137
B.nőm szülei megölik a kapcsolatunkat
  • Glpetyus
    #17
    :D
  • Lteebee
    #16
    Engem is utáltak már csajom szülei.
    De kitartó voltam, nem vesztettem el a fejem és a csaj már sehol, de a szüleivel még mindig jóban vagyok.
  • Bandew
    #15
    4,8-as átlag miatt kiakadnak a szülei?
    Az ilyen szülők azok, akik sosem vitték semmire.
  • Skynet85
    #14
    Ha tudsz jobbat akkor írj!
  • Takezó
    #13
    ezek hülyéééééééééék :D
  • Skynet85
    #12
    Na akkor mesélj halgatlak:)
  • Evil
    #11
    Na majd en is meselek bimbodzo kapcsolatom elso lepeseirol, asszonypajtasnak itt is erdekesek a szulei.
  • Skynet85
    #10
    Na igen ha nem is ennyire radikális, de hasonló modszeren már én is gondolkodtam, de szerintem attól is csak rosszabb lenne
  • Jhon Balu
    #9
    akko löd le az annyát! pszihikai esetek a szülei
  • Glpetyus
    #8
    A megoldás=konyhakés...
  • Skynet85
    #7
    köszi de nem ilyen egyszerű 4,8-es lesz az átlaga és emiatt nem mehet majd sehová, kész fejlövés de nem???
  • Jhon Balu
    #6
    találkozzatok csak hétvégén . hétköznap meg had tanuljon igy az annya is megnyukszik hogy nem csavarog a lánya hanem tanul. hétvégén meg belehet potolni mindent. de mindjárt itt a nyáriszünet kitartás!!!!!!!!
  • Skynet85
    #5
    Na akkor bővebben lényeg a csaj nagyon okos majdnem kitünő
    na és itt kezdődik a problem mert csak majdnem ugye van egy tesója aki már egytemista és ott is kitünő és hát mama fejébe vette hogy a kicsimnek is az kell lennie és na itt jövök a képbe mert szerintük miattam nem tanul holott pont az ő hülyesége miatt nem mert folyton szekája miatta!
  • Glpetyus
    #4
    Hát ha innen vársz ötletet,akkor legalább ird le bővebben a gondod,bajod:)
  • Skynet85
    #3
    Mert, szerinted küldjem el az anyját a francba vagy mi?
    Mindennel probálkoztam, jópoziás, virág, bájcsever stb. de nem használ!
  • Glpetyus
    #2
    pfff...
    Ilyet nem tudsz egyedűl megoldani??
  • Skynet85
    #1
    Szal az a helyzet hogy én már megpróbáltam mindent de a B.nőm szülei azt hiszik én vagyok a lányuk megrontója lassan már ha talizunk az anyja is velünk lesz! Valaki segítség?