112
Melyik újsághoz mit adnak?
  • Glpetyus
    #72
    De ha azt mondod,hogy mind a 200 filmed eredeti akkor nagy láma vagy:)
    Én felnőtt fejjel nem tehetem meg,hogy havi több filmet vegyek meg...Család,kocsi fenntartása,stb,stb....
  • Glpetyus
    #71
    Megvan...:)
  • Glpetyus
    #70
    Én is ezt csinálom,ahogy irtam is,szal erről ennyit...:)
  • artschi
    #69
    Csak 1 példa: ott van az Indiana Jones trilógia, most 14 e pénz, megy még tuti lejjebb az ára, és akkor már meg is lehet venni, később is lesz belőle tuti. És nem kell a koppintott verziót beszerezni :)
  • artschi
    #68
    Nem osztom a véleményed, xart nem veszek 600 vagy x pénzért, ha eredetit veszek, akkor olyat veszek, ami tuti megér annyi pénzt - ergo többször megnézem + érdekelnek az extrák is.
  • Glpetyus
    #67
    Na egész pontosan 14 "eredeti" DVD-m van ebből 6 melléklet volt:)))))
  • Glpetyus
    #66
    A tk-ban tudtommal a hivatalos verzió van
  • Glpetyus
    #65
    mondom tk-ból van a 80%-a,a maradék eredetiről átvett...
  • Glpetyus
    #64
    Hát már van 140 filmem dvd-n ebből 8 "eredeti" ezek nekem ennyibe vannak: lemezár(250ft Ritek)+50 ft tok,+ 60 ft szines nyomtatás...
    Szóval ennyi lenne de én 500-at fizetek az ismerősnek(az elöbb elírtam),hiszen ingyen még egy barát se dolgozik szívesen...

    Ilyen extrák meg egyéb "marhaságok" nem igen érdekelnek,leszámítva a kedvenc filmjeimet amiket megvettem...

    Természetesen nem tölti őket az ember,hanem tékából veszi ki...

    És már csak egy valamiért fizetnék komoly összeget:

    Az elit alakulat sorozatért

    De még nagyon drága 15-16k:(((
  • NormalisEmber
    #63
    Nem beszélve arról ,hogy még rosszabb minőségű is , mert
    nem fér rá az írható lemezre.Néha még a mozgóképes jelenetválasztást is kirippelik(hogy ráférjen a film).
  • winnie
    #62
    szerintem nem. a dvd-k csak töredékét tudod beszereni 600-ból. ha netes letöltésre gondolsz, 70%-ukból ki van rippelve az extrák egy rész (vagy az összes).

    tegnap jött pl. az amazon.de-től egy cypher díszdobozos dupladvd, egy donnie darko fémdobozod dupladvd, valamint a boomtown c. sorozat első évadja (5 diszk) és az alias 2. évadja (6. diszk). kíváncsi vagyok, hogy ezeket mennyiért és milyen formában tudnád beszerezni:)
  • Glpetyus
    #61
    Szerintem épeszü ember csak akkor vesz gyári dvd-t,ha nagy rajongó,vagy ha már sehonnan se tudja megszerezni...

    Fas.om adjon ki 6-7 k-t egy filmre ha megvan 600-ból is!
    Tokkal,meg boritóval!

  • artschi
    #60
    Szerintem ez nem milliomos duma, ha tehetem én is inkább eredetiben veszem meg a DVD-ket, mint másoltan, inkább áldozok rá több pénzt - cserébe nem kocsmázok/bulizok annyit abban az időszakban - ki lehet bírni...
  • mochee
    #59
    Vazzeg, ne kezdjed ezt a milliomos dumát!
  • shaba23 #58
    arra amit én írok, te vakahogy mindíg rosszul reagálsz :)
    igazad van, nem kell mindent ellopni. csupáncsak baráti (merthogy ismerem) segítségnyújtási célzattal tettem ajánlatot Mayday-nek, átvészelendő a T2 nélküli ínséges időszakot
    Dícséretes a felfogásod, ha mindenki így gondolkodna és az anyagi lehetőség is meglenne, akkor nem lenne szükség a warezre...de addig is... sokan töltenek feliratos T2 DVD-t innen-onnan
  • Mike
    #57
    nem kell mindent ellopni

    mint ahogy ha valaki Ponyveregényt árul magyar flirattal vagy szinkronnal, tokkal vonóval, tudom, hogy hamis

