34
Járműkezelési, illetve Forgalmi vizsga...
  • Takezó
    #34
    grat :)
  • MrTressy
    #33
    nekem 21.én volt nem volt semmi gond, tegnap vittem a papirokat 2 hét múlva kész a jogsi :)
  • Takezó
    #32
    dögölj meg, ma buktam meg először :(
  • Csacsi
    #31
    Most lehet én vagyok láma, de mintha fullra lenne benzinnel az autó, és mégis világít a benzinmutató.
  • Lord AnonymouS
    #30
    Megvan a vizsgám! Ma végre sikerült...
  • CoolStuff
    #29
    jaja sztem is!;)
  • Takezó
    #28
    valaki így beállítja a mérőket és még fotóz is ;)
  • CoolStuff
    #27
    Bazz, valaki így megy, és még fotóz is!:D
  • Dichter
    #26
    Biztos sikerülni fog :D
  • Takezó
    #25
    hajrá! :D én még a vizsga előtt elhatároztam, ha beszól, hogy "bukott, cseréljenek helyet", akkorát fékezek, hogy beverje a fejét, de sajna az oktató átvette az irányítást :D
  • CoolStuff
    #24
    Én így fogok menni, amikor vizsga lesz:
  • Dichter
    #23
    Nekem mázlim volt. Útáltam vezetni járni, nem is ment jól. Aztán a vizsgán, csak 1 hibavonalat húztak be. Nagyon sok minden múlik a vizsgabiztoson. Én pl 3 indexet is elhagytam :D És átengedtek.
  • Takezó
    #22
    egyébként egyetértek vele, én is szívesebben nyomtam volna neki, dehát túllépni csak nem akartam vizsgán :DDD
  • Takezó
    #21
    :D köff, hát azé nem hiszem, hogy eljutnék odáig.. vazz egyébként csávókám: 60-as táblánál 50-55-el megyek, erre: "indokolatlanul lassú vezetés" :D
  • Dichter
    #20
    PÁV: Pályalkalmassági Vizsgálat. Ilyet tesznek a hivatásosok is. Pszicho, meg alkalmassági, ahogy az előbb írtam. És ennek vannak fokozatai. Asszem 1-es kell a melóhoz (taxi, buszsofőr, 2-essel meg villogós autót lehet, de ez nem biztos) Persze ez nem azt jelenti, hogyha 8x-ra mész át, akkor már rendőrautót is vezethetsz
  • Dichter
    #19
    igen, de ha 5x-re is, akkor pszichológia, meg szigorított minden. Egyébként nem törvényszerű, hogy mikor van 2 vizsgabiztos. Az elsőn is lehet 2, és a 4.-nél is.
  • Takezó
    #18
    hmm, remélem Eü ilyen lesz... PÁV: ammeg mi? (valami alkalmassági?) csak arról tok, ha 4* meghúznak, ötödszörre már 2 vizsgabiztos van
  • Dichter
    #17
    Ilyen haverom nekem is van. Hatodszorra ment át a KRESZ-en, és ha most forgalomból megrántják, akkor PÁV-ra kell mennie :D Vagyis most próbálkozik 5x-re. Takezó, te meg ne paráljál az eü-től. Egy haverommal mentem, és mind2nket átengedtek, pedig nem is tanultunk rá, órán sem voltunk. Mondjuk az eü könyvet átolvasod 2x, azt jóvan.
  • Glpetyus
    #16
    :))
    Én fél évvel késöbb kezdtem,mégis elöbb meglett a B,C,mint neki a B...:PPPP
  • Takezó
    #15
    huhh, az elég gáz tényleg :D
  • Glpetyus
    #14
    A legnagyobb állatság:haver-t 6x(!!)húzták meg annó(6-7 éve) a kressz vizsgán!!
    És elötte már volt motoros jogsija...

    LOOOOOOL!!!!
    1 év alatt meg is lett a jogsija:PPPP
  • repro
    #13
    Felpörgeted 6000re, kézifék ki+lepattansz a kuplungról és már mész is!
  • Takezó
    #12
    mindenki ezt mondja, de sztem a balra hátra, az Y, a jobbra előre is sokkal egyszerűbb :)
  • CybearBoy
    #11
    Pedig az a legkönnyebb. :P
  • Glpetyus
    #10
    :PP
  • Takezó
    #9
    jah, sztem is :S de az akkor volt, má simán megy :DDD stresszhelyzet, ilyesmi... kifogáskeresés rulz :D
  • Glpetyus
    #8
    "kézifékes elindulás lejtőn... 6 lefulladás"

    LOL
  • Takezó
    #7
    :) ok, jó munkát...
  • Csacsi
    #6
    Ez van...nincs kegyelem...na megyek dolgozni.
  • Takezó
    #5
    :) bocsika... rákerestem a forgalom, illetve vizsgas szavakra és átolvastam a fórumokat, de nem találtam... SZORRI :D
    off: Csacsi: azok után, hogy elküldtem a Shrek2 fájl nevét, még bant kérsz? :D
  • Csacsi
    #4
    -j
  • Csacsi
    #3
    Most, hogy látom az újj smilekat, ezt kihagytam
  • Csacsi
    #2
    Már van ezzel foglalkozó téma, lehet törölni.

  • Takezó
    #1
    Üdv! Mik a tapasztalataitok ebben a témában? Esetleg egészségügyi vizsgán (ez a legfontosabb, ezen még nem voltam ;)) Rutinvizsgámon a vizsgáztató kurva rendes volt: minden tökéletes, kivéve a húzott feladat - kézifékes elindulás lejtőn... 6 lefulladás ;) Ma voltam forgalmon és: 60-as táblával 55-tel mentem: "indokolatlanul lassú haladás", aztán sajna állítólag nekimentem volna egy parkoló autónak, oktatóm félrerántotta a kormányt: veszélyhelyzet... pedig a vizsgáztató aszonta, hogy "kis oldaltávolság"...