőle tanultál? Töröld ezt is kiscsillag! :)
  • DannyL
    #4642
    Köszönöm szépen a segítséget!
  • Alexease
    #4641
    Sajnos nem sajnos a Warez temat kozosmegegyezessel mellozzuk es toroljuk a topic-bol! Sok problema volt vele, rendesen szetcsesztek a topicot vele, raadasul ezt a temat a keszitok nyitottak. Visszaolvasva vagy mas SF3-as topic-ot bongeszve talan lehet szerezni megoldast. Ha ennyit sem er meg a jatek, akkor kegyetlenul sajnalom... es szanom.
  • Zetorg
    #4640
    [URL=http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1099389043]#378...olvass![/URL]
  • Alexease
    #4638
    Egyelore sok minden nincs... Keszulget nehany auto, a palya DevKit meg nem jelent meg. A banner alatt talasz nehany linket.
  • fireball
    #4637
    hétvégén meglecc a játék...tök king,maj jövök multizni veletek...:)
    kieg kocsikat,meg minden cuccost honna lehet letölteni a játékhoz???
  • Zetorg
    #4636
    eddig csak ezzel az egy játékkal van gondom!máshol meg kétszer olyat szól, mint az inegrált, szal... :P
  • Zetorg
    #4635
    kikapcsoltam a hardver gyorsítást windowsban és most aránylag jó lett :)
    a buggy még kicsit recseg, de a többi fasza!
  • bertino
    #4634
    jah! :|
  • M@TriX
    #4633
    azért az elég szar, egy SBtől ezt nem várnám, jó nekem ez az alaplapi, Realtek, erre majdnem havonta jön új driver és érezhető javulások vannak.
  • Gregorius
    #4632
    Nekem Hardware (2D only), 3D algorythm = None, 16 channel van most.
  • Gregorius
    #4631
    Az utolsó driver, amire nem ezt mondja, az 2003-as évszámú vagy mifene. Az update-eket is éppenhogy rá lehet valahogy erőltetni, le kell szedni róla bizonyos komponenseket, de amúgy nem lesz jó, szerintem kár a gőzért. Tisztább lenne egy kártyacsere.
  • bertino
    #4630
    zsiga powaaaaaaaa
  • Raho
    #4629
    Inditottam servert. Aki akar jöjjön. "Raho CRC" néven van a server.
  • M@TriX
    #4627
    ja, hát aszonja, hogy nem újabb drivert akarsz feldobni rá.
    nézz újabbat :) sry
  • Gregorius
    #4626
    Van, az gyakorlatilag az SB Live! XP alá. Én is olyat szeretnék magamnak. Illetve szerettem volna addig, amíg nem találtam szembe magam ezzel a Creative dologgal. Ha most veszek egy Audigy-t és a Vista-val, vagy a 64-bit-tel ugyanez lesz a helyzet, akkor azzal is kitörölhetem.
  • Zetorg
    #4625
    hát ez szép...

    az audigy-nek van normális támogatottsága?
  • Gregorius
    #4624
    Én mondom, hogy nem támogatják az XP-t. Próbálkozni lehet, hogy hátha valami bejön, de ilyen dologra nem érdemes számítani, hogy a kártyán keresel. Max letöltöd az össze driver-t, amit találsz, és megpróbálod mindet szisztematikusan, hátha valamelyiket megeszi, de nem érdemes vele foglalkozni szerintem.

    Én már a support-tal is beszéltem. Ők is adtak egy drivert, ami nem mászott fel, innentől kezdve hanyagoltam őket.
  • Zetorg
    #4623
    SB Live! 5.1 Digital-om van
    letöltöttem a creative oldalról szinte az összes drivert, amit ehez írnak, de egyikes sem engedi telepíteni

    ezt írja a creative auto update:
    "Products on your system
    Sound Blaster Live! 5.1, DR release 1.4.20

    Status: No updates are necessary for your Creative product.
    Your system already has the latest versions installed."

    mondjuk itt nem írja, hogy digital, de ott van a digitális kimenet meg a nyákon a felirat...
  • M@TriX
    #4622
    akkor lehet valami altípusod van (csak egy 5let)
    érdemes megnézni, hogy pontosan milyen modelled van és megkeresni a legújabb drivert
  • Zetorg
    #4621
    megtaláltam a drivert, amit linkeltél, de telepítésnél azt írja ki, hogy nincs SB kártya a gépemben...ez csinálja az összes update/patch is, semmit nem tudok telepíteni csak a gyári driver cd-ről a cuccokat :\

    a vezérlőpultban való állítgatás sem segített :(
  • arty
    #4620
    legujabb live! drv van fent? ha visszaolvasol, korábban belinkeltem, hátha segit ...

    esetleg a control panel/sounds and audio devices/voices/performance fülön a csuszkán probáld FULL rol lejjebb venni a beállitást...
  • k8bal
    #4619
    nem tom hogy az alap ba van e ilyen de a 2005-be olyan van hogy hány fokot forduljon és ott a legkisebb 80°
  • Zetorg
    #4618
    nem segített :'(
    kurva idegesítő így játszani
  • Istencsászár
    #4617
    lenne 1 kérdésem miszerint be e lehet állitani a kormányt a gémben hogy ne forogjon át 360 fokban hanem csak annyit amennyi az én kormim?
  • Zetorg
    #4616
    XP SP2-m van.a 3D-t már kikapcsoltam, de a csatornák számát 16-on hagytam...
    megpróbálom lejjebb venni.
  • Gregorius
    #4615
    Kapcsold ki a 3D hangot, és vedd lejjebb a csatornák számát. Azt is feltételezem, hogy XP-d van, ami nem teljesen támogatott Creative által az SB Live! sorozatban. Ha még ehhez képest régi modelled is van, mint nekem, ráadásul holland , akkor nagyon gáz van, mint nálam.

    Ha nem segít a dolog, akkor passz. Nekem ez segített.
  • Zetorg
    #4614
    tegnap fölraktam a játékot, SB Live 5.1 hangkártyám van és recseg a hang :(

    volt valakinek ilyen problémája?
    állítgattam a kártya driverében meg a játékban is, de nem lett jobb...