137
B.nőm szülei megölik a kapcsolatunkat
  • Skynet85
    #57
    Hát nem igazán tom hogy csak ilyeszgetik-e az anyja tipikusan az ,,nagyon komoyan gondolok mindent" fajta, de az még haggyám csak az a gond hogy most meg valmi 2 hónapos nyelv kúrzusra akarják küldeni a nyáriszünetben mert ugye náluk a két nyelvvizsga az alap de a 3 az már sokkal elfogadhatóbb anno a tesójának annyi volt.Na szal a lényeg lehet hogy így a nyarat is elbasszák!
  • Skynet85
    #56
    Azért ide is leírhatnád de tényleg!
  • Match
    #55
    Nah hát az én kapcsolatom is elég viharos ilyen tekintetben...
    az asszonyt lebaszta az anyja azért, mert 5-ös lett az irodalom érettségije...és miért? mret 4-5 tételt nem tanult meg (a többit meg 5-ösre mind)...
    istenem,....én épphogy 4-5 tételt tudtam :)
    aztán persze az anyós...
    eleinte azt hittem azért nem csípi a fejem mert igazából nem ismer...
    hát volt anyóslátogatás....próbáltam nem nagyon szakadtrockernek kinézni...szeirntem elég normálisnak tűntem...
    azt hogy nem nagyon engedik betudom az érettséginek...de ha azután se akkor morcos leszek.
    Azért tény hogyferde szemmel néz rám az anyós mert az elődöm a tipikus családapa volt, én meg az a carpe diem lehet hogy holnap elüt a kamion...
    az após...hát az egy jó fej...először beszéltem telefonon vele, simán letegeztem (najó, véletlen volt), de aztán egy elnézést, és meg is volt oldva..szerintem ha gyakrabban beszélnék vele még egy erős haverság is kialakulna (na az azért már nem kell).

    Intelmek Skynethez:
    Szerintem várd meg a nyári szünetet...
    végülis nem sok van addig, most ha a 4,8-as átlag miatt nem hiszem hoyg nem fogják engedni.
    tudod, a szülők modják, hogy megijesszék a gyereket, és akkor úgy gonodlják hoyg tanulni fog...más kérdés hoyg mennyire jön be.
  • Evil
    #54
    Oda mar leirtam.
  • Breki33
    #53
    dede

    vagy írd le a barátnősbe
  • Dichter
    #52
    Azért írd csak le, hadd okuljunk.
  • Evil
    #51
    Azt a branermajsztert, hat itt is megy az off ol as, hat le se irom az esetem.
  • Skynet85
    #50
    Hát én nem ,,csak" a melle miatt vagyok vele, szeretem is!
  • Geeryy
    #49
    nekem is wolt ilyen csajom anno, 4.91 lett (tesi 4).
    egesz nyaron nem mehetett seohva.tudom hagytam volna ott de olyan melle wolt....
  • Skynet85
    #48
    Figyu ő próbál ellene tenni hidd el de egyszerűen nem tud mit kezdeni!
  • Skynet85
    #47
    De nem a csajjal van a baj hanem az anyjával!
  • Skynet85
    #46
    De nem a csajjal van a baj hanem az anyjával!
  • QuippeR
    #45
    nem jó, a pszichológusnak vagy a szülők fizetnek, vagy maguk a páciensek szülők
  • Sadun Tryst
    #44
    elkéne mennem pszihológusnak...
  • Carlos
    #43
  • Sadun Tryst
    #42
    amelyik szülő 4,8-as átlagnál már depi, akkor azt hagyni kell a picsába. mert ha a csjnak 5 egész lenne, akkor is csak annyit mondana, hogy ezt elvártam... szal vagy szakíccs vele, vagy pedig szarni az ősökre...
  • Lord AnonymouS
    #41
    teremt

  • Lord AnonymouS
    #40
    Türelem nyugodalmat terem!
  • Dichter
    #39
    Na, hát ezt mondtam én is
  • Narancs
    #38
    Nem neked kéne tenni vmit, hanem a csajnak!
    Egyszerűen meg kéne hogy mondja muternak a frankót, hogy állítsa le magát, úgysem tehet semmit!
    De ha annyit nem tud megtenni a kiscsaj hogy saját magáért és a kapcsolatáért, szerelméért kiáljon a muter ellen, akkor ott már régen gáz van!
    Hidd el, ha te leoltod az anyját akkor a muter mégjobban fog útálni, és a csaj is berág mert elég szarul veszi ki magát hogy te oltod le az anyját!
    De ha ő verné végig a balhét, akkor a szülők egy darabig haragudnának majd rátok persze, de egy idő után mikor majd látják hogy a kiscsaj nem tanul szarabbul és te sem vagy egy rossz srác megbékélnek majd! Mást úgysem tehetnek...!
  • Carlos
    #37
  • cyrus #36
    HÍVJ INKÁBB STIFLER MAMÁJÁNAK !!!!!!
    ÓÓÓ!!! STIFLER MAMÁJAAA !!!!!!
  • Carlos
    #35
  • Carlos
    #34
  • Carlos
    #33
  • Carlos
    #32
  • Glpetyus
    #31
    Az ilyen szülökkel egyet csinálnék=carpet bombing...
  • Jhon Balu
    #30
    ezt magyarázd meg a szülöknek is.
  • DJ Skyline
    #29
    különben sem nézik sehol hogy ki milyen átlaggal van,vagy végzett a suliban...hanem hogy megvan e az érettségi,vagy diploma...de mind1 hogy van e diplomád...mert itthon az is nehezen talál munkát akinek megvan a diplomája...de mind1 ebből nem akarok most témát nyitni...mond meg a szüleinek hogy nem az átlag a lényeg...az csak egy dolog hogy a gyerek milyen színvonalon tanul...szvsz a 4.8 még simán elmegy 5-nek...
  • DJ Skyline
    #28
    necsináld már...4.8-as átlag...muteromék már annak örülnek ha átmegyek mindenből az évvégén...
    az ilyen szülő nem is szülő hanem rabszolga ként kezeli a gyerekét...addig tanulsz amíg bele nem döglesz címen...
  • Glpetyus
    #27
    :DDDDDD
  • repro
    #26
    szeritnem is dugd meg az anyját.
  • Bandew
    #25
    Ja, vagy feküdj le az anyjával is, utána meg az apucival is.
  • Dichter
    #24
    Mióta vagytok együtt? Mert nekem is volt már ilyen problémám, de 4 hónap alatt elmúlt, megbékéltek velem a szülei (jó hogy 5 hónapos volt a kapcsolat, szóval épp időben ). Egyébként meg, ha ez sem segít, akkor szarni bele, mama majd rájön, hogy úgyse tud mit tenni.
  • Botond #23
    sztem mindenhol,mert én is mesélhetnék anyósékról cifrákat
  • Takezó
    #22
    jah, ha olyan lesz még szerencséd is van, hogy elüldöznek D:DD
  • repro
    #21
  • Takezó
    #20
    szakíts a csajjal és keress jobbat :D
  • repro
    #19
    mennyi köztetek a korkülönbség?
    +
    meglátásom szerint aki egyetemen/főiskolán kitűnő az sose ért semmihez.
    +
    A csaj is előbb-utóbb olyan lesz, mint az anyja...
  • RelakSfromhome
    #18