1303
  • ForRedGlory
    #1063
    Nincs sebességérzet? LOL
    Milyen kamerával nyomod ha szabad megkérdeznem????
  • Beagie
    #1062
    Na utánajártam a dolgoknak és kiderült hog nincs simulation mód a játékban hogy b@sznák meg. Így ez a játék részemről ezennel az arcade szemét kategóriába sorolódott és uninstallálódot.
  • Beagie
    #1061
    Sziasztok!

    Végre volt egy kis időm kipróbálni a játékot, de hát nem nagyon jön be. Pl 1xüen nincs sebességérzet, furcsa az irányítás stb. de a legnagyobb gondom az volt hogy nem találom a SIM LEVEL állítási lehetőséget (100%-ra akarom rakni természetesen). Arra gondolni sem merek hogy ebből kihagyták, ha vki tudja hol van megmondhatná.
  • ALCATELGOD
    #1060
    Sziasztok!


    Nah szóval én is szórakoztam ezzel a szar,de kár volt,mert egy nagy kalap Kaka....,szép grafika,jó zene,jól optimalizálták,de az irányítás...borzasztó! Nekem anno az egynek tetszett az irányítása meg régen volt asszem olyan Superbike2000 nah az volt még jó,de ez egy nagy kalap kaka.... Egyébként a védelem titka:


    Fel fullon játék-->SR7.Stop_1.0.exe-->itt hide,majd mountold be az iso-t és indul a játék tuti,nekem azért nem indult,mert felraktam ezt a szar antiblaxx-ot,de szart sem ér...jah meg a kompitabilitást állítsátok át,de ne az asztalon lévővel,mert az csak a lanhucher,hanem motogp3.exe-t mennie kell,de amúgy kaka gém,inkább jáccok a Call of Duty(R) 2 vel... :-))))
  • McKangi
    #1059
    Hú vazzeg ! Bocsi, a #1058-as Akácnak szólt !
  • McKangi
    #1058
    #1054 hozzászólás !
  • Endre88
    #1057
    Sziasztok!A teljes játékot honnan lehet letölteni?
  • Akác
    #1056
    Szevasztok!

    Az a helyzet, hogy én letöltöttem a moto gp 3-t egy warezről, és a telepítés után, amikor elakarom indítani a játékot, azt írja ki, hogy helyezzem be az eredeti cd-t/dvd-t!
    Ilyenkor mit csináljak?
    Előre is köszi!!
  • nesto
    #1055
    A motogp3-mal szarakodtam majd egy hetet, uninstall volt, ujraleszedés is volt, és hát még talán bamba is voltam ,mert nemis gondoltam hogy ennyi program kell hozzá, de végül csak sikerült.A daemon közbe beszart, még a driverek közt is kellett nyulkálnom a windows-ba, de csak jólett.Két hét játék után leszedtem a Richard Burns Rally-t és azóta egyszersem inditottam el a motogp-t.Ezt talán a RBR-forumba kéne irnom? Na mind1, én nemvagyok nagy motoros, de ha valaki kerülni akarja a szarakodást inkább Richard Burns Rally-zzon.

    Jim Beam 4ever
  • McKangi
    #1054
    Tessék akkor mindenkinek itt egy szájbarágós verzió :
    Hozzátennem még hogy ez a proper-féle blindwrite-s verzióhoz jó és winxp SP2-vel!

    Még valami ! Ha nem tiszta XP-t teszel fel hanem már az előtte próbálkozott összebuhárált rendszerre telepíted,akkor nem fog müködni !! Rendszer dll-ekhez fűzi bele magát(modósítja) tehát utána már cseszheted...

    A MOTOGP 3 Telepítése

    1. Mivel Securom 7-es védelem van rajt, telepítés előtt nem árt ha új winfost teszel fel,sok kellemetlenségtől megkíméli az embert.

    2. Alkoholt telepítení (ha még nem lenne) és minden emulációt bekapcsolni !!! (az alkohol beállítások emuláció/extra emulációnál)MINDENT kipipálni.

