488
91. Tour Julius 3-25
  • b-type
    #328
    persze, de nem is a szurkoló hozza a teljesítményt, ő szurkol, akkor is ha a kedvencének éppen nem megy.
    akkor is ha régóta nem megy..én mint évtizedes MotoGp-s Max Biaggi szurkoló mondom ezt, ahol tapasztalom milyen ha akár pszihésen, akár technikailag nincs nyerő formában a versenyzőm....de képtelen vagyok mást tenni mint drukkolni neki, és bízni.
    a szurkolást az ember nem váltogatja az eredmények, vagy eredménytelenségek tükrében. sztem.
    vmint ha a kedvencem nyerő, attól én még nem leszek az, és ha éppen veszít akkor vesztes sem.
    minden faszi szétszakad ezen a körversenyen, amit meg mondanak előtte azt mondaniuk kell(üzlet)....persze hogy ígérnek, próbálj meg öszinte lenni :)
    amúgy lehet hogy a körítésben van a hiba, nem bizt. hogy a versenyzőben.
  • gercse
    #327
    nem kell minket megvédeni,leperegnek az ilyen dumák,remélem Armi ma végre gondban lesz és kap 1-2 percet Ullétól
    Milyen idő várható?remélem kánikula
  • hegyimenő
    #326
    én pl nem bántom a szúrkolóit de tévhitbe nem kéne ringatni magukat mert Ullrichnak esélye sincs és szerintem ma legjobb esetben harmadik lehet de én bízok Mancebóban és esetleg Virenqueben :)
  • b-type
    #325
    de miért kell ez a 'vörösképű'meg a 'lúzer Ullrichot' duma?
    nem vagyok drukker, de minek bántod a szurkolóit?
    gondolhatod, hogy nem esik jól...
  • Ramore
    #324
    Se kövéren, se "lefogyva" nem fog nyerni semmi a vörösképű.
  • gercse
    #323
    csak mi vagyunk itt Jan drukkerek,sebaj ma megnyeri az időfutamot és elég is lesz egyelőre,mert sajna a dobogó elég messze van
  • hegyimenő
    #322
    Na egyet mondok a Tour nem unalmas mert fogadok hogy mikor vége lesz a Tournak szomorúan fogod konstatálni hogy idén már nincs több szakasz. Amúgy Ullrich akkor azért nyert Tourt mert nem voltak ellenfelei úgy pedig elég könnyű :)
    Na mindegy lényeghogy ma Lanci nyer és akkor mégegy olyat csapkod a levegőbe mint tegnap :)
  • Ramore
    #321
    Egyedül Armstrongot kedvelem a jelenlegi mezőnyből, korábban Pantanit kedveltem, de az túlzás lenne, hogy szurkolnék, mert van amikor nem is nézek meg egyes szakaszokat a tour-on belül, a tour-on kívül viszont nem nézek meg semmilyen kerékpáros versenyt.
  • ullrich
    #320
    Ete rulez!
  • ToMMo
    #319
    hali! én nagy Ete-fan vagyok:) 99óta nézem a Tourt és full uncsi azóta már (itt LA-re gondolok), és igy még jobb hogy a T-Mobilenak drukkolok:) mellesleg Jan is jó...:)
  • ullrich
    #318
    Arra magamtól is rájöttem, hogy nem Jan-nak és asszem Laci-nak se, ha itt lenne.
  • ullrich
    #317
    Ramore te kinek szurkolsz?
  • ullrich
    #316
    Ahogy mondod, jócskán félreismertél.

    Azt elismerem, hogy a Pireneusokban a mostani formájához képest rosszul ment. (A győzelmét még képes vagyok elviselni :).)

    Te vetted személyeskedésnek mondom, hogy azért volt smile.
  • ullrich
    #315

    Ulle támadásban!


    Voeckler utoljára sárgában.


    Lance szakaszt nyer.
  • Ramore
    #314
    Akkor ezek szerint jócskán félreismertelek? Nem hinném.

