7046
  • hitman090
    #7006
    Köszönöm majd írok véleményt :D
  • Boconadi
    #7005
    Én két "legnépszerűbb" magyar public szervert ajánlanám:

    Waterwave II. azc.hu Only Dust2 88.151.101.57:27020

    Waterwave I. azc.hu Public 88.151.101.57:27061

    EasyPro 1 Public 88.151.101.57:27061 (ha serenity fennt van, ne is játsz)

    mind3 azc.hu hosting, én jóban vagyok velük. Az adminok néhol harapósak, de legalább sok a steames, ha elkapsz egy jó pillanatot. Persze mindre van kifogás, de hol nincs?!

    két only steam server:

    sk.gaming OnlySteam server 193.138.125.75:27829 ->>> Párszor jártam ide régen, de itt is volt már cheater.

    H2S Public Only War map 87.229.116.72:26015


    amúgy itt keresgess, ha egyik sem tetszene.
  • hitman090
    #7004
    Sziasztok!

    Mint azt gondolom itt ebben a topic-ban sokaknak eredeti az CS 1.6-ja ezért azt szeretném megkérdezni hogy ismertek e olyan szervert ami steames és Vac-os és csak eredeti cs vel enged fel a szerver mert kerestem szerverkeresőbe szervereket és nem nagyon találtam olyat ahol kb 30 perc játék után nem lépet volna be valami aimos emberke aki mindenkit ellő fejre 1 lövésből.Komolyan mondom kikészít ez az egész hogy már mindenki csal 1.6-ba.Nemrég vettem meg eredetibe az 1.6-ot(4 hónapja) gondoltam hogy jó lesz mert eredeti szerveren nem lesznek csalók de csúnyán tévedtem ez ügybe.

    Ezért légy szíves írjatok nekem ide pár ip címet ami lehetőleg magyar szerveré de külföldi is lehet csak a legjobb ha magyar.Ha kérhetem olyat írjatok ami személyes tapasztalaton alapul mert már játszottatok ott vagy jelenleg is ott játszotok.

    Köszönöm előre is
  • Onuris
    #7003
    A driverrel volt a geb@sz. Legújabb Catalyst felment és így már engedi az OpenGL-t meg mindent. Köszönöm az ötleteket :)
  • Boconadi
    #7002
    próbáld meg, hogy állítassz a kompatibilitáson
  • Onuris
    #7001
    Ez egy 14" Asus laptop monitor. Nem hiszem, hogy a frissítéssel van a geb@sz... :/
  • Nightwish006
    #7000
    Milyen a monitor? Véletlenül nem a frissítést állítja fentébb a kelleténél?
  • Onuris
    #6999
    Sziasztok!

    Egy olyan problémám lenne, hogy Steam-ben, ha elindítok egy játékot (Cs 1.6), akkor fekete képernyőt kapok, és mintha minden más ok lenne, a gép dolgozik tovább de fekete a képernyő. Ebből az állapotból csak kikapcs-bekapcs-al tudom kiszedni.

    Eredeti Steam, eredeti Win7 64-bit. ATI Radeon 4570-es vid-kártya frissített driverrel (amit az ASUS weboldalán találtam a laptophoz, 2009-es). Steam azt írta ki, hogy nem működött d3d-ben ezért indítja a játékot openGL-ben. Az sem ment, eztán szoftveresen. Akkor is fekete képernyőt kapott.

    Valami ötlet, mit-hogyan-hol állítsak be-nézzek meg?
    Kérlek segítsetek, mert agyf@szt kapok :S!!!!! :(

    Köszi!