    3. Mielőtt a játékot telepítenéd az "SR7 Stop" progit elindítani és letiltani a virtuális meghajtót (alkohol).

    4. Ezután kell bemountolni az alkoholba az image file-t és telepíteni a játékot.

    5. Utána közvetlen játszhatsz is...:)
  • arpi27
    #1053
    sziasztok!Légyszives valaki segitsen mert nem tudok játszani!!Mindig ezt a hibaüzenetet irja ki és már mindent probáltam:Emulator detected!Please deactivate virtual drive and emulation software.Segitsetek!Köszi előre is!!
  • arvai
    #1052
    #1042 McKangi: A vasárnap délutánom ráment arra, hogy végolvastam az egész topikot, plusz egy angol fórum topikját is. kipróbáztam mindent, biztos láma vagyok. várjuk a nocd.exe-t :)
  • osho
    #1051
    Biztos hogy nemlehetnél az apám.
  • osho
    #1050
    Nyilvánosan bocsánatot kérek,, de akkor sem megy pedig már az aranyerem is kivan.Sory,sjnálom, nem célozgattam semmire, csak a lehetőségek.
  • McKangi
    #1049
    Na figyu kispálma ! Nem haragszom rád, dobj egy mailt nekem , és visszaírok mit tegyél ! De utána nyilvános bocseszt kérek ide a forumba ! (lásd kivel van dolgod!)
  • McKangi
    #1048
    Idegesíts fel ... és megkereslek ....
  • McKangi
    #1047
    Te most játszani akarsz vagy csak az anyámra céloztál kis pálma (vagy hogy hívnak)!
    Egyáltalán mielött "pöcsöznél" lehet apád lehetnék !
    És Különben is azért írtam ide hogyha tudok segítsek neked is !
    Azért mert balfasz vagy , meg értetlen nem engem kéne szidnod !
    Mert ha édesapád nem nevelt meg , én ha gondolod megteszem helyette....
  • osho
    #1046
    De akkor is Rossi az ász !Még ha ma Melandri is nyert...
  • osho
    #1045
    Mindent kipróbáltam, mindent megtettem... mégse.Vissza is olvastam, sőt mióta megjelent figyelem a fórumát, de nem.És tudod mit ?Lesz*arom, meg a véleményedet is kisp*cs.Megvagyok nélküle.

    És örülök hogy neked megy.Frankó vagy, hallod ?(vagy mi most a szleng az isibe)
  • McKangi
    #1044
    Na azért még ma tolok 1 kis "tört" motogp3-at :)
  • McKangi
    #1043
    Hi !Na mivan skacok ? Tudom hogy későn Írtam , de azért szólhatnátok ....
    Tudom hogy nektek már megy ... :)
  • McKangi
    #1042
    Arvai #1032 olvasd ... maeg az utána következők is....
  • McKangi
    #1041
    Ja meg... A win2000 kompatibilitást felejtsétek el ! (semmi köze az XP-hez!) Á'lá XP = Win2000(NT) ! De sok hülye ember van .....
  • McKangi
    #1040
    Hu !!! Vazzeg elírtam a neved ! Bocsesz ....
  • McKangi
    #1039
    Ighazad van "JAKEWYFER" ! "FAQ" - az meg ussincs ! Ha gáz van ! ide: [email protected]
    Szívesen ....ha kell segítek....
    Lamerek kíméljenek...
    Ha felhuztok ! , feltörök mindent.......
    Elég ha felhuztok....
    De mivel csak vodafonos internetem van ....
    Vagy milliomos lennék ... vagy 8 év sitten,....
    Van valakinek börtönőr ismerőse ? protekció ......?
  • jakewyler
    #1038
    Különben csak annyit kéne csinálnotok,hogy vissza olvastok 1 kicsit!!!!!
  • McKangi
    #1037
    Hi Sasok # 1031 üzenet ! olvasd el!
    Különben mit akartok a virtulalcdhideval? nem is kelll:?)
    Antiblaxx? Az meg főképpp....
  • osho
    #1036
    Azt veszem észre hogy ennek normálkrekkje sose lesz...
  • arvai
    #1035
    a gamecopyworldről leszedtem egy mini image-t + virtualcdhide-ot indítottam, win2000 kompatibilitást beállítottam. most azt írja , ki hogy "original disc could not be found or authenticated"
  • arvai
    #1034
    Hali ! Nincs még normális crack, mert nekem nem működik sehogyse. Érdekes módon eleve nem tudja a bwt-t bemountolni, winiso tudja csak megnyitni, amivel átkonvertáltam ISO-ba, így telepíthető. Elindítani már nem tudom. Szóval valami normális crack ?
  • geri15
    #1033
    Hali skacok!

    Ennek a játéknak milyen védelme van, és hogyan kell elindítani?
    Antiblaxx kell ehhez is?
  • McKangi
    #1032
    Ha valakinek nem megy akkor dobjon ide egy mailt : [email protected]
    de csak a blindwrite-s verzióhoz tudok segítséget adni!
  • McKangi
    #1031
    Tölts de az alkoholt,meg az "SR7 stop" nevü progit hozzá.Ha megvan megmondom mit csinálj vele.
  • tamassz
    #1030
    sziasztok!
    nemtomhasznalni az antiblaxxot motogp-3 hoz.Deamontoolsom van help.
    koszi
    tamassz
  • Joker Hun
    #1029
    Mikor de én csak gp-t játszom az extreme nem érdekel?
  • Help17
    #1028
    Net csata?
  • McKangi
    #1027
    Hogyan raktad fel a gamét? Írd le mit és hogy csináltál.
  • nesto
    #1026
    egy kis segitséget szeretnék kérni.
    A multit hogy lehet megoldani a játékaba?
    mármint hogy lehet játszani vele multiplayer módban?
  • Barni
    #1025
    nahát nekem sem megy a játék
    felraktam, virtual cd hide, win 2000-es kompatibilitási mód meg a mini-t is beraktam és nem
    azt írja amit sokaknak, hogy emulator detected...deactivate...

    HELP!
  • Joker Hun
    #1024
    Bocs roszul irtam amiröl instalálod /cd/image/ ip-vel 2esben nem jo, föleg ha nem egy szinten vagyunk