    és kell a francnak másolat ha megvehetem eredetiben is
  • Mike
    #56
    az ok, DE MÉG nem adták ki
  • Mayday
    #55
    Meg van valami alternativ befejezes is, jol tudom?
  • Evil
    #54
    Havertol nyultam, raadasul ez a special edition verzio, szal vannak benne + reszek.
  • Mayday
    #53
    Tessek azert. Ott a datum is, 2004. Julius 6.
  • Mayday
    #52
    Olvass vissza legy szives, es lathattad, hogy ezt tudomasul vettem. Tudom, hogy mindent le lehet tolteni a netrol. De en azt mondtam, hogy magyarorszagon meg nem jelent meg.
    Tudom, hogy imadsz belemkotni, viszont ha ezt teszed, elobb olvasd el, hogy mit irtam!
  • shaba23 #51
    azt én felfogtam :)
    Viszont sokmindent letölthetővé tesznek emberek, ami nem jelent meg még magyarországon :)
    Érted? :)
  • Mayday
    #50
    Nem errol van szo, abszolut nem dakotarol.
    Ertsetek mar meg, hogy magyarorszagon nem adtak meg ki a Terminator 2-t, DVD-n!
    Erted?
  • shaba23 #49
    csak azért, mert a dakotán nem jelenik meg, még létezik! (sajnos egyre több ilyen cucc van)
    egyébként DVD-s verziót tudok neked szerezni, amint visszamentem melózni
  • Mayday
    #48
    Honnan szerezted be? DC?
    Gondolom, ez az amerikai kiadas, es csinaltak hozza feliratot.
    De teny, hogy magyarorszagon meg nem jelent meg a T2, nemcsak SE, de SEmmilyen kiadasban!
  • Evil
    #47
    Fura, nekem itt csucsul a T2 SE a dvd n, igaz feliratos, de a magyar szinkronokat ugyse szeretem.
  • Mayday
    #46
    De kiadjak junius 8-an asszem!
  • Mike
    #45
    T2-t sem adták még ki pl.
  • LittleL
    #44
    Még nem adták ki, ez komoly ?
    Pedig biztosan sokan vevők lennének rá.
  • winnie
    #43
    köszi, már megvettem
  • Mike
    #42
    akkor vedd meg 6e-ért rendesen
  • Mike
    #41
    a Ponyvaregényt itthon még ki sem adták
  • Punker
    #40
    ja jöhetne a Jackie Brown még ősszel jött ki
  • shaba23 #39
    még fel sem tűnt, hogy ennyi filmes újság van..
  • Mayday
    #38
    Jaja, ha jol tudom, azt irjak a Jackie Brown-on, hogy Tarentino sorozat 1.
    Hmmm... Johetne mar a Ponyvaregeny :)
  • LittleL
    #37
    valaki szóljon már, ha meglátja a Ponyvaregényt valamelyik újság mellékletben, plííz.
  • LittleL
    #36
    DVD -magazin, én már megvettem.
    + 3 régi újságot adnak mellékletként.
    Az egyik kedvenc filmem.
  • winnie
    #35
    szerintem is, én is azért nem vettem meg. mocskok.
  • Mike
    #34
    nagy veszteség
  • Mayday
    #33
    Jo kis film volt az!
    De mint kiderult, csak az elso harom resz lesz mostani dvd-n, pedig olyat mondtak, hogy 3dvd lesz vagy mifene.
    Igy nem eri meg :(