6774
  • ngcsnet
    #5268
    "www.raho.h4ck3r.hu:

    A belépése le lett tiltva. Lépjen kapcsolatba az oldal karbantartójával."
  • ngcsnet
    #5267
    és akkor most mit lehet tenni? megvárni míg frissítik/frissíted a kocsikat?
  • XRV
    #5266
    Nah 1 bibi megoldódott!! :-) Egér vezetéke mondta fel a szolgálatot :D és Megtört a vezeték, holott egész életében szinte egyenesen volt :-)

    Megpróbálom megcsinálni, ha nem megy a , kevés hely van forrasztani, nem jön ki a csatiból, akkor eltemetem, go kuka.

    Microsoft Intelli Optical USB, élt 2000.12.21 - 2006.01.21 Nyugodjék békében, , béke poraira
  • Raho
    #5265
    Nem tudom nálam itt normálisan müxik.
  • vki
    #5264
    ÉN sem lehet host a 256/64-es kapcsolattal.
  • XRV
    #5263
    benne vok, de nem leszek host

    Ugyanis pár napja az USB-s eszközöm megáll (egér tuti, és 2x a kormány is) Hallani azt a hangot, amikor kihúzok, ill bedugok egy USB-s eszközt.
    Ma kétszer állt meg pillanatra az egerem böngizés közben, de tovább ment.

    Nem tudjátok ez véletlenül mitől lehet? Új win, sp2 alapból.
  • vki
    #5262
    Össze kéne ma hozni egy kis multi mókát. Ki van benne?
  • XRV
    #5261
    Szia, meg ne sértődj, de gyorsan csinálj vele valamit, mert nem lehet rajta scrollozni, valami bazinagy van rajta. Akadozik az egész.
  • ALIENwoods
    #5260
    más a verziószám
  • ngcsnet
    #5259
    valaki megmondaná mért nem indul a frissített crc moddolt autókkal???
  • ngcsnet
    #5258
    ok, én is benne vagyok, csak hát nem leszünk valami sokan..
  • Raho
    #5257
    Igazából csináltam neki oldalt, de meg látjuk hogy van-e rá szükség.itt
  • basta002
    #5256
    én benne vagyok... itt a fórumon lehetne írni, hogy mikor ki jön, az aktuális állást, mindent... + hát MSN
  • bertino
    #5255
    sztem meg jó ötlet
  • ngcsnet
    #5254
    áh sztem nem olyan fontos, dehát dönstsön a többség
  • JohnnySmith
    #5252
    Most írtam nekik, remélem reagálnak. Demot már rongyosra játszottam :)
  • Raho
    #5251
    CRC Bajnokságot rendeznék, kérdezem, hogy lenne-e kedvetek. És ha igen szerintetek hogy bonyolítsuk le a futamokat hogy mindenkinek jó legyen?
  • JohnnySmith
    #5250
    Láttam hogy meglehet remdelni dobozosan, csak türelmetlen vagyok így gondoltam inkább neten megrendelem :)
    Biztos megküldik a kulcsot:) Az zavar picit hogy letölthető setupban nincs magyar nyelv én viszont a magyart rendeltem :)
    Na mind1 majd kiderűl:)
  • XRV
    #5249
    Beszarás, letölthető a full game, a setup része 369Mb! lehet te leszel az első, ha így rendelsz.

    Egyébként osztozom Alexease véleményét: dobozos mégis csak igazi.
    Invictus fő oldalán, bannerban van az igazság :), csak lesd és megtod.
  • Alexease
    #5248
    Ugy nez ki:)
    Ha nem kapod meg holnap reggelig, irj az Invictus-nak vagy telefonalj nekik, segiteni fognak!

