438
  • frc0032 #438
    tökmind1 :D
  • Hoz_Hun
    #437
    A kör-é vagy a Ringu-é?
  • frc0032 #436
    valaki nemtud nekem 1 linek adni, hogyhol tudom letölteni h mi van a filmben a videókazettán? már haverom telefonnyán láttam, de le szeretrném tölteni!

    előra is kössz:
    FRC#0032
  • Prince of Máté
    #435
    Pl én hajnali fél 1 kor néztem az Ezüst Pisztolygolyókat, 48centis monos TV-n 10 méterről és összeszartam az ágyat, 5.1ben már meg sem merem nézni
  • fifi
    #434
    van Ringu Virus is, csak szólok...
  • fifi
    #433
    remake=/=lopás
    full hivatalos a dolog, aztán, hogy mennyire lesz ütős, vagy lapos az másik kérdés...
    OFF:
    úgy olvastam, hogy talán az Oldboy-al is el fogják ezt követni...
    előre is köszönjük
  • Prince of Máté
    #432
    Hol vettél 6.1-es hangfalakat?
    Úgy érted a 6.1et hgoy van háétsó Center is?
  • Bandika04
    #431
    Király mind a két rész hiába fikázzátok (főleg a Kör2-őt)!Sokkal szívesebben nézem az ilyen jellegű filmeket mint azt a sok szart amit manapság ontanak magukból a kiadók.Persze egy David Lynch film hangulatát nem éri el de soha rosszabb filmeket.A fűrész meg egy rakás szar a vágások miatt(a story ok lenne)!
  • _Vegeta_
    #430
    A "lopas" szo inkabb a nemtetszesemet fejti ki, de persze igazad van. :)
  • steweee
    #429
    nem hiszem hogy itt lopásról lenne szó, inkább megvették a film forgatókönyvét és gyártási jogát és leforgattak egy amcsi szájíznek jobban megfelelő filmet ami sok bevételt hoz, viszont az eredeti japánt kevésbé kajálták volna, de az alapsztori nagyon jó és kár lett volna veszni hagyni. inkább csak az a furi, hogy nem egyből ott gyártották a filmet, ezek szerint más országok filmgyártása is erősödik,a japcsik mellett a franciák is néha már előrukkolnak egy egy sikeres mozifilmmel
  • _Vegeta_
    #428
    a 7 mesterlovesz, the ring 1-2 asszem erted mit mondok, amcsik ritkan talalnak ki uj dolgot. :) A lopasba faszak nagyon
  • steweee
    #427
    na UTÁNA néztem végig hogy beírtam, nos változtatok a véleményemen, azért annyira nem hasonlít a két film, viszont mikor belepörgettem pont a tévés jelenetet láttam, és ott nagy a hasonlóság.a grudge jobban hasonlít egymásra
  • steweee
    #426
    tiszta hihetetlen, minek forgatnak egy filmet kétszer? azt hittem ilyen a világon nincs, erre nemcsak a grudge-nak vagy japán és amerikai változata hanem már ennek is.ráadásul ha lehet ez még inkább ugyanaz a kettő.ki mit szól ehhez?
  • _Vegeta_
    #425
    Jobbulast waterhorse! Gyogyulj meg mihamarabb, betegseg sux. :|
  • Waterhorse
    #424
    Ma kaptam meg a filmet. Nem tudom melyik verzió, és milyen minőségű, majd ha még elfogadható állapotban leszek holnap este meg is nézem (beteg vagyok mind az állat) Ma este meg Maffiózók, szóval holnap...
  • Iori
    #423
    vki látott már vmelyik magyar moziban a 3D-s plakátot ?

  • szacsi
    #422
    lál, nálam a shareaza azt pittyegi, hogy nincs hozzá forrás :(
  • grebber
    #421
    Már belinkeltem #412.Mind a 3-at le lehet innen szedni.

    Nem rosszak.
  • steweee
    #420
    egyébként azok is jók? mert meg kéne vhogy szerezni akkor.priviben címet tud vki?
  • grebber
    #419
    Ringu után egy 2-es lemaradt. Ringu 2
  • grebber
    #418
    Én a japánról beszélek a RINGU -ről az 99-es.

    A Kör 2 persze hogy új.
  • steweee
    #417
    nem értem mit írsz.én amit láttam a kör (the ring) nevű horrort az tavaly vagy tavalyelőtti film, és most jön a második része, illetve nem tudom hogy megjelent e, de hogy az vadonatúj az biztos
  • grebber
    #416
    "Miért nem az?" Hát nem 99-es film a Ringu 2.
  • steweee
    #415
    mért nem az? bár gondolom a félreértés a címegyezésből adódik. a szőke csaj meg egy kisgyerek játszott az egyben, annak a folytatására gondolok. de már mások is mondták hogy van vmi ua nevű horror is, gondolom ez az. ez is jó kemény? fájlcserélő nem érdekel, sms fizetős ftp lehet, csekkes nem. senecám van, többre nem fizetek elő
  • grebber
    #414
    Itt fenntvan mind a 3 része.Most jön a Ringu utánnan meg a Ringu 0-t szedem.

  • _Vegeta_
    #413
    #409 Sajna én nem. :)
    #410 Nezd, sztem jo volt olyan mint az egy. :)
  • grebber
    #412
    "Ahol már" úgy mondod mintha új film lenne. :)

    Torrentről szedtem.
    Itt ezen a linken az elsőt.
  • steweee
    #411
    priviben tudsz dobni egy linket ahol már fennt van?
  • grebber
    #410
    Kösz csakmert a Ringu2-öt szedtem le előbb és nem akarok várni mig meglesz a másik 2.
    Megnézem.
  • Iori
    #409
    Na anya hozza csütörtökön a 0,1,2t DVD ,fasza lesz. Majd ha megnéztem írok kommentet ;)

    A koreait senki se látta?
  • _Vegeta_
    #408
    ringu 2 mondhatni egy elcsepelt folytatas ami azert jo, a ringu nulla pedig az elozmenyek, szal kapcsolodik. :)
  • grebber
    #407
    A ringu0,ringu,ringu2 története nagyon kapcsolodik egymáshoz??
  • grebber
    #406
    Nem volt annyira rossz.
  • _Vegeta_
    #405
    A ringu0 btw a ringu1nel is jobb volt. Nagyon fasza. Tenyleg paraztam rajta es a sztory is *5s...
  • mochee
    #404
    Én sztem még annál is szarabbat láttam, csak azok sztem valami b-kategóriába sorolandók, a Kör 2 meg nem, mert moziba tolják, meg minden... Egyébként az is japán volt, amiről az előbb beszéltem, teli volt zombival, a nevét meg sem jegyeztem.
  • bigfoot
    #403
    nemá :(
    ebből sztem elég volt 2 rész
    3. rész már róka bőr
  • _Vegeta_
    #402
    A Ringu ketto kicsit kevesbe volt szuper film mint az egy de attol meg jovot. Egy biztos a rinu2 sokkal jobb a Dö ring kettőnél.
    A The ring is mien vacagsag volt. :)

    winnie: ... hat most en irom. :D
  • winnie
    #401
    ez így van - alapvetés. de szerintem nem nagyon írta senki, hogy a japánnál is rosszabb:)
  • deicide
    #400
    Elmondom én nektek hol kezdődik az hogy sz*r film...!:(

    A RINGU 2 az eredeti KÖR Japcsi 2. része..!

    Kiváncsi lenénk rá aki fikázza a The Ring 2 hogy de gyenge meg minden...
    erre mit mondana..!!!???
  • szacsi
    #399
    köszönöm eme remek javaslatot. megyek is.