7046
  • oliwwer
    #7046
    Köszönöm megpróbálom őket
  • Boconadi
    #7045
    Próbáld meg, hogy a console-ba beírod: cl_cmdrate 9999
    Talán ha több adatot tudsz küldeni a szerver felé, akkor jobb lessz a minőség.

    Egyébként talán még ezt tudnám ajánlani.

    Bár még sosem volt ilyen problémám, úgyhogy többet sajnos nemtudok segíteni.
  • oliwwer
    #7044
    Többiekkel akarok beszélni, akik a játékban is beszélnek. Sokkal megkönnyítené a játékot, nyilván tudod hogy megy ez.

    Onnan tudom hogy rossz, mert a többiek szóltak hogy nagyon zajos, meg búg a hangom, amikor beszélek, és inkább hagyjam.
  • Boconadi
    #7043
    Mire akarod használni? Miért olyan fontos? A beépített beszédfunkció minősége nem túl jó. Nem tudom nálad mennyire rossz?! Úgy érzed, a többieket akiket hallasz, azoknak szebb a hangja?
  • oliwwer
    #7042
    Sziasztok!

    Mostanság elég sokat játszok CS 1.6ot, szerettem volna beüzemelni egy mikrofont. Az a gondom, hogy van 2 mikrofonom is, hangrögzítővel teszteléskor tökéletes tiszta hangot tudok rögzíteni mindkettővel, viszont a játékban a vioce test-nél van egy alapzaj, recseg visszhangzik az egész.

    Mindkét mikrofonnal ilyen. (Nem a legjobb minőségűek, de ha hangrögzítést jól tudják, akkor a CS-t miért nem?)

    Próbáltam laptopon, win7, ott is szép, még szebb hangminőséget tudok felvenni, mindkét mikrofonnal, CS-ben viszont ugyanúgy visszhangzik, recseg és nagyon zajos a hang amit a test-nél hallok, hiába állítgatom a csúszkákat.

    Ötlet? Fontos lenne. Köszönöm
  • Dency
    #7041
    Google a bárotd pedig, de remélem most feleslegesen írtam le és azóta megtaláltad ezeket
    bind "KP_END" "ak47"
    bind "KP_PGDN" "nighthawk"
    bind "KP_DOWNARROW" "m4a1"
    bind "KP_LEFTARROW" "flash"
    bind "KP_5" "hegren"
    bind "KP_RIGHTARROW" "sgren"

    rate beállításokat eszközölhetsz cfg-ben, mást szerintem nem érdemes állítani bár erről megoszlanak a vélemények.
    Inkább az egered beállításait érdemes babrálgatni ajánlom figyelmedbe ezt 2 cikket.
    1
    2
  • 12alpi12
    #7040
    Helló!
    Van pár kérdésem, amiket lelkesedés függvényében szép lassan fel is teszek/tennék.
    Kezdjük bindeléssel, a következő dolgokat akarom elérni:
    - numpad 1 cv47 (ak)-t vesz
    - numpad 3 deagle-t vesz
    - numpad 2 m4a1-t vesz
    - numpad 4/5/6 flash/he/smoke gránát

    Illetve .cfg fájlban még milyen dolgokat érdemes állítgatni, beírni, és a beállításoknál / videokártya illesztőprogiban kell matatni? Tehát mindent le akarok tudni, ami közvetetten segíthet a játékban.
    (amúgy eredeti 1.6)
  • gosumofo
    #7039
    sv_lan 0
    és
    changelevel de_dust2
  • Lion4Ever
    #7038
    Sziasztok haverom nem tud fel jönni a szerómra mert neki azt írja, hogy establishing network connection to server aztán azt, hogy retryng connection to server és végül azt hogy failed connection nem értem de én be tudok lépni tűzfalat bkikapcsoltam tehát... ha tudnátok segíteni kérlek köszönöm...
  • hediNho
    #7037
    Lehetséges a képernyőfelbontást 1366x768-ra állítani valahogyan?
  • MATYUSA
    #7036
    Minecraftos lett :D
  • Roger6
    #7035
    És akkor jobb kezes lesz?
  • Boconadi
    #7034
    Állítsd át 'Software' módról 'OpenGL'-re vagy 'DirectX3d'-re a video beállításoknál
  • Öreg Harcos
    #7033
    Hello elnézést , hogy ilyen képet rakok fel de nm tudja valaki miért ilyen a CS-m?
    Előre is köszönöm a választ :)
  • Pat10
    #7032
    sziasztok!
    hogy lehet multiplayer után csak singleplayer-be játszani?miután egy szerverre beléptem utána eltűntek a singleplayer pályák és csak pár pálya van meg ami eddig nem is volt....? hogy lehet visszacsinálni?
  • Dency
    #7031
    de_747 a neve.
    Innen le tudod szedni.
  • Blum
    #7030
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Udv!

    WRZ topik van valahol? Csak mert azzal kapcsolatban lenne kerdesem es azt nem akarom itt...
  • Boconadi
    #7029
    csak HLTV bug
  • Terence007
    #7028
    Nem tudom, hogy ki lehet-e, de ha ki is lehet akkor is felesleges. Amikor fegyvert váltasz úgyis van egy meghatározott idő amíg nem tudsz lőni és a fegyverváltási animáció ezt az időt tölti ki. Ha be is tudod állítani hogy ne legyen animáció csak zavaró lehet, hogy a fegyver már ott van a kezedben de nem tudsz lőni vele hiába kattintgatsz.
  • MagyaR
    #7027
    Másik cs fórumon ilyet írtak nekem: de_aybabtu

    De az istenért nem találtam ilyen nevű pályát, pedig kerestem sokat :D.
  • MagyaR
    #7026
    Valóban nem erről van szó :).
  • hitman090
    #7025
    Sziasztok!

    Azt szeretném megkérdezni hogy CS 1.6-ba hogyan lehet beállítani azt hogy fegyverváltásnál ne legyen animáció,hanem csak jelenjen meg a kezében a fegyver,meg a gránát stb.. ?
  • Terence007
    #7024
    A cs_747 alap pálya nem letölthető, nem bombás pálya, nem lehet kilőni az ajtókat, nem lehet kizuhanni a repülőből. De egyébként lehet, hogy arról van szó... :)
  • Boconadi
    #7023
    cs_747? :)
  • MagyaR
    #7022
    Hali lenne egy problémám!

    Van egy pálya, amit már nagyon rég óta keresek, de nem emléxem a nevére.
    Biztos, hogy egy letölthető pályáról van szó.

    Annyira emléxem, hogy repülős pálya volt, s a bombát le lehetett rakni a pilótafülkébe, s még ami jellegzetessége volt a pályának, hogy ki lehetett lőni a repülőajtókat, s így meg lehetett szivatni a másikat, mert ki lehetett zuhanni a repülőből :D.
  • Brolly28
    #7021
    igen persze
    felmész ide letöltöd a steamet megveszed a játékot és letöltöd
  • Öreg Harcos
    #7020
    Sziasztok lehet , hogy hülyén fog hangzani de valaki az eredeti Cs 1.6-ról nem tudna egy linket küldeni e választ előre is köszönöm :D
  • Boconadi
    #7019
    lődd offline-ba a friends-et, meg zárd be az ablakait amiket megnyit.
  • TheGrinder
    #7018
    Így is nagyon drága. :S Évente 3-4 alkalommal -75%-os kedvezménnyel is hozzá lehet jutni, ami ~1000Ft.
  • Zolie3e
    #7017
    Eladó Counter Strike Anthology Account 3000ft-ért!
    Amit tartalmaz az Anthology: Counter Strike 1.6, Counter Strike Condition Zero, Day of Defeat, Deathmatch Classic, Ricochet.
    1000 óra játékidó az 1.6-on!!
    ( Az anthology a steamen újan 12 euró azaz 3300ft. )
    Továbbá eladó egy Counter Strike Source Account szintén 3000ft-ért!
    Fizetési lehetőség: utalás OTP számlára
    email: [email protected]
  • zsolesz92
    #7016
    Sziasztok! Segítségeteket kérném! Az a helyzet hogy az éjjel vettem egy Counter Strike Anthology packot, steammel együtt, mivel az sem volt eddig.
    Használt, 1000 óra játék van a CS 1.6on, semmi baj az accal, ismerőstől van, de a gépem nem birja el a cs + steamet... Nonsteam cs fut, ez meg szaggat mint a ...
    Ha tudtok rá megoldást, megköszönöm, vagy ha érdekel valakit 3000-ért eladom a teljes accot.. teljes email fiókkal mindennel együtt. Ha kell gar-t is vállalok, h semmi baja.
    CD nincs hozzá, csak a steam név + jelszó + azonosító kód.
  • Terence007
    #7015
    Ha elindítom a videót és a háttérben ott hagyom, akkor egész élvezhető. :)
  • Brolly28
    #7014
    hát ez fantasztikus -.-
  • roblox
    #7013
    http://www.youtube.com/watch?v=XIOkSEeZDi8&list=UUB2-KKoGi69eravNr2poO8A&index=2&feature=plcp
    Nézzétek meg ha akarjátok pls.
  • zsolesz92
    #7012
    Kérdésem első felére sikerült megtalálnom a választ másfél nap alatt :)

    HLTV model-t kell letölteni, és akkor egyszerüsődik le a fegyver váltás..
  • zsolesz92
    #7011
    Sziasztok, olyan kérdésem lenne, hogy milyen mod/cfg az, ahogy a világbajnokságon illetve más versenyeken játszanak? pl hogy a fegyverváltásnál nincs animáció, hanem csak egyszerüen más jelenik meg az előző fegyver helyett, amikor elengeded a gránátot, ott sincs semmi animáció csak elrepül..
    Illetve láttam, hogy van ilyen kis ablak náluk, ami mutatja a csapattárs hp-t, milyen fegyverrel megy...
    Ez valami addon?

    Köszi előre is :)
  • gosumofo
    #7010
    Neo a tavaly év játékosa
  • Dency
    #7009
    Adom én is.
  • Terence007
    #7008
    Egyet kell értsek veled.


    Viszont ITT vagy ITT lehet találni jó kis szervereket még.
  • exTrem
    #7007
    Waterwave szerók rettentően gyengék szerintem. Tele vannak pakolva minden ficsőrrel, élvezhetetlen laggok vannak, aki szereti a sok ordibálós hangot meg extra effekteket az menjen, de aki idegbeteg lesz attól ha nem adja rendesen mint én akkor nem ajánlom. Amennyi jó szeró volt régen annyira kevés lett mára ...