    De ha mar irsz nekik vagy telefonalsz, es ha az online verzio ara megegyezik a megrendelheto dobozossal, akkor mar erdemesebb lenne kerned toluk egy dobozost:) Azert megis csak az az "igazi" ;) Ebben is segitenek szerintem. Persze, ha van meg nekik...
  • JohnnySmith
    #5247
    [URL=http://www.crc-game.com/index.php?page=buy_online]"You can download the full game right to your hard drive!"[/URL]
    "Buy your unique activation key..."
    Tehát én vagyok az első aki így rendeli? :)
  • bertino
    #5246
  • XRV
    #5245
    Aktiváló kulcs neten? hm hm én a CRC-t vettem meg és kaptam postán, cakk-pakk.
  • basta002
    #5244
    oké, köszi! mindjárt ki is próbálom!
  • JohnnySmith
    #5243
    Hello
    Megvettem neten az "aktiváló kulcsot" ezt gondolom mailben kapom meg. Kérdésem az lenne aki hasonló képpen vette meg, hogy mikor kapta meg a kulcsot?
  • ngcsnet
    #5242
    igen, most is kivettem a moddolt kocsikat és egyből elindult
  • ngcsnet
    #5241
    nekem sem indul el, régen is csinálta ezt aztán kivettem a moddolt kocsikat és jó lett, aztán visszaraktam őket és úgyis indult
  • basta002
    #5240
    nálam valami gáz van... lefrissítettem, és nem inudlt... újraindítottam a gépet, még mindig nem indult. Invictus LIVE!-ban azt írja, hogy 1.23am van, de nem frissíte le mégegyszer... ötlet?
  • bertino
    #5239
    én is
  • XRV
    #5238
    Én frissítettem ...
  • Alexease
    #5237
    Feltettem a patch-et (vagyis feltette magat:D) es:
    - a sebesseg fuggo kormanyzas mar nincs, vagy nem nagyon, vagy nem annyira erezni, zavaro
    - de meg mindig onalositja magat es megcsuszasoknal automatan ellenkormanyoz?! Ossze-vissza tekergeti a kormanyt. Vagy en vagyok ennyire bena, hogy nem tudom kikapcsolni - mint segitseg - vagy egy minimalis mindig van, de engem zavar:(

    Ha valakinek van valami otlete szoljon:)
  • bertino
    #5236
    famentes map rulez
  • ALIENwoods
    #5235
    Cross Racing Championship 2005 - modding pakk és új verzió

    Alig pár perce került kiadásra az Invictus által megalkotott Cross Racing Championship 2005 két vadiúj frissítése. Elsőként említsük meg, hogy egy modding pakk segítségével ezentúl mi magunk készíthetünk multiplayeres játékmódokat a CRC 2005-höz. Az Insane-rajongók vágyát teljesítő program alapból tartalmazza egyébként a Capture the Flag, Jamboree, és Destruction módokat. Ezentúl pedig elérhető az 1.24-es verziószámú frissítés is, amelyet az Invictus LIVE! segítségével tölthettek le. A modkészítő programért ide katt!

    http://www.crc-game.com/index.php?page=first&subpage=modgamemodes
  • ALIENwoods
    #5234
    nyugi ez már nekem is volt, a válasz egyszerű

    tod van a Porsche 911 (996), mint tutorial kocsi, namármost az gyökereiben a Revo GT-ből indult ki, vagy nem, a lényeg hogy olyannak értelmezi a CRC /pillanatban :)
  • basta002
    #5233
    nagyon jó...
    multi mikor? XRV! Emléxel még mit ígértél?
  • ngcsnet
    #5232
    nézzétek meg: (ugyanaz többször van leírva + én még nem is nyertem a meg a Revo-t!)
  • ngcsnet
    #5231
    de én szeretnéék dds-t fájlokat rajzolgatni;)
  • basta002
    #5230
    ne aggódj, én se :p
  • ngcsnet
    #5229
    a tru tech desing-tól nem tudom letölteni a skin templatékat, honnan máshonnan tudom leszedni?
  • M@TriX
    #5228
    basszus, na ilyen gépeket várok, minőségi munkának néz ki, ha valakinek van képe még róla ne tartasa magába ;)