6774
  • Carlos
    #303
  • Gregorius
    #302
    Pénból gondoltam betöltöm az 1nsane-t. (Persze nem csak poénból gondoltam, mert mindig játszok vele ) és a startnál gyorsan lecsekkolom, mert hát ez is abból lett fejlesztve vagy mi, és dettó ugyanúgy fordítva van a gumikon a textúra mapping.
  • Gregorius
    #301
    Szóljatok ha nem sikerült megfejteni a galam szót. Megint a kemény billentyűzetről írok. :)
  • Gregorius
    #300
    Ahogy mondtam.
    Mostmár csak egy galam kell a jobb felső sarokba, és a kép tetejére írni hasonló pasztel színnel, hogy Cross Racing Championship metál mintázattal. Esetleg lehet sötét sár-barnával.
  • pauly
    #299
    Húúú,de jóóók :)
    Ennyire unatkozol,vagy mi? :)
  • Alexease
    #298
    Akkor meg egy gyors egyszeru;P
  • Gregorius
    #297
    A fantáziádra azért mindig lehet számítani!
  • Alexease
    #296
    Lassan elfogy az alapanyagom:PPPPPP
  • Alexease
    #295
  • Gregorius
    #294
    Ezek szerint javul a netkód? Mert tudom, az 1nsane-ben négy játékos fölött rendre szétesik a játék. :( Pedig de tuti lenne... ;)
  • Alexease
    #293
    THX!
  • Loco
    #292
    További jó munkát!
  • kitamas
    #291
    Hamarosan közzéteszünk egy pár belső nézetes képet, de a Demo még odébb van. Először a Béta verzióra koncentrálunk, és ahhoz még egy alapos multiplayer teszt és egy nagy feature-halmaz berakása is hátra van.

    Kozák Tamás
    Invictus
  • Alexease
    #290
    Valami friss hir? :) Esetleg kepek, filmek, hangok? :)) Talan egy Demo? :))) Tenyleg, lesz demo??? :PPP

  • Alexease
    #289
    Ja ja netKar volt. Azt elfelejtettem oda irni.:)
  • dashed_
    #288
    netkar szntem..
  • Carlos
    #287
    Köszi!
  • Carlos
    #286
    El.
  • Chaos Mad
    #285
    jaja, az mi volt? :)))))))
  • robotnyk
    #284
    és a játék? :)
  • Alexease
    #283
    A motorhangot lejebb vettem hogy jobban lehessen hallani. A "teszt palya" Adelaide volt, az auto meg egy Ferrari Modena:))))))))
  • Chaos Mad
    #282
    ok, én tesztelem fönök! :))
  • Alexease
    #281
    Itt van pl., hogy az egyik kedvenc autosjatekom hogy szamolja EGY WAV-bol a csuszas, gumi hangokat az elobb leirtak szerint:)) Ha nincs mit tolteni teszteljetek:)))

    SKID.MP3 (MP3, 3 Mbyte)
  • Chaos Mad
    #280
    a koszolódás különösen nem érdekel, mer ugyis tudom hogy JÓ lesz! :) aztán mi van még, monnyatok vmi extra effektet. gondolom éjjeli szakaszok is lesznek, és milyen állat lenne má ha a lámpa is koszolódna, gondolj bele, felkenödne rá ilyen ki*aszott nagy sár darab, és alig látnál vmit, csak éppen átszürödne rajta a fény :DDD
  • Alexease
    #279
    Persze, a motorhangot mindig pitchelik, de a gumi csuszasokat nem sozktak eddig;)) Mondjuk, jobb helyeken, a motorhangot is 1-2000 fordulatonkent, plusz alapjarat kulon-kulon WAV-bol rakjak ossze, es az mossak egymasba. De ha jol tudom, mar ezt is tudja egy eve ez az engine;))
  • Alexease
    #278
    Defekt biztos hogy lesz, az mar az elozo engine-ben is volt. Gondolom, csak nem szedtek ki:))
  • Alexease
    #277
    Dinamikus idojaras felesleges, mivel max nehany perc lesz egy futam szerintem. Az alatt nem sok ertelme lenne. Persze, azert allithato idojaras jo lenne, de azt ketlem hogy lesz;)
  • Chaos Mad
    #276
    deffekt lesz benne?
  • Gregorius
    #275
    Esetleg dinamikus időjárásra számíthatunk?
  • Gregorius
    #274
    Nem rossz, nem rossz, de a motorhangot is így csinálják, nem?
  • Alexease
    #273
    Pl.: a fustot, port mar irtam, hogy en jelenleg az SL-bol megismert megoldast talalom manapsag a legjobbnak az autos jatekok kozott! Ezzel nincs gon, valszeg ugy maradt vagy jobb lett;)

