69
Discovery műsorajánló
  • GameOne
    #69
    Üdv.

    Egy kisfilm első része.

  • ZilogR
    #68
    Tud vki egy (több) jó linket, ahol valós eltűnésekről (bűnügyi, nem UFO) lehet olvasni? Olyasmi érdekel, mint az ID-n az "Eltűnt" sorozat (emit nem tudok nézni, mert az asszony parázik rajta, "máshol" meg nem lehet megtalálni).

    Érdekel a téma, bevallom, felfoghatatlan számomra, amiket ezekben a műsorokban hallok.

    BTW a kezembe került a "Madeleine" c könyv is, szintúgy hihetetlen az egész...

    Minden infónak örülök! Előre is köszi!
  • zoliii
    #67
    2010. október 4. hétfő 20:10 - 21:00
    Morgan Freeman
    A féreglyukon át
    A kezdetek előtt

    Discovery Science
  • Richard90
    #66
    Hali!
    Valaki tudna nekem linkelni ehhez a dokumentumfolmhez egy magar feliratot? nagyon megköszönném. Én sajna sehol nem találtam hozzá feliratot :(
    Discovery.Science.Ultra.Science.Time.Travel.PDTV.XViD-SomeTV
  • tothati
    #65
    figyu hogy lehet letölteni a MythBustres de magyarul
  • nesto
    #64
    én láttam de hetekkel ezelőtt egy ilyen filmet. sorba mutatták hogy mik a kitalált lények sorrendje, miről mennyire félnek az emberek. valami idióta műsor volt, mutattak benne egy olyan kis közösséget akik azt hitték magukról hogy farkasemberek, és egy kb 120kilós fiatal lányt aki kint az erdőbe szagolgatja a társát és együtt vonyítanak
  • bigfoot
    #63
    múltkor ment egy film a molyemberről,meg ufokról asszem vmelyik discoveryn ,nem látta senki??mert pont a végét láttam és kíváncsi vok
  • pauly
    #62
    Én nem is igazán csodálkoztam mikor olvastam.Nagyon sokszor csak a szerencsén múlt hogy nem kapta el krokodil vagy nem marta meg kígyó pl.Mondtam is hogy egyszer valami megfogja ölni :(
    Amúgy szerintem is jó volt,szerettem a filmjeit,sokszor megnéztem régebben...
  • MrSpock
    #61
    Most olvastam az imént.:-(
    Nagyon kedveltem a filmjeit,mert közelhozta a természetet,kicsit viccesen,de azért figyelmeztetve az embert,hogy a vadon nemjáték.
    Vakmerő volt,de tudott bánni az állatokkal.
    És úgylátszik egy óvatlan pillanat elég volt.A vizben nemtud annyira fürge lenni az ember.
  • a.carkey
    #60
    Meghalt Steve Irwin, a krokodilvadász
  • JAS 39
    #59
    Talán az FBI akták asszem az megy most éjfélkor.
  • Extraboy
    #58
    Talan a torvenyszeki nyomozok, de nem bizt.
  • Netam
    #57
    Vki nem tudja melyik lehet az a sorozat amiben bűnügyekról van szó és a tegnapi (aug 12.) részben az volt hogy egy nőt gyilkoltak meg és a fejét tóban találtak meg a rendőrök. Vki aki gyakran nézi a discovery-t lécci mondja meg! Köszi!
  • Extraboy
    #56
    Na most nezem az egyik uj reszt, es Adam + Jamie szinkronja uj!!! Ilyen szart meg az eletben nem lattam. Iszonyu...
  • lpmaskmancick
