50
  • arty
    #50
    MS :(

    SODI :(
  • RelakS
    #46
    De akkor PDA-ra ő találta ki, nem?
  • FTeR
    #44
    Magát a pin@ny@lást nem védetheted le, csak ha kitalálsz valami jó módszert, pl két nyelvet növesztesz és onnantól kezdve csak neked lehet két nyelved erre a célra... ;)
  • SoDI---
    #42
    Értsd már meg, hogy a dupla kattintás csak egy HASONLAT. Ez olyan, mint az. De nem konkrétan az! Neked is csak ezt mondom mondani:

    OLVASD EL A CIKKET FENT MÉG EGYSZER...

    nem igaz már...
  • Hamlet
    #41
    Én meg levédem a szabadalmat, mint fogalmat aztán mindenki b*szhatja :)
  • [HUN]PAStheLoD
    #39
    előbb utóbb az ilyen hülyeségeibe fog belefulladni USA .. aztán akkor lesz szar rendesen ..
  • Praetor
    #38
    Szal az ilyen hülyeségek miatt nagy a para itt európában. Nem hinném, hogy a politikusok éreznék ennek az abszurditását. :(
  • tajfun
    #36
    Levedetem a recskazast, nagy szarban lesz itt mindenki. :D
  • SoDI---
    #33
    olvasd el a cikket.
    tudod, az oldal tetején :)))
  • Tetsuo
    #32
    Lehet h már késő van, de itt most nem a sima duplaklikkről van szó?

    /Érdekelne h az is levédethet vmit, aki nem talált fel semmit, csak van 1 5lete, kifizeti a pénzt és van 1 szabadalma?
    Ezt tudja vki? V nézzek utána? Most nincs kedvem..
  • SoDI---
    #31
    Miért nem képes megérteni senki a lényeget?
    Itt arról van szó, hogy adott az LCD-n egy gomb. Eddig simán ráböktél. Mostantól nyomva tartod, előjönnek a helyi menük, körkörösen mozgatva bököd meg, egy másik dolgot csinál, mint egyébként.

    Ez újdonság. Remek ötlet, aki kritizálja, az csak irigy, nem nem neki jutott előbb eszébe.
  • SoDI---
    #30
    "ezzel egyébként az MS jól odatett a symbian és a palmone orra alá, ugyanis liszenszdijat szedhet az alkalmazásért"

    Nem igaz, nekem symbian telcsim van.
    A legújabb oprendszerükkel.
    Csak egy féle képpen lehet bökni a gombokra.
    Palmtop esetében is így van asszem.
  • SoDI---
    #29
    Mi a gond?
    Aki gyorsabb, levédi a dolgokat.
    A PDA-kon eddig csak sima "megbököm" kattintás volt. Az MS kitalált egy új dolgot, és levédte a rohadt jó ötletét.
    Miért baj ez?
  • [HUN]PAStheLoD
    #25
    höh a triplaklikk nincs még szabadalmaztatva ? meg a háromnegyed kattintás ? meg esetleg az ikonokat kéne a windózból .. hahaahaha :D
  • deyo
    #24
    Mikor azt hiszi az ember, hogy ezt már nem lehet fokozni, akkor hirtelen azon kapja magát, hogy még el se kezdték a hülyeségüket:-PPP
  • lck
    #23
    Szerintem minden háztulajdonosnak adózni kellene M$-nak az ablakok miatt.
  • GabiWong
    #21
    Nem mi nem tartunk efele, efele csak a multinacionális cégek tartanak, erre pénzük csak nekik van, megkenni pár embert, stb ...
    Iet átlag embernek be nem jegyeznének. :)
  • tajfun
    #15
    Jo, de Mike szabadalma nelkul nem. :)
  • tajfun
    #14
    Nembaj, majd mikroszoftot jaccok, es a'tszabadalmaztatom sajat magamnak. :)
  • GabiWong
    #12
    Van alternatíva ! lehet élni számítógép nélkül is :).
  • NEXUS6
    #8
    Én meg a rövid klikket a wcnél. Ha csak pisikélek, akkor csak kicsit húzom meg a madzagot, hogy ne fogyjon annyira a viz.

    Utána meg levédetem a hosszuklikket, sőt egyáltalán az angol wc-t, meg a pottyantósat....
  • tajfun
    #7
    LOL. En a kereket szeretnem levedeni, es visszamenoleg mindenkit beperelni az elmult 4000 evben elmaradt szabadalmi jogdijaimert.
  • Cat #5
    ezzel egyébként az MS jól odatett a symbian és a palmone orra alá, ugyanis liszenszdijat szedhet az alkalmazásért
  • Yfel
    #4
    Viszem a kereket :o)
  • Cat #3
    "nagyon sokszor nincs elég idő egy-egy szabadalom körültekintő megvizsgálására"

    a linkre kattintva az látszik, hogy már 2002 július 12 óta várakoznak az elfogadásra, tehát épp most jár le a két év. Ha már két év se elég a tiltakozásra, akkor tiz se lenne elég... egyszóval sztm a rendszer maga rossz, nem pedig a várakozási idő volt kevés.
  • Mike at home
    #2
    levedetem a legzest
  • Mike at home
    #1
    behalok