112
Melyik újsághoz mit adnak?
  • Punker
    #112
    DVD 4000 alatt.
  • Tetsuo
    #111
    most csináltatok VISA kártyát..
  • Tetsuo
    #110
    jah előre kösz!
  • winnie
    #109
    ja, az amazon.com-nál csak jobb és olcsóbb helyek vannak. ezydvd pl., de majd utánanézek címeknek
  • winnie
    #108
    nekem eddig a rendelésim pont 50%-ában (azaz 8 rendelésnél) elfelejtettek postaköltséget számolni:))) amúgy olyan 15-20 dolcsi szokott lenni, átlag
  • Tetsuo
    #107
    Kérdés:
    Ha amerikából rendelek 1 filmet akkor mennyi a postaköltség, vám, áfa, egyéb költség? A tapasztalatok érdekelnek.
    S ha Európából, akkor mennyivel olcsóbb? (Amazon.comnál van jobb külföldi hely?)
    /Nem tudok jól angolul sajna ezért is kellene a szinkron-feliratnélküli film..
  • winnie
    #106
    akad 1-2 jó vétel.
  • Mike
    #105
    Mondjuk ez elég offtopik
  • Mike
    #104
    lessétek meg ezt
  • Glpetyus
    #103
    igen
  • Mayday
    #102
    Igen, raadasul ez csak 1590 vagy mennyi volt?!
  • Glpetyus
    #101
    huhh...itt is vannak "baráti" árak...:(
  • Glpetyus
    #100
    A kaptárt én is megvettem nemrég,ma meg megveszem az atomcsapdát(u.a. az újság)
  • Mayday
    #99
    Es kicsit ugyan OFF, de hasonlo tema a jatekok megvetele/letoltese. Nos, nehany honapja - biztosan eszrevettetek, de nem minden csucsjatek 11990-rol indul, hanem vannak 7990 es 6990-ert is, ami azert eleg jo, igy mar tobben meggondoljak, vegyenek-e.
    Tovabba en jonak tartom, hogy az ujsagokban is adnak filmeket (ha mar ez a topic, LOL), mert ez a 2000 HUF mar teljesen korrekt ar. Es elvetve majd' mindenki talal maganak valot. (Szemely szerint Szuletett gyilkosok, Jackie Brown, Resident Evil voltak bejovosek)
  • Mike
    #98
    nézd meg
    új filmek közül, már nagyon sok 4e-ről indul

    pl. www.xpress.hu
  • Glpetyus
    #97
    "de ahogy elnzem a trendet, itthon is kezdenek olcsóbbak lenni a filmek"

    úgy legyen!!
    Így már biztos több embernek jönne meg a "kedve"
  • Mike
    #96
    ja és azért hozzáteszem, hogy igényes vagyok, szal nem veszek meg minden szart mert 2e
    csak ami kell

    ja és pl. jut eszembe USA-ból is érdemes rendelni, mert ott is nagyon olcsó

    jellemző példák:
    Oviapu - itthon mire megjelent Angliában akciós volt
    Titanic - itthon 8e kint 5 font (ezt spec megvettem)
    Jofiu - itthon 7e kint 5font

    de ahogy elnzem a trendet, itthon is kezdenek olcsóbbak lenni a filmek
  • Mike
    #95
    na látod, már megérte

    na jó nekem is vannak drága lemezeim, mint pl. az Elit alakulat, de a kezem elég hozzá, hogy összeszámoljam, hány olyan filmem van amit 6e fölött vettem
    a java vagy akciós volt, vagy netpiac akciós, vagy 5 fontért vettem Angliából, vagy 2-3e-ért az MM-ből, ott is mindig van akció

    jó oké, képben kell lenni, mi hol mennyi
    mert jelentős különbségek vannak
  • Glpetyus
    #94
    Az lehet de ha(és általában)újabb filmet szeretnék,azt nem fogok kapni 1990-é'....

    Úgy felba..tad az agyam,hogy pár perce megrendeltem a régóta áhított Elit Alakulat sorozatot(6 DVD+fémtok)...

    Amúgy is már megakartam de nehezen jött meg a "kedvem"...(15K):PP
  • Mike
    #93
    kijön az kevesebből is
    csak figyelmesen kell vásárolni
  • Mike
    #92
    nem is neked mentek a harcias kirohanások :))
  • Glpetyus
    #91
    Ez tulajdonképp nem is neked ment,leszámítva az első sort
  • Glpetyus
    #90
    Teljesen igazad van!


    Mike:gondolkozzál már bammeg...150 filmem ha mind eredeti lenne az 6-800K lenne.Na hülye meg nem vagyok,hogy ennyit kiadjak kibaszott filmekre...