    Onu
  • Nightwish006
    #6998
    A felbontás nem lényeges szempont, ugyanis a vga ritkán okoz CS-ben "akadást", hacsak nem vmi fos 64bites. A proci a lényeg, ugyanis vmi furcsa oknál fogva ez a fostalicska játék évről évre többet zabál :D Anno 3000+A64-el több volt az fps-em, mint később egy E7300-al xD A lényeg legyen min. egy 3000mhz-es intel, vagy annak megfelelő A64 és talán!!! nem meglesz a 100fps. Integrált meg 64bites vga-val felejtsd el a 32bitet, és kerüld a füstöt.
  • itamragy
    #6997
    Jó lett a banner grat.
  • Boconadi
    #6996
    Én saját véleményem szerint a 800x600-as felbontás bőven elég, de ez egyénenként változik.

    Milyen géped van?
  • GtaDORIFTO
    #6995
    Sziasztok, az lenne a kérdésem,hogy mik a video beállítások úgy, hogy nem akad letudná nekem valaki ezeket írni köszönöm amm win7-em van.
  • FSpofon
    #6992
  • Boconadi
    #6991
    Na megcsinálom akkor a FAQ-t is...
  • Brolly28
    #6990
    [email protected] kell írni
  • itamragy
    #6989
    Én is boconadi-ra szavazok!!
  • Boconadi
    #6988
    ha még pár ember azt mondja hogy legyek, akkor írok csak
  • Brolly28
    #6987
    szerintem IDE
  • Boconadi
    #6986
    :o és kinek kell szólni ezzel kapcsolatban? :)
  • Terence007
    #6985
    Én elvállalnám, úgyis nap mint nap ránézek a topikra.
  • itamragy
    #6984
    :D
  • Brolly28
    #6983
    mivel boconadi hozta fel a témát akkor boconadi for president:D
  • itamragy
    #6982
    Hát már jó lenne egy rendes házigazda mert már a sok szerver reklám meg a F.A.Q sem jó.Jelőltek vannak?
  • Boconadi
    #6981
    Nem akartok egy új házigazdát szavazni, aki kitörli ezeket a szar reklámokat?
  • exTrem
    #6980
    Mai napig a top10 online játékok között van az összes felsorolt játék. Főleg az 1.6 meg a source.
  • Brolly28
    #6979
    3 euróért bőven megéri... én nem is gondolkoznék rajta hogy megvegyem e vagy sem
  • Boconadi
    #6978
    Játszák, elég sokan!
  • Terence007
    #6977
    3 euroért a CS 1.6 már önmagában megéri, a többi csak egy kis plusz.
    Haverokkal ellehet velük szórakozni/nosztalgiázni. :)
  • Optimus Prime
    #6976
    Üdv!
    Ez a classic CS fóruma? Steamen épp akciós a C Anthology, a Source már megvan, de a többi nincs. Nem tudom érdemes lenne megvenni 3 euróért? A többi játékot játsszák még? (DM, Ricochet, DoD)
  • Kmarha
    #6975
    najó topic -fav, értelme annyi mint az itt reklámozott szeróknak
  • Dency
    #6969
    Igen.
    ui: találtam működő béta kulcsot végre
  • Boconadi
    #6968
    Te az a Dency vagy aki WW I. -en is szokott játszani?
  • jetblack
    #6967
    inkább választom az xzn vagy bmct szerverehostingot
  • Dency
    #6966
    Hát ja írd már le légyszíves honnan szereztél beta kulcsot.
  • itamragy
    #6965
    Hali.nekem nemjo a kod esetleg tudsz mássikat?Vagy az előbbit honnan szerezted? pm-be válaszolj pls
  • Fpocok
    #6962
    Akinek kell még:
    DAAC 649B CDD3 410C
  • Fpocok
    #6961
    EZAZ GECI!!! BENT VAGYOK!!! Köszi, hogy szóltál róla. Már várum a május 6-ot!
  • Fpocok
    #6960
    Azt írják, hogy egy kulcsot 6szor lehet felhasználni.
  • Fpocok
    #6959
    Engem is érdekelne. Valahonnan lehet szerezni kódot?
    5 évig CSztem és nagyon érdekel ez a játék.
  • Dency
    #6958
    És béta kulcsot hol lehet igényelni?