249
Stadionok, arénák, sportlétesítmények...
  • zaki
    #1
    hi! nyitottam egy ilyen fórumot, még nem volt ilyen. akit érdekel a téma, az ezen a weboldalon rengeteg képet talál. annyira szeretném, ha magyarországon létrejönne pár európa szintű stadion, de asszem ez jó ideig nem fog megtörténni, ez a pár éve beharangozott stadionrekonstrukciós program meg egy vicc volt, nem tudom hány milliárd forint pontosan amit rászántak 20-30 stadion felújítására, de az valami nevetségesen kevés volt rá, szinte nem is újítottak fel semmit (talán Dunaújváros, Sopron, Videoton, ZTE...). legalább olyan szintű stadionok kellenének, mint amivel az UTE rendelkezik... az már más kérdés, ha Debrecennek lehetne olyan stadionja, akkor biztos lennék bennee, hogy teltház lenne, mert amilyen stadionnal rendelkezik a csapat, az nevetséges... na mind1, itt az EB ugye rögtön, szal asszem most aktuális benyomni a helyszínekről infokat, képeket, stb...
  • zaki
    #2
    Estadio Municipal de Aveiro (30 000)




    Estadio Municipal de Braga (30 200)



    Estadio Municipal de Coimbra (30 000)



    Estadio Algarve (30 300)



    Estadio D. Afonso Henriques (30 000)



    Estadio Dr. Magalhaes Pessoa (29 900)



    Estadio Jose Alvalade (52 000)




    Estadio Sport Lisboa e Benfica (65 000)






    Estadio do Dragao (52 000)






    Estadio do Bessa (30 000)



  • zaki
    #3
    ez is egy nagyon jó oldal
  • _Vegeta_
    #4
    Magyar stadion igy sose fog kinezni!
  • Csacsi
    #5
    Semmi értelme ilyen stadionokat építeni, mert soha az életben nem lenne egyik sem tele.

    Igen, én tudom milyen élmény, egy több mitn 60.000-es stadionban szurkolni, de ilyen magyarországon, amíg nem javul a foci színvonala, csak kidobott pénz.
  • PREMIERE1
    #6
    A Bragáé enyhén mintha egy kőbányából nőne ki.
  • Matthewpamer
    #7
    zaki,hol a san siro? :P
  • _Vegeta_
    #8
    Speciel ezt mondani a tegnapi meccs utan, eleg veszelyes. :>
  • Csacsi
    #9
    Hát én nem estem hanyat a tegnapi mecstől. Azért mert egyszer nyertünk...nem kéne egyből azthinni, hogy olyan jók vagyunk. Azért a rendes és küzdős német válogatott ellen esélyünk nem lett volna...de ebbe ne menjünk bele...mert ez off.
  • zaki
    #10
    úgy ahogy van lebontanám a p*csába a Puskás Ferenc Stadiont, és építenék a helyére egy ultramodern 60-70 ezres arénát. ennyit azért megérdemelne Magyarország. legalább a nemzeti stadion legyen már olyan, amilyennek lennie kéne.
  • zaki
    #11
    ja, és simán megtelne, egy szép stadionba még többen kimennének a magyar válogatott meccseire (még én is). fradi pályával ugyanez a helyzet. ha ki lenne bővítve mondjuk 25-30 ezresre, és be lenne fedve, 1-2 éven belül rangadókra, nemzetközi meccsekre szép számmal kimennének az emberek.
  • Csacsi
    #12
    Nem azért megy ki az ember, egy mecsre, mert szép a stadion, hanem mert jó focit akar látni. Inkább megyek ki torinóba juventus meccsre, mint hogy az itthon gyenge focit nézzem.
  • Csacsi
    #13
    Inkább először a fiatalok edzéslehetőségeit bővíteném, annak talán van értelme, de nem a 15-16 éveseket, hanem 5-7 évesekét....
  • zaki
    #14
    pedig szvsz igenis több ember menne ki a meccsre, ha meg lennének a körülmények...
  • zaki
    #15
    kimegy egy fiatal kissrác (10 éves mondjuk) egy debrecen-fradi meccsre. max a hangulat fogja meg. de ha egy szép kis stadionja is lenne a DVSC-nek, akkor biztos, hogy kedvet kapna a játékhoz, hátha majd egyszer ő is pályára léphetne abban a szép stadionban XX ezer néző előtt
  • zaki
    #16
    ez az angol negyedosztályú Hull City (most jutottak fel a division 2-be) stadionja:




    most nyomjak be egy magyar 4. osztályú stadiont?
  • ricsi1
    #17
    öregem...ezér ezt kihagyni...
  • Garcia
    #18


    azér ez se rossz stadion:)
  • Garcia
    #19
    ez is jó állapotban van:) Észak-Korea
  • zaki
    #20
    ilyen lesz a beijingi olimiai stadion:



    nem csúnya :)
  • zaki
    #21
    lol, csak ott nem focimeccsek vannak, hanem kivégzések
  • zaki
    #22
    de a bayerné sem lesz rossz :)



  • _Vegeta_
    #23
    Nagyon figyeltem a jatekukat, jol jatszottak, es a nemetek sem voltak rosszak! Jo meccs volt.
    van még mit dolgozni a csapaton, de nagyon szepen alakul.
    boccs az offert.
    Egyetertek Zakival, egy nemzeti stadion azert ugy nezzen ki ahogy kell.. de sajna nincs penzunk erre. :(
  • zaki
    #24
    a Liverpool 96 óta játszik az Anfield-ben, de már új stadiont építenek..

    ez a "jelenlegi":



    és ilyen lesz az új stadion:



  • zaki
    #25
    és ilyen lesz az Arsenal új, 60 ezer férőhelyes stadionja 2006-ban:

  • skristof
    #26
    abramovics nem építtet új stadiont a cselzínek?
  • skristof
    #27
    jah, és ha már angliában járunk, ne feledkezzünk meg az új wembley-ről!!!

    azé ez már büntet.....
  • Matthewpamer
    #28
    ez odabasz!sőt,oda-vissza
  • Matthewpamer
    #29
    ez beficcen
  • Matthewpamer
    #30
    san sirot csinálják:

  • Matthewpamer
    #31
  • Matthewpamer
    #32
  • Matthewpamer
    #33
  • Matthewpamer
    #34
  • skristof
    #35
    kisebbe
    amugy mi ez a gány???? :P
    ide létesítményeket kérünk...
    nem mintha nálunk jobbak lennének.. :(
  • zaki
    #36
    én hallottam régebben olyan hírt, hogy ha jó lesz a csapat, akkor kap új stadiont a cselzi Abramovicstól :)
  • zaki
    #37
    jesszusom, ez melyik stadion?
  • zaki
    #38
    ez a Juve staionja, ugye?
  • zaki
    #39
    de olyanra építik, hgoy lehessen atlétikai versenyeket is rendezni rajta, nem? mert nem sok futópályát látok a pálya körül . régi Wemley-ben voltak atlétikai versenyek?
  • Matthewpamer
    #40
    nemtudom,de tetszett ugyhogy beraktam :P