    Egy normális drukker el tudja viselni a kedvencének a vereségét, csakúgy mint a győzelmét. Aki személyeskedéssel vág vissza a kritikára, ami igazából nem is őt érte, hanem a kedvencét, az már egész egyszerűen beteges.
  • ullrich
    #313
    Ez jelenti azt, hogy drukker vagy.
  • ullrich
    #312
    Aki egyszer már nyert tour-t az miért örök második?
  • ullrich
    #311
    Nem sértegetésenek szántam ezért is volt smile, Jan-t pedig nincs mitől megvédenem. Miért vagyok ideges?
  • ullrich
    #310
    Még szép, hogy elfogult vagyok ezért szurkolok Jannak. Honnan tudod, hogy sose fog tour-t nyerni egyszer már megtette.
    Holnap pedig szakaszt nyer :)!
  • Ramore
    #309
    Igazad van, mindannyian drukkolunk valakinek, csak hát egyesek átesnek a ló túloldalára. Túlságosan a szívükön viselik a kedvencüket ért sérelmeket és nem tudják ezt feldolgozni. :)
  • hegyimenő
    #308
    mert ahogy most áll elég kicsi az esélye hogy második legyen mert a holnapi szakaszon biztos nem hoz sokat Basson ha hoz az egyenkéntin meg biztos nem hoz 5 és fél percet
  • hegyimenő
    #307
    van benne valami mondjuk én meg elfogult Armstrong drukker vagyok de ebben az Ullrich ügyben ez az igaszság. Mondjuk annyiban azért boldog lehet Ullrich hogy elmondhatja magáról hogy nem örök második hanem örök vesztes (mármint a Touron ) :))
  • hegyimenő
    #306
    :)))
  • Ramore
    #305
    A primitív sértegetéseddel nem fogod tudni megvédeni a lúzer Ullrichot. Keress inkább egy másik példaképet, akkor talán nem leszel ennyire ideges és talán elfogult sem.
  • Ramore
    #304
    Korrigálnék, betegesen elfogult Ullrich topiktársunk. :)
  • hegyimenő
    #303
    ezt nem azért írtam mert Armstrong drukker vagyok hanem azért mert ez a valóság és kész, ennyit erről
  • hegyimenő
    #302
    ullrich nem vagy kicsit elfogult? Ullrich ma azért ment mer ha nem megy akkor a csapatvezető azt mondja neki hogy inkább ne versenyezz, Ullrich sose fog Tourt nyerni holnap pedig a hegyen nagyon kikap Lancitől
  • MrSpock
    #301
    :-))
    Na azt megnézem,kb 1 percet fog kapni a cowboytól,de lehet többet is.
  • ullrich
    #300
    Holnap hegyi időfutam:


    HAJRÁ JAN!
  • ullrich
    #299
    Holnap a cowboyos is egyedül lesz ;), Ulle szépen kiosztja majd a perceket.
  • ullrich
    #298
    Ki szenvedett, te mit néztél, ilyen simán már évek óta nem ment, nagyon jó formában van csak két csapat ellen egy ember vhogy mégis kevés. Ulle kiváló formában van és holnap csúnyán elkeni a cowboy száját ;)
  • ullrich
    #297
    adja fel
  • ullrich
    #296
    Ulle sose adja te sügér :D
  • Ramore
    #295
    Mégis évről évre azt hallhatjuk, hogy Ullrich hogy lefogyott, és persze ígérgetések is rendre elhagyják a száját, aztán amikor bizonyítani kellene, akkor jönnek a meglepetések, legalábbis a rajongóinak.
  • MrSpock
    #294
    Armstrong újabb győzelme,holnap is megleszMegvan a 6. Tourja.
    Ma is roppant erős,és magabiztos volt,kontrollálta a dolgokat.
    Ullrich ismét csak szenvedett,hiába próbált támadni.
  • Ramore
    #293
    Nem sokat tévedtem! :))
    Egy a lényeg, a vörös rém újra a hozta a régi formáját, vesztett.
  • gercse
    #292
    neked lett igazad,Armi,Basso,Ullrich
  • ricsi1
    #291
    nem adja fel,de armstong nyer;)
  • Neutral
    #290
    Nem lep meg...
    Ullrich mindig azt nyilatkozza,amit a közönség hallani akar
    Pl.már mondta egy párszor,hogy megtámadja Armstrongot:))
  • Ramore
    #289
    Tipp: Ullrich ma feladja a versenyt, mert elfárad és reménytelennek érzi az összetett győzelmet, Armstrong pedig nyer.