6774
  • Peck
    #5713
    ok kössz
  • ngcsnet
    #5712
    Sok dolga van, szerintem keresd az SLM Modders oldal fórumban, oda biztos jár.
  • Peck
    #5711
    Valaki nem csalogatná a fórumra (ide) Alienwoodsot.....?? Elég paraszt volt velem......
  • ngcsnet
    #5710
    (gyere fel msn-re)
  • Alexease
    #5709
    Magyaritas:)
  • zolo
    #5708
    Hello!
    Végre sikerült megszereznem a játékot(a 2005-ös változatot),csak sajnos angol.Eltudná nekem küldeni valaki a system/scripts/lang mappát az emailomra?
    [email protected]
  • ngcsnet
    #5707
    ger techen fenn van minden ami kell...max ha nem törölték
  • Peck
    #5706
    Valaki pls mondja meg....amit itt láttam képeket....visszább itt a fórumon azokat honnan lehet..mert a GER techen és a GOM on nincs sok fenn....max az M5 meg a Hummer
  • Peck
    #5705
    Hali,most vettem le és nekem nagyon bejön már pár verdát levettem....M5,Hummer ilyesmi de csak ez az alig 6 autó van a gamehez amit le lehet tölteni....mert ugyanolyan a moddolása mint az SLR.....
  • b-type
    #5704
    Nem baj, majd csinálok jobbat is, ez amugy is csak egy gyors és lelkes videó volt a csi-s bímerről, Dead Kennedys nótára :))

    Nagyon szép autó, bár át kellett hozzá variálni az irányítást hogy barátian lehesen terelgetni...de szvsz még így is nagyon direkt a kormányzása.
    Mindenesetre pár pályán letoltam vele a rekordjaimat, volt ahol nem volt egyszerű, de nem bántam mert jó volt vezetni.
  • XRV
    #5703
    Sajnos nem tudtam leszedni már. Nem hozható létre a kapcsolat a kiszolgálóval.
  • ngcsnet
    #5702
    ( #5681)
    Meg kell nyerni a Revo GT-t
  • b-type
    #5701
    Egy kisvideó:
    - link
  • Videe
    #5700
    Sziasztok! Lenne egy-két kérdésem: Az addon autókat a vehicles könyvtárba kell csak simán bemásolni? Én azt tettem de nem találom az autót a free ride-ben. A még semennyit sem versenyeztem... lehet hogy az a baj?
  • sagem
    #5699
    ja 3d hangot pl nem szabad hasznalni..!
  • Istencsászár
    #5698
    Valamit kikapcsoltam most jó lett :) érdekes..
  • sagem
    #5697
    igen akad.
  • ngcsnet
    #5696
    nyílván, igen
  • Lui76
    #5695
    nekem sajnos kimaradt e már nem friss játék de
    vhol a neten bámészkodva látom a cross racing championship 2005-t
    mint friss anyag !
    Az ugyanez a játék?
  • SZilaJMaGGoT
    #5694
    Na végre mostmár nekem is megérkezett... ^^
  • M@TriX
    #5693
    esetleg hangk driver, vag ymondjuk kapcs ki ahangot nézd meg úgy akad-e...
  • Istencsászár
    #5692
    Üdv!

    Valaki találkozott olyan problémával hogy váltásnál 1 pillanatra beakad a játék, ez még felfee nem is lenne gond, de 2-3 visszváltásnál már érezhető az a kis reccenés ami természetesen idegesítő... Nemtudom mihez kötni a problémát...
  • arty
    #5691
    nem nagyon készült eddig sajnos ...
  • Iceball
    #5690
    Sziasztok!
    Engem az érdekelne, hogy honnan lehetne letölteni pályákat a játékhoz. (sem időm, sem kedvem pályát rajzolgatni, viszont ami van a CTF-hez az elég béna.) Olyan pályákat keresek, ami az 1nsane-ban voltak anno. Ha valaki tud mondani egy helyet, ahonnan letölthetem, vagy küld ide, azt nagyon megköszönném.
  • Raho
    #5689
    Na itt aztán vanna 3ds modellek, kár hogy nem ingyen.
  • SZilaJMaGGoT
    #5688
    Jó, neked egyelőre úgy is csak maxos segítség kell... :D
  • 12346
    #5687
    váze:) há mind1, azért ha nagyon unatkozol, helpelsz kicsit?:D lassan túl vagyok vizsgákon is, aztán megnézem én is, mire jutok-.-
  • Raho
    #5686
    Maradok a skineknél ,szólj a skinezni kell!!!:)
  • SZilaJMaGGoT
    #5685
    Én alient már régóta basztatom a hülyeségeimmel, aztán mióta már vágom a maxot már rendesen szóba áll velem... :D
  • Raho
    #5684
    Én meg próbálkoztam a moddolással egy darabig el is jutottam, de feladtam mivel nem akartam Alien-t ilyenekkel zargatni.Skineket azokat a mai napig is csinálok hozzá.
  • SZilaJMaGGoT
    #5683
    Remélem holnapra megérkezik, és akkor reménykedj, hogy alien kioktat kicsit, mert akkor felejtem is az SL-t és akkor SLM CRC department-jén leszek... :)
  • LaFo75
    #5682
    OK, akkor küzdök, és majd meglátom. Köszi!
  • ngcsnet
    #5681
    igen, de csak akkor használhatod őket, ha megnyerted a Revo GT-t
  • LaFo75
    #5680
    Hali!
    Segítségett kérek: a letöltött autókat miért nem látja a game? Valahol olvastam itt a fórumon, hogy egyszerűen csak be kell másolni a VEHICLES könyvtárba őket.
  • Raho
    #5679
    Hát szerintem ez a játék halott, nagyon sajnálom mert iszonatosan jó game, de a sl-hez moddigolás kép hasonlítani se lehet.De régen még a fejlesztők is irogattak ide most már az is meg szünt. Semmi remény.
  • ngcsnet
    #5678
    www.ger-tech.net
  • Harly18
    #5677
    Nem tudjátok, honnan lehet leszedni kocsikat? Megnéztem azokat az oldalakat, amik a banner alatt vannak, de 2-nél többet nem nagyon találtam :S
  • 12346
    #5676
    sajna ja:/ én is abban reménykedtem, hogy jóval több addon lesz hozzá. rég nem is játszottam vele:( sl viszont már őslakosnak számít a vinyón^^ remélem folytatják azt a vonalat:)
  • ngcsnet
    #5675
    jah, nekemis bejött a demo, ezért megvettem
  • Raho
    #5674
    Én a DEMO után meg vettem egyből a játékot, esténként számtalanszór multiztunk, sőt még mostanában is . De ezt a játékot most NAGYON el felejtették.