    De erről ennyit...nem kívánok vitatkozni veled
  • Mayday
    #89
    Nagyker ar, en ugy veszem.
    Konkretan nem tudom, hogy honnan szarmazik, mert nem en megyek erte a nagykerben, hanem a tesctverem.
    Nem mutatod tobbnek ami? Hat nem is errol szol a tortenet, en sem akarom tobbnek mutatni, elhiheted. De lejjebb irtam az okat, olvasd el, szoval nekem ez igy szuper, jobban mutat, mint egy cd-tokban.
    Nem kell, hogy megertsd, miert csinalom igy, de egy kicsit elszaladt veled a lo a hozzaszolasaidban, en ugy ereztem. Hidd el, hogy amit tudunk, megveszunk eredetiben, eleg sok meset meg is vettunk mar a kislanyomnak, de mindent egyszeruen nem tudtunk.
  • Glpetyus
    #88
    bárhol
  • Glpetyus
    #87
    pfff...
  • Glpetyus
    #86
    Melózok(most is)
  • Mike
    #85
    220 egy ritek?
    hol?

    mondjuk nekem is van cc 5 másolatom
    de azok sima cd tokban vannak
    szal nem mutatom többnek ami
  • Glpetyus
    #84
    ésszel legyél!
  • Mayday
    #83
    Mondjuk megvan 600-bol :)
    Nekem ingyen van szines nyomtatas, dvd-tok 50 HUF, Ritek 220 HUF... :)
    Ez 270, osszesen...
  • Mike
    #82
    nem kell elítélni, csak akkor amikor a másik volt szives engem minősítgetni

    ha meg valakinek lopott filmjei vannak, akkor örüljön neki, de csebndben, és ne kivagyiskodjon
  • Mike
    #81
    ja értem

    szóval aki eredetiben vesz meg filmet, játékot, stb

    az mind lúzer

    a menőcsávók mind lopnak

    ezért tart ma is ott az ország ahol
  • Mike
    #80
    mennyé dolgozni
  • Mike
    #79
    nincs meg 600-ból

    és maradjunk annyiban, hogy ha valaki nem azt csinálja mint te, attól még nem bolond

    szal ha én nem vagyok épeszü
    akkor te meg egy rühes tolvaj

    :(((
  • Glpetyus
    #78
    Tegyük hozzá,hogy az én lámázásom után is ott van a szmájli...:)
    Egyébként teljesen magánügy,hogy ki mire cseszi el a pénzét...

    Mayday-el meg teljesen eggyet kell,hogy értsek!
  • winnie
    #77
    mayday, odaírtam a szmájlit, nem akartam félreérthető lenni - én csak az alattam lévő lámázásra reagáltam, ami kb. olyan volt, hogy 'láma, aki villamossal jár', vagy 'láma, aki jobbkezes'. szóval teljesen indokolatlan volt, szerintem
  • Mayday
    #76
    Ja, es en is abba a korbe tartotom, akit lamazhatsz, ugyanis van kb. 20 mese dvd-nk otthon, szines boritoval nyomtatva. De a ket eves kislanyom imadja, amikor odamehet, kivalasztja az aktualis kedvencet, aztan keri, hogy nezzuk meg, kozben a boritot elemezve sorolja a szereplok nevet, stb... Ugyhogy hidd el, megvan ennek is az elonye... Szegeny ember vizzel foz...
  • Mayday
    #75
    Meg annyit fuznek hozza, hogy nem lehet igazan elitelni egyik oldalt sem, vegyen az ember eredetit, ha lehetosege van, ha nincs, akkor meg szerezze be mashogy.
    Azokat a szelsosegeseket viszont nehezen tudom elviselni, aki fikazza a masikat, hogy "Te hulye barom, mi a f*sznak veszed meg, amikor letoltheted, minek fizessek erte, ha megvan ingyen", plusz a masik veglet "A rohadek tolvajok, mit kepzeltek magatokrol", stb.
  • Mayday
    #74
    Hat, az egesz vitahoz annyit fuznek hozza, hogy sajnos magyarorszagon olyan a helyzet, hogy az atlagembernek mar az is nagy teljesitmeny, hogy a nagy kedvenceit megvegye eredetiben. Biztos vagyok benne, hogy mindenki szivesebben venne meg a filmeket, mint letoltene, de nem teheti meg!
    Mi megvettuk felesegemmel a 4dvd-s Gyuruk Ura dvd-ket, meg az Alien Quadrology-t is meg fogjuk, meg tutira meg fogjuk meg a klasszikus Star Wars trilogiat, ha osszel megjelenik. De sajnos sok esetben marad a letoltes, a sok "kisebb kedvenc" filmekre is.
  • winnie
    #73
    ha én is lámáznék, akkor azt lámáznám le, aki annak örül, hogy csinál egy színes borítót, és odateszi az üres dvdtokba:) felesleges minősíteni azt, aki van olyan fanatikus, hogy bizonyos filmeket megvesz eredetiben...

    én személy szerint támogatnám a tékás megoldást, de sajnos a jó filmek, illetve kiadások töredéke jelenik meg itthon (akkor is kb olyan kiszerelésben, mintha az ember letöltene egy xvid filmet)

    arra azért kíváncsi leszek, hogy mikor hozol ki egy magyar tékából egy cypher díszdobozt. Vagy pedig egy ilyen gyűjteményt:)))