    De pl. a kerekcsikorgasra, csuszasra is lenne otletem (bar nem sajat). Altalaban, vagyis mindenhol ugy hasznaljak, hogy van egy csuszas hang (esetleg tobb az aszfaltra, foldre, vizre stb.) es ha azon a talajon csuszik az auto, azt a "vegtelenitett" WAV-ot jatszak le.

    Annyit lehetne trukkozni a dolgon, hogy jobb, elethubb, "hangulatosabb" legyen - bar engine fuggo - hogy a csuszashangot (az eppen megszolalot: fold, sar, aszfalt, homok stb.) modulalni, pitch-elni, valtoztatni csuszas kozben, de persze nem veletlen szeruen, vagy valami kamu megoldassal, hanem fuggove tenni az auto/kerek sebessegtol, a kerek bedolesetol, es a gumik csuszasi iranyatol.

    Lehet, hogy lefoglal egy kis eroforast, de szerintem mint szimulacios erzest novelo dolog megerne, mert sokkal jobb, korrektebb visszajalzest kapnank csuszas kozben is. Nem mindegy hogy teli gumival csuszik az auto, vagy alaszedve, vagy az elen stb.:)
    THX!
  • Chaos Mad
    #272
    nem fognak, ha Carlos irja öket :)))
  • Alexease
    #271
    Pl. lehet hogy van olyan otlet ami nekem tetszene, vagy szeretnek olyat, de Carlos nem tartja lenyegesnek, es igy nem kerul bele a kosarba, es igy nagy banatomra kimarad:))))
  • Alexease
    #270
    Csak nem szeretnem ha elvesznenek a lenyeges reszek:))))))
  • Chaos Mad
    #269
    heehhehhe..
    a kis gonosz :)))
  • Alexease
    #268
    Es Te biztos el tudod donteni hogy mi a megvalosithato es mi nem?!
  • Carlos
    #267
    Nincs probléma srácok!
  • Carlos
    #266
    Az 5leteket én irogatom, mert igazából nekem van egy kis időm erre, szóval amik megvalósíthatóak, azokat felírogatom. Én szívesen küldenék zsír shotokoat, csakhát ebben nem vagyok illetékes...
  • Chaos Mad
    #265
  • Alexease
    #264
    THX!
    Irni nem annyira fontos, inkabb dolgozzatok:)))))) De olvasni talan erdemes, talan lesznek hasznalhato otletek, tanacsok.:)

    Engem csak a "szokasosak" erdekelnenek, izgatnak: jo sok uttipus, sokfele uthang, jo dinamikus, allithato belsonezet, mindent amit csak lehet kivul parameterezni (hang, grafika, efektek), advanced menu resz, kulon allithato (menu vagy ini vagy csak wav) ut, motor, valto, efekt stb. hangok, jo FFB, esetleg belso szelvedo koszolodas, ablaktorlo, ilyesmi:))) Vagyis, amik a belsonezetes szimulacios erzest novelik, meg ha a jatekmenet arkadosabb, fun-race szeruseg is lesz.
    THX! :))

    ui.: Ha vannak meg jo shot-ok, akkor johetnek meg, a jobbakat tuningolgatom magamnak:)))))) THX! :)))