249
Stadionok, arénák, sportlétesítmények...
  • Matthewpamer
    #48
    a Stadio delle Alpbi 70ezres????
  • forzajuve
    #47
  • zaki
    #46
    mi? a juventus stadionja? az több, mint 70 ezres. kicsit csalóka kép, mert nagyon hasonlít a juve pályájára, de jobban megnézve lehet, hgoy nem az, mert az ő stadionjuknak az eredményjelzőtáblája felett vmi furcsaság van

  • Matthewpamer
    #45
    30-40 ezres kb.
  • zaki
    #44
    dehogy kisebb. és fedett a juve stadionja is
  • skristof
    #43
    ez egy sportkomplexum
    nemcsak focipálya
    hanem atlétikai is :)
  • Garcia
    #42
    az nemjó, ha egy futball stadionban futópálya is van, mert akkor távol van a lelátó a pályától... ezért is építik át pl. a delle alpit
  • Matthewpamer
    #41
    ez biztos nem a juvvé,az sokkal kisebb meg fedetlen.amugynemtom hogy kié.de legjobb a bayerné lesz!
  • Matthewpamer
    #40
    nemtudom,de tetszett ugyhogy beraktam :P
  • zaki
    #39
    de olyanra építik, hgoy lehessen atlétikai versenyeket is rendezni rajta, nem? mert nem sok futópályát látok a pálya körül . régi Wemley-ben voltak atlétikai versenyek?
  • zaki
    #38
    ez a Juve staionja, ugye?
  • zaki
    #37
    jesszusom, ez melyik stadion?
  • zaki
    #36
    én hallottam régebben olyan hírt, hogy ha jó lesz a csapat, akkor kap új stadiont a cselzi Abramovicstól :)
  • skristof
    #35
    kisebbe
    amugy mi ez a gány???? :P
    ide létesítményeket kérünk...
    nem mintha nálunk jobbak lennének.. :(
  • Matthewpamer
    #34
  • Matthewpamer
    #33
  • Matthewpamer
    #32
  • Matthewpamer
    #31
  • Matthewpamer
    #30
    san sirot csinálják:

  • Matthewpamer
    #29
    ez beficcen
  • Matthewpamer
    #28
    ez odabasz!sőt,oda-vissza
  • skristof
    #27
    jah, és ha már angliában járunk, ne feledkezzünk meg az új wembley-ről!!!

    azé ez már büntet.....
  • skristof
    #26
    abramovics nem építtet új stadiont a cselzínek?
  • zaki
    #25
    és ilyen lesz az Arsenal új, 60 ezer férőhelyes stadionja 2006-ban:

  • zaki
    #24
    a Liverpool 96 óta játszik az Anfield-ben, de már új stadiont építenek..

    ez a "jelenlegi":



    és ilyen lesz az új stadion:



  • _Vegeta_
    #23
    Nagyon figyeltem a jatekukat, jol jatszottak, es a nemetek sem voltak rosszak! Jo meccs volt.
    van még mit dolgozni a csapaton, de nagyon szepen alakul.
    boccs az offert.
    Egyetertek Zakival, egy nemzeti stadion azert ugy nezzen ki ahogy kell.. de sajna nincs penzunk erre. :(
  • zaki
    #22
    de a bayerné sem lesz rossz :)



  • zaki
    #21
    lol, csak ott nem focimeccsek vannak, hanem kivégzések
  • zaki
    #20
    ilyen lesz a beijingi olimiai stadion:



    nem csúnya :)
  • Garcia
    #19
    ez is jó állapotban van:) Észak-Korea
  • Garcia
    #18


    azér ez se rossz stadion:)
  • ricsi1
    #17
    öregem...ezér ezt kihagyni...
  • zaki
    #16
    ez az angol negyedosztályú Hull City (most jutottak fel a division 2-be) stadionja:




    most nyomjak be egy magyar 4. osztályú stadiont?
  • zaki
    #15
    kimegy egy fiatal kissrác (10 éves mondjuk) egy debrecen-fradi meccsre. max a hangulat fogja meg. de ha egy szép kis stadionja is lenne a DVSC-nek, akkor biztos, hogy kedvet kapna a játékhoz, hátha majd egyszer ő is pályára léphetne abban a szép stadionban XX ezer néző előtt
  • zaki
    #14
    pedig szvsz igenis több ember menne ki a meccsre, ha meg lennének a körülmények...
  • Csacsi
    #13
    Inkább először a fiatalok edzéslehetőségeit bővíteném, annak talán van értelme, de nem a 15-16 éveseket, hanem 5-7 évesekét....
  • Csacsi
    #12
    Nem azért megy ki az ember, egy mecsre, mert szép a stadion, hanem mert jó focit akar látni. Inkább megyek ki torinóba juventus meccsre, mint hogy az itthon gyenge focit nézzem.
  • zaki
    #11
    ja, és simán megtelne, egy szép stadionba még többen kimennének a magyar válogatott meccseire (még én is). fradi pályával ugyanez a helyzet. ha ki lenne bővítve mondjuk 25-30 ezresre, és be lenne fedve, 1-2 éven belül rangadókra, nemzetközi meccsekre szép számmal kimennének az emberek.
  • zaki
    #10
    úgy ahogy van lebontanám a p*csába a Puskás Ferenc Stadiont, és építenék a helyére egy ultramodern 60-70 ezres arénát. ennyit azért megérdemelne Magyarország. legalább a nemzeti stadion legyen már olyan, amilyennek lennie kéne.
  • Csacsi
    #9
    Hát én nem estem hanyat a tegnapi mecstől. Azért mert egyszer nyertünk...nem kéne egyből azthinni, hogy olyan jók vagyunk. Azért a rendes és küzdős német válogatott ellen esélyünk nem lett volna...de ebbe ne menjünk bele...mert ez off.