147
Japán flash móka, juss ki a szobából. Oldd meg.
  • Z
    #66
    jáááj baz, már itt is? :DDDD
  • Dichter
    #65
    Köszi
  • SBali
    #64
    Crimson, Viridian Room, Blue Chamber
  • Dzsini
    #63
    régi kis játék, de többek közt ez inspirálta a színes szobákat :) van amúgy rengeteg ilyesmi játék, jobbak rosszabbak...
    http://www.woolythinking.com/
    ebbe például még nem mertem belemerülni, de nagyon színvonalasnak tűnik. (és most nézem hogy lett második rész is már)
  • mikike
    #62
    hát...
    az ember mindig többre számít...
  • Dzsini
    #61
    többször is vannak csövek :) pl. lehettek a színes szelepes csövek amikor rengeteg szobán kell oda-vissza menni, volt előtte másik csővezetékes is... elsőre a csempepadlót is lehet csőnek nézni... :o) [megmagyarázza]
  • mikike
    #60
    pedig egy dzsininek ezt tudni kéne...
  • Dzsini
    #59
    jaja, ennyi - amúgy elég rég játszottam vele, hogy a "csöveknél"ből ne tudjam hogy hol is tartasz :)))
  • mikike
    #58
    ennyi az egész?
    12 szint?
  • mikike
    #57
    kihagytam egy 1est a kódból!
  • Loál János #56
    Jesszus. Lehet, hogy inkább már most fel kéne adnom.
  • mikike
    #55
    http://www.nordinho.com/images/images1/GREENWALL.jpg
    most a piros falnál akadtam el
  • mikike
    #54
    a lézerkapuknál mi a teendő?
  • mikike
    #53
    a csöveknél mit kell csinálni?
  • Dzsini
    #52
    level 4 még csak a bemelegítés a játékhoz :o)
  • Loál János #51
    htx
    Jól haladok, nem azzal van gond, csak már nagyon bíztam benne, hogy mindjárt vége. :D Egyébként nem írtam fel, hanem megjegyeztem őket.
  • Dzsini
    #50
    kb 20 nyomkodnivaló van, és ha hibázol visszadob pár szinttel. úgyhogy irogasd fel a jó megoldásokat, és előbbutóbb végigérsz :) kitartás!
  • Loál János #49
    Ja, ez a #42.
  • Loál János #48
    Level 4-en az ajtó melletti fejtörőt (3 sorban 4 karika különböző ábrákkal, el kell találni, hogy melyikre kell kattintani, akkor jön a következő ábra) hogy kell megoldani? Megtalálom a megfelelő gombokat, de mintha végtelenítve lenne az egész, komolyan mondom.
  • Dichter
    #47
    Egyébként én a Viridianban elakadtam. Valami rituálét kell csinálni, de soha nem jött össze.
  • Dichter
    #46
    Nem baj, ha beírod az url-t, ahol el lehet érni. Ha megvan esetleg.
  • SBali
    #45
    Már megjelent a Blue Chamber is. Par perc alatt megfejthető. A Viridian volt a legdurvább eddig...
  • rezsofiz
    #44
    rakd bele palcikat meg 2 gYURUT
  • Ben C
    #43
    elakadtam crimsonon , nem nyilik ki a kis dobozkanak a teteje...
  • Dzsini
    #42
    http://www.albartus.com/motas/
    egy picit régebbi, de hosszú és nagyon kellemes sorozat
  • Dichter
    #41
    Nem is a pénzt sokallom, hanem milyen már, hogy ezért pénzt kérni??
  • Takezó
    #40
    tudod mennyi 100 jen? kb 170-180 forint :)
  • Dichter
    #39
    Anélkül azért elég húzós. Olyan kis jelek utalnak a megoldásra, hogy az már.... nem is tudom mi. Elég vicces egyébként, hogy a készítő, Takagasi úr, 100 Japán yen-ért cserébe ad valami infót. Hiába neki is meg kell élni valamiből
  • The Garrett
    #38
    végigcsináltam mind2-t. DE muszály voltam használni a veridian végigjátszást :)
  • Dichter
    #37
  • Lacc
    #36
    Ja, én nem hagytam, elkattintottam és az ujjamat ott hagytam, csak az ugye nem olyan pontos :D
  • Dichter
    #35
    Hagyd hogy lemenjen a múvi, csak készítsd oda az egérmutatót. Amikor lemegy a múvi, 3x klikk, és kirajzolódik a széf.
  • Lacc
    #34
    Hát én megőrülök, már a Crimson roomban nem tudok továbbjutni, ahol a falon kell kattintgatni 3x a ponton amit mutat a táncolós mozi. MEGŐRÜLÖK MÁR BEGÖRCSÖL AZ UJJAM
  • Dichter
    #33
    Engem meg elkezdett iszonyatosan felidegesíteni, de kíváncsi vagyok a végére, és mostmár bennem van az a csakazértis érzés.
  • Takezó
    #32
    én meguntam :D
  • Dichter
    #31
    A kukában lévő szar, az a haj. Ahha. értem. Ki is próbálom mindjárt. Tényleg? Ki hol tart?
  • Takezó
    #30
    mert előtte meg kell vizsgálnod a kukáBAN lévő szart
  • The Garrett
    #29
    1.nem kell linkekre kattingatni ha aktív ablak megvan nyitva.
    2. Nem kell explorert használni.
  • Dichter
    #28
    A tegnapi rohadt nagy vihar után nem volt netem, erre mire jövök vissza?? Itt már meg van oldva minden Az első, az elég könnyű, viszont a folytatásban el lehet akadni. Nekem pl ott sikerült, hogy tudom, hogy a kuka alatt van egy öngyújtó, csak nem bírom felemelni azt a kurva kukát.
  • shaba23 #27
    Garret = Garrett