438
  • deicide
    #117
    Elöször is örülök hogy adtál tippet...!

    rá kerestem a Dark water-re és meg találtam a bemutatóját..!

    de ez egy amerikai film...!

    a másik kérdésem honnan lehet ezt megkeríteni dvd-n...?

  • fifi
    #116
    nem is hinnéd a ferdeszeműek milyen kib*szott kemény filmeket csinálnak.
    nekem új etalonom a Gozu :)
  • _Vegeta_
    #115
    Sajna nem. En mashunnan szereztem meg. Egyeb p2pn is biztos fennvan. :)

    Bandew: pfőj. :D
  • Bandew
    #114
    Ezt mindig Darth Vadernek olvasom.
  • LezLee
    #113
    Ezt a Dark Watert én is megtekinteném. Tudtok olyan torrentoldalt, ahol fönt van? Ja és nem regelőset. A torrentspy-on néztem, fönt is van, de valami gond van, mer nem tud csatlakozni a trackerhez.
  • _Vegeta_
    #112
    A keletiek birnak csak igazan horrort csinalni! Semmi darabolas vagy (kiveve a diszno sorozat :PP) szornyetegek. Egyszeruen a lelki hatás. Elkepeszto.

    Javaslom nezd meg a Dark water nevezetu filmet, ugyanugy hideo nakata rendezte mint a ringukat ill. az uj kor2-t is. Nagyon jo film, még enis paraztam rajta néhol. Brrr :)
  • _Vegeta_
    #111
    Hat igen.. Nemtudom, engem zavar persze nem minden esetbe. A korrel is ugyvoltam h hat megneztem de nemnagyon.. ize szoval a ringu sokkal jobb. Az igaz h igy tobbmindenkihez eljut a film maga, de mindenki ugyemlexik ra h kör, nem mint ringu.
  • LezLee
    #110
    Magát a remake dolgot én egyátalán nem tartom lopásnak meg aljasnak. Szvsz az első rész remake-jében csomó új dolgot raktak bele, meg csomó helyen változtattak, amik szerintem elég jól sikerültek. Meg a legfontosabb: ezáltal sokkal több emberhez eljut a film... szerintem. Tehát alapvetően a remake nem rossz dolog, de sajnos gyakran elég rosszul, sőt pocsékul sül el. Elég csak a mostani Taxi-ra gondolni. Pfúújjj.
  • deicide
    #109
    hát..jó itt olvasgatni...!

    Nem is gondoltam volna hogy a ferede szeműek jó filmeket csinálnak..már mint..félős..beszaros..jaj anyám..ez mi a picsást..!!!

    a Kör eredeti neve akkor ezek szerint Ringu...?

    Igy kell rá keresni...?
  • winnie
    #108
    március - usa
  • Cucu13
    #107
    Mikor jelnikmeg mikortol lessz a mozikbann???_D
  • Loál János #106
    Hong-kongi. :D
  • _Vegeta_
    #105
    Hat figyelj, nemtom miert vallalta el hideo nakata a 2.resz rendezeset, de elvallalta. Csak azert zavar ez engem, merthogy sok barom nem kepes megnezni az eredetit mert japanok szerepelnek benne. Nabum.
    A szemmel kapcsolatba megfogtal lehet h tenyleg kinai, nem emlexem mar pontosan nekem koreai ugrik be, mert ok szoktak jo horrort csinalni. :) Vanegypár.
  • Bandew
    #104
    Igen, de elvállalta volna a másodikat a "mester", ha az első lopás lett volna? Ez csak sima remake, amivel lehetőség van kijavítani az eredeti hibáit.
    Amúgy szvsz Verbinski is nagy rendező. Eddig csak a Mexikói nem tetszett tőle, de a többi filmje igen jó volt.
    deicide: Asszem a Szem (de jól hangzik :-D) kínai, bár nekem nem jött be.
  • _Vegeta_
    #103
    Tele van a net veluk, egyebkent az eye asszem koreai. :)
  • deicide
    #102
    és mond...honnan keritsek japán horrot...?

    ha volna viszonyitási alapom...akkor tudnám...!

    Ha a szem c. filmet ide vesszük..akkor az nem volt semmi..!
  • _Vegeta_
    #101
    Eddig az elso reszrol beszeltem. :) Azert is mondtam ez a masodik resz most erdekel valamelyest, mert a mester rendezi. ;)
  • Bandew
    #100
    Ez nem lopás. Ha az lenne, nem az eredeti rendező csinálná. :-)
  • _Vegeta_
    #99
    Azert mert csak egy remake. Az ilyesmi egy nagyon aljas dolog. Lopkodni masoktol. :\
  • Bandew
    #98
    Miért baj, hogy amcsi? Lehet, hogy sokkal jobb lesz.
  • _Vegeta_
    #97
    Semmi ujszerut nemhozott, csak nezz egy par japan horrorfilmet. Megcsinaltak a japant az amcsiknak azt ennyi. Amugy a ringu2 jobb volt mint az 1 a ringu 0 meg sokkal jobb volt szal, a kor1nel asszem ezis jobblesz, csakhat amcsi. :|
  • deicide
    #96
    nagyon kiváncsi lenénk arra a Japán változatra...aminek mi az átiratát ismerjük!

    viszont ne feletkezzünk el arrol hogy nagyon nehéz a második résznek tull szárnyalni az elsőt..!

    Nagyon kevés olyan film van aminek ez sikerült..!!

    A Kör hozott olyat a mostani filmekbe ami újszerű volt talán ettöl volt olyan jó...!
  • _Vegeta_
    #95
    Lehet igazad van. Egyebkent hangulatos kis trailer volt. :)
  • PLackó
    #94
    :)
  • Bandew
    #93
    Hát az még nem tragédia, ha a tréler alatt nem sz*rjuk össze magunkat. :-D
  • PLackó
    #92
    pont tegnap akartam uppolni ,mert akkor néztem meg a trailert.
  • _Vegeta_
    #91
    Ja, de nemvolt vmi felelmetes. :)
    Remelem ez má jo lesz. remenyt ad h a ringu rendezoje vette kezbe a dolgot, de trailer alapjan megvaltoztattak a storyba ezt azt. :((
  • LezLee
    #90
    Hát megnéztem, elég jónak tűnik, csak nehogy az legyen, hogy a trailerek elsütik a film összes puskaporát. Bár a The Grudge is elég jó lett szerintem, és azt is japcsi rendezte.
  • Bandew
    #89
    UP
    Remélem mindenki megtekintette a második előzetest. Ha nem, megteheti a Hardwireden.
  • _Vegeta_
    #88
    Na latod ezt nemtudtam.. gomen.
    Nekem az egyik kedvencem a ringu szal azert idegesit ennyire ez a dolog.
    Viszont kicsit mas alapra helyzi a dolgot, ha Hideo Nakata rendezi. ;)
  • LezLee
    #87
    De azt remélem tudod, hogy a 2. részt a Ringu japán rendezője rendezi. Tehát nem lesz egy tipikus amcsi film, és a trailer alapján parában most sem lesz hiány :))
  • _Vegeta_
    #86
    Ah gyerekek, most lattam hardwireden mar van trailer. Nemertem az amcsiknak minek kell lelpokodni mindent. A ringu is olyan cool film volt, erre elamcsitjak. :\
    Nemnagyon jott be az o verziojuk, olyan szanalmas volt. (szvsz)

    Ellenben a ringuval. Erdekes mert mig neztem a filmeket nem feltem, de aztan utanna. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ Lehet ma se alszok. :>
    Kiba para. :)

    Ja, ha nem lattatok meg esetleg mindenkeppen nezzetek meg a DARK WATER c. filmet, szinten Hideo Nakata film, es az alapkoncepcio ua. mint a ringunal. Kevesbe paras film, inkabb erdekes.
  • Bandew
    #85
    Igen hangulatos kis trailer. Szarabbra számítottam.
  • grebber
    #84
    TRAILER 13,4MB
  • winnie
    #83
    the ring 2 - 2004.okt. helyett, 2005-ben, előre meghatározatlan időpontban lesz bemutatva
  • Tomiboy
    #82
    Te vagy az a lány
  • Bandew
    #81
    Úgy már 3 is van. :-D
  • Augustus Gigo
    #80
    japánul jah:D
  • eagle161
    #79
    már van kör2?
  • Gladiator
    #78
    ízlések és pofonok. nekem más a véleményem a profi filmekről.