88
Ma tudtam meg, hogy van ilyen betegség. Kiderült, hogy beteg vagyok :)
  • jackcsabi
    #88
    Azért örülök hogy nem csak nekem van ilyen fóbiám
  • Davidus
    #87
    Dettó:P Megvan a jellegzetes hangja mikor egy nagyobb bogár landol a szobában. Attol a hangtól nagyon be tudok parázni:P
  • Voltan
    #86
    Elképesztő fóbiák vannak amúgy. Nem rég láttam egy műsort, ahol kiderült, hogy van külön tudományos neve a hosszú szavaktól való félelemnek. Nem tudom már idézni, pedig latinból érettségiztem (igaz, régen) ... sorry.
    Mindenesetre most frászt hozok az ebben szenvedőkre: Elkelkáposztásíthatatlanítottátok!!!! Waaaaaaahhhhhaaaahahaahahaha! Én a magam részéről a nagyobb bogaraktól és rovaroktól tojok be. A pókok nem zavarnak, érdekes módon, még egy madárpók sem... De ha egy nyolc centis szöcske/sáska (a franc tudja mi az, nagy és zöld)bepattog a szobába , attól a világból ki tudok rohanni...
  • Voltan
    #85
    Pffff :DDDD
    Pardon
  • Davidus
    #84
    Alektorophobia- Fear of chickens
  • selwik
    #83
    A rovarok petét raknak, nem lárvát szülnek te agyoniskolázott:)) Lehet azt már beköpte egy másik légy, és annak a lárvái fejlődtek ki abban a nagy légyben amit lecsaptál. Még jót is tettél, amúgy se húzta volna soká szegény, szétrágták volna belülről a kis dögök.

    Na jó étvágyat:)
  • The Garrett
    #82
    ááááááááá ha lenne 1 azt várnám mikor kacsint rám ;)
  • Adi
    #81
    LOL!
    Ez a bohóc film vagy mi?
  • Adi
    #80
    LOL!
    Én nekem az a baba megvan kint állt mindig az ablakomba!!
    10e volt asszem anno! Kis kés volt a kezébe és a háttérbe lehetet ilyen halálfejes plakátott tenni... jó volt.. meg van most is csak apámnál van a cucc!
  • Bandew
    #79
    :-DDDDD
    Telephonophobia- Fear of telephones

    Na jó abbahagyom ennek a listának a böngészését. :-D
  • Bandew
    #78
    Ezekből lesznek az űthajósok. :-)

    Bár a teszteken olyan gravitációkat kell kiálniuk, hogy inkább nem. :-D
  • Bandew
    #77
    Na ennek lehet szar:

    Barophobia- Fear of gravity

    Folyamatos félelem.
  • Bandew
    #76
    Aurophobia- Fear of gold. :-D
  • Bandew
    #75
    Ezt a fóbiát megérdemelted. :-D

    Én a pókoktól iszonyodom írtózatosan. Főleg hirtelen sokkol le a jelennlétük. Nem tudom mitől van, de tök nagy faszság ez az egész. Egyszerűen el nem tudom képzelni mi okozza.
  • I.C.ram
    #74
    Ilen nekem is volt. Egyszer egy bazinagy nősténylégy bejött a szobámba, majd szét csaptam egy 1000 oldalas könyvvel, erre a potrohából elkezdtek kimászni a lárvák, majdnem elhánytam magam. :)
  • Davidus
    #73
    Amúgy egy fóbiám nekem is van:P Fosok a cserebogártól:) Kiskoromban fogtam egy cserebogarat és nekiálltam szadizni. Beleszúrtam a hasába valami faágat mire kijött belőle valami sárga szmötyi! Na azóta ha meglátok egy cserebogarat végem van. Meg szerintem az is erre vezethető vissza hogy nem tudok megölni semmilyen bogarat:P Ha bejön egy légy azt se ütöm le hanem megfogom és kibaszom az ablakon.
  • Davidus
    #72
    Amúgy láttam élőben a VAN MÁÁÁÁSÍÍÍÍKK! zenebohócot kiskoromban és nagyon nagy élmény volt!
  • Davidus
    #71
    Ez kibaszott jó film!
  • I.C.ram
    #70
    Kösz.
  • Lacc
    #69
    Ebből a Killer clownsból láttam egy részletet már :) De ez vígjáték nem? Nekem annak tűnt a zenével meg minden.
  • Jano
    #68
    Privát.
  • I.C.ram
    #67
    Nincs DC-n :(
  • I.C.ram
    #66
    LETŐTÖM!
  • Jano
    #65
    Killer Klowns from Outer Space
  • Jano
    #64
    Ideophobia- Fear of ideas.

    Loál.
  • I.C.ram
    #63
    Ezmiez?
  • hen-tes
    #62
    lol :D
  • Jano
    #61
    Hasznos link
  • Jano
    #60
    Mindentől lehet félni, a legtöbb ilyen félelem kapott is latin nevet. Foglalkoztak, foglalkoznak vele minden téren. Láttam egy lányt, aki durván félt a haltól. Elég volt csak egy halformát rajzolni egy lapra, már sikongatott, az ő esete nagyon komoly volt. Nem tudom, hogy neki is vajon egy gyermekkori rossz élményhez köthető-e a dolog, de a legtöbb esetben így van.
  • Jano
    #59
    FREAK! Megvan, kölcsönadom:

  • Jano
    #58
    Eddig 4 részes, hamarosan jön az ötödik.
  • Met
    #57
    Vissza olvastál?
  • DecenS
    #56
    A KLAUStrofóbiás meg a télapótól fél?
  • Adi
    #55
    Kellemetlen cirkuszi élmény? Még is mi volt? Megfogta a fütykösöd?:D Vagy mi?
  • Adi
    #54
    Szerintem semmi gond nincs velük.. én jókat röhögök rajtuk!!
  • Glpetyus
    #53
    :)
  • hen-tes
    #52
    nem ismerted ?
    én alig pár évemmel ismertem :P
    egyébként mi is volt az a kellemetlen élmény ami miatt utálod őket ?
    én kb 3 éve láttam utoljára bohócot..
    szar
    max az ügyeskedő mutatványaik amik elmennek
    büvész akrobata szásszóezesze jobbabb :)
  • Lacc
    #51
    Én közömbös vagyok velük szemben, illetve lenézem őket.
    És cirkuszba is egyszer voltam, de csak arra emlékszem hogy annyi gumicukrot ettem hogy hánytam
  • Szabina
    #50
    Igazad lehet, van benne valami nem emberi.
  • I.C.ram
    #49
    Gyerekjáték a legjobb móka :) Én is kiskoromban láttam elöször, és én is fostam tőle régen, de mára kinőttem.

    A bohócoktól szerintem azért félnek annyira, mert egyben az egyik legfélelmetesebb figura is lehet. Van a bohóc sminkjében valami félelmetes is. Nem egy film volt, ahol a bohóc valami főgonosz volt egy horrorban.

    Én egyébként nem félek tőlük hál'Isten.