31
Vélemények topicja
  • Mhosah Myth
    #31
  • 0ppika
    #30
    És neked mi a neved?
  • tomsolo
    #29
    lápkécská!!!!!!!!!!!4444444
  • Punker
    #27
    miért mondanám hogy nem én voltam? ez itt nem a gumi...
  • shaba23 #26
    tevótá!
  • Punker
    #25
    azért ennyi idő alatt előkerülhetett volna legalább azért a topic nyitó hogy kinyögje pontosan miről is szól ez a topic :)
  • K.András
    #24
    Lehet,nemtom :)
  • Piksz
    #23
  • OPM
    #22
    de-de :) nekem is az van
  • FtranX
    #21
    már mint az hízik el.
  • FtranX
    #20
    Szeritem csak annál, aki (el)hagyja magát.
  • K.András
    #19
    Márakinél,vannak olyan nök akik mellett bármelyik tehén elbujhatna szülés után,és soha nem nyerik vissza régi alakjukat,a szülés teljesen megváltoztatja a szervezetet...
  • Cat #18
    szülés után edzés nélkül is helyreáll némileg az alak, és tuti hogy a csaj odafigyelt arra hogy mit csinál, mit eszik, már csak a baba miatt is
  • FtranX
    #17
    Zsírtégetni ilyen módon pont, hogy nem lehet. De nem ez a lényeg.

    Ahogy én megfigyeltem, a fogyni próbálók legtöbbje a könnyű utat keresi. Megveszik a gyógyteát/pirulát/csodagépet, amik persze szinte teljesen hatástalanok. Közben meg ugyanúgy zabálják a töltöttkáposztát, édességet, hamburgert és literszámra isszák a kólát. És csodálkoznak, hogy nem fogytak semmit.
    Viszont köztük vannak olyanok is, akik mellette elkezdenek odafigyelni arra (lehet, hogy nem is tudatosan), hogy mit és mennyit esznek. Esetleg este lemennek kocogni. és máris meglátszik az eredmény!
    Szerintem valami hasonló lehet a helyzet az ismerősöddel is.
    de abban biztos vagyok, hogy a szerkentyűnek vajmi kevés köze volt az átalakulásához.
  • Csacsi
    #16
    "Soha nem volt egy nagy étvágyú", de ennek ellenére nem volt sovány.

    Ez kimaradt.
  • Csacsi
    #15
    Soha nem volt egy nagy étvágyú, és azt sem mondanám, hogy most ilyen, meg olyan sportosan néz ki. Én csak annyit mondtam, hogy jó lett tőle az alakja, meg feszes lett a bőre. Nem kell rögtön kockás hasra gondolni. Szerintem zsírégetésre jó, legalábbis az ismerősömnek bevált. Bár én maradok a konditeremnél, mert annak azért feelingje van, meg azért mégiscsak megdolgozom. De két gyerek mellett nem engedhette meg magának időben azt, hogy hetente háromszor eljárjon, ezért rendelt egy ilyet és bevált.
  • FtranX
    #14
    Egy ilyen szerkezet gyakorlatilag semmit nem ér. Még hasizomerősítésre se nagyon jó. (vannak normális elektromos stimulátorok, aminek az elektródáit a megfelelő pontokra lehet felrakni).
    Aki egy ilyentől várja a csodát, annál meg főleg nem.
    Az imerősöd "esetleg" nem diétázott mellette?
  • Punkerwork
    #13
    a végén kiderül foglalkoznak ezek mindennel még éneklő qurvával is
  • The Garrett
    #12
    buttefly nem ping-pong ütő cég?
  • Csacsi
    #11
    Most ezen lehet, hogy nevetsz, de haverom barátnője szülés után vett egy ilyet, és elég szép formás teste lett tőle, sima edzés nélkül.

    Szóval lehet, hogy vannak a top-shop-os dolgok között kamuk, de ez tényleg működik. A saját szememmel láttam az eredményt. Igaz, hogy 3 hónapig használta, de sokkal jobban néz ki, mint terhesség előtt.
  • FtranX
    #10
    Igen! Már 6 hét alatt kockás lesz rőle az ember hasa! :DD
  • Punkerwork
    #9
    lol
  • BADE
    #8
    Néha néha a sport 1-en szokott lenni ilyen top shop-os gagyi hirdetés. Ott van egy ilyen nevű gép. Én erre gondoltam elsőre...
    Várj találtam is egy képet....
  • Punkerwork
    #7
    nézek? a butterfly nem 1 hardware cég?
  • BADE
    #6
    Csodálkoztam is hogy ilyeneket nézel? Közben meg dolgozol....
  • Punkerwork
    #5
    témaindító: Punker ezt írja ki
  • 0ppika
    #4
    Ki mondta hogy te nyitottad?
  • Punkerwork
    #3
    mi van????? ezt nem én nyitottam!!!!
  • BADE
    #2
    ez mi?topshop?
  • Glpetyus
    #1
    na?