249
Stadionok, arénák, sportlétesítmények...
  • _Vegeta_
    #8
    Speciel ezt mondani a tegnapi meccs utan, eleg veszelyes. :>
  • Matthewpamer
    #7
    zaki,hol a san siro? :P
  • PREMIERE1
    #6
    A Bragáé enyhén mintha egy kőbányából nőne ki.
  • Csacsi
    #5
    Semmi értelme ilyen stadionokat építeni, mert soha az életben nem lenne egyik sem tele.

    Igen, én tudom milyen élmény, egy több mitn 60.000-es stadionban szurkolni, de ilyen magyarországon, amíg nem javul a foci színvonala, csak kidobott pénz.
  • _Vegeta_
    #4
    Magyar stadion igy sose fog kinezni!
  • zaki
    #3
    ez is egy nagyon jó oldal
  • zaki
    #2
    Estadio Municipal de Aveiro (30 000)




    Estadio Municipal de Braga (30 200)



    Estadio Municipal de Coimbra (30 000)



    Estadio Algarve (30 300)



    Estadio D. Afonso Henriques (30 000)



    Estadio Dr. Magalhaes Pessoa (29 900)



    Estadio Jose Alvalade (52 000)




    Estadio Sport Lisboa e Benfica (65 000)






    Estadio do Dragao (52 000)






    Estadio do Bessa (30 000)



  • zaki
    #1
    hi! nyitottam egy ilyen fórumot, még nem volt ilyen. akit érdekel a téma, az ezen a weboldalon rengeteg képet talál. annyira szeretném, ha magyarországon létrejönne pár európa szintű stadion, de asszem ez jó ideig nem fog megtörténni, ez a pár éve beharangozott stadionrekonstrukciós program meg egy vicc volt, nem tudom hány milliárd forint pontosan amit rászántak 20-30 stadion felújítására, de az valami nevetségesen kevés volt rá, szinte nem is újítottak fel semmit (talán Dunaújváros, Sopron, Videoton, ZTE...). legalább olyan szintű stadionok kellenének, mint amivel az UTE rendelkezik... az már más kérdés, ha Debrecennek lehetne olyan stadionja, akkor biztos lennék bennee, hogy teltház lenne, mert amilyen stadionnal rendelkezik a csapat, az nevetséges... na mind1, itt az EB ugye rögtön, szal asszem most aktuális benyomni a helyszínekről infokat, képeket, stb...