38
  • Prince of Máté
    #38
    a classic is;)
    a QD ban nincs MP3, csak szoftveresen ami nagyon gagyi hangot ad, és USB portot és rádiót is kihagyták belőle:D
  • kozmiviktor
    #37
    nem szarabb a qd mert az tud videót lejátszani
  • EndreMan
    #36
    a kartya leolvasot bedugod az usb-be

    utanna ha beledugsz egy kartyat rogton megjelenik mint egy uj meghajto es barmivel,akar total commanderrel atmasolsz a kartyara amit akarsz.Az hogy mennyi nemtudom,mivel nekem nemkell,de par ezer lehet maximum.
    Nekem ngage 1 van,usb-n atlokok barmit leolvaso nelkul
  • Christian
    #35
    ÉS kártya leolvasóval hogylehet feltölteni? Gépről? És mennyibe kerül egy olyan?
  • EndreMan
    #34
    Blue toothal vagy kartya leolvasoval igen,de sokkal korumenyesebb mint usb-n radugni a gepre meghajtokent es kb 1 perc alatt atlokni a cuccot minden szarakodas nelkul,blue tooth meg egy lassu es korulmenyes dolog,minden masodik embernek vacakol a blue tooth portja meg a "fasza" programok amikkel az attoltest lehet(ne) intezni.....
  • Christian
    #33
    És akkor nemlehet feltölteni játékokat az ujra?!?!
  • Adam II
    #32
    Ha 100Ft-ért adnák nagyobb sikere lenne:(
  • EndreMan
    #31
    Mert az uj inkabb gyerekeknek van akik tenyleg csak jatszani akarnak plusz idiotaknak akiknek bonyolult volt levenni az aksit a kartya cserehez,ami megjegyzem kb 15 masodperc levevestol feltevesig....
    Es tuti hogy itthon szinte senki sem vette meg a gamekat eredetiben hanem inkabb toltogeti ingyenmajd usb-n attolti a minimum64 megas kartyajara,akkor meg sosincs kartyacsere mint irtam lejjebb.
    Ja es az ujban usb rakotesi lehetoseg sincs ,de ezt is irtam lejjeb.
    Aproneten nezd meg,keress ra az ngagera....
  • Christian
    #30
    De akkor mér adták ki hogy ha szarabb?!
    De meg ki tudja hol lehet venni ilyen tipusú mobilizált készüéket ?
  • EndreMan
    #29
    Vadonat ujan garanciaval 40 maximum a regi ngage,de meg olcsobban is lehet 1-2 helyen,csak nem a hivtalos boltokban kell nezni.

    Es az uj azert olcsobb mert fele annyit tud kb.
  • Christian
    #28
    de hogylehet hogy az első ngage az most is 50-60 ezer forint, ez meg csak 12 000 ft?
  • Christian
    #27
    http://www.terminal.hu/newsread.php?id=14205804045411
    ezt olvassátok 100 eurotótól 200 ig terjed..pf
  • asysoft
    #25
    Előfizetés nem számít:D
  • EndreMan
    #24
    Szoftveres uton hogy csinalsz stereo hangot Shadow?
    A radio is erdekes lesz....nem mondom hogy kizart,de azert nem veletlenul total mas a kimenete az eleve radiosnak szant telefonoknak es ennek nem lesz olyan es mivel a headset az antenna ...szoval kivancsi lennek hogyan csinalod bele a radiot......lol
  • Shadow_THH
    #23
    Egy hozzáértő hozzászólást hallotunk...
    Mielött leírnád, hogy sok kis vacak nem tud semmit próbáld meg bekapcsolni őket! Akkor már több dolgot fognak tudni :)
  • Sub
    #21
    Nem értem a Nokiát!
    Kis túlzással kihozza ugyanazt a "telefont"!
    Sőt még butításokkal 1ütt?
    Ez mire jó??? Nem értem...
    Én pakolnám bele a 265ezer színes kifelzőt, rádiót, mp3playert, meg minden szirszart. erre lehúznak még egy újabb rókabőrt. ilyen idétlen színnel. ezzel kb 2szer akkorát fognak bukni mint az előzővel szvsz. Pedig szeretem a Nokiát de ezt a "húzzunk le minden telóról még 1 bőrt"-üzletstratégiát nem értem...
  • Shadow_THH
    #20
    Igen, mást is, de szoftveres úton megoldható szal nem kell aggódni :)
  • Shadow_THH
    #19
    kezdhetsz gyüjtögetni :)
    előfizetéssel(szerződéssel): 50 euró
    kártya függetlenül: 100 euró

    Már vártam mikor jelenik meg, hál istennek csak pár hetet csúsztak ^^
  • mikike
    #18
    igen, 50 euroért
  • EndreMan
    #13
    Azt is le lehetett volna irni a tesztbe a hozsannazas helyett hpgy ebben mar nincs se radio se mp3 lejatszo.

    mp3-at igaz lehet bele tenni kulon fejlesztett lejatszokkal,de akkor is csak mono lesz az elodhoz kepest.Csak dualbendes nem Trial es meg sorolhatnam,ja es a legjobb:nemlehet usb porton a pc-hez kotni,marad a blue tooth vagy a kartya leolvaso
    Hude szuper ujdonsagnak talaljak azt hogy nemkell kikapcsolni ahhoz hogy beletedd a kartyat
    ....de konyorgom.....ki az aki ehhez itt majd 15-ert jatekokat vesz? az osszes ottvan a neten,ratoltom a 128 megas kartyamra es sosem veszem ki a gepbol....
    Gratulalok annak aki Ngage qd-t vesz.....
  • Rincewind
    #12
    Az erősebb hardware-el a háta mögött is gyatrán teljesít az M$, a PS2 kőkeményen uralja a piacot. Nem értem miért verné meg a box2 a ps3-at, ha ráadásul akkoriban a technikai fölény is a Sony-nál lesz (Cell processzor ugye), de legalábbis biztosan nem lesz ekkora differencia, mint most a PS2 ill. Xbox közt van.
  • Cat #10
    az árakat nem szabad összehasonlítani (főleg nem egy amerikába szánt, dollárban irtat), mivel attól függ, hogy a mobilszolgáltatók mennyit nyulnak le, mert az előfizetési dijban fogod kifizetni a tényleges árát
  • Gremovan
    #4
    Ne vegyel, azt irja lezuhan az ara. Majd megveszed 30€-s aron. :)
  • Lacc
    #3
    Vaze ha tényleg 50 lesz akkor én is :D
  • asysoft
    #2
    Na igen, ha 50 euro lesz, megígérem, veszek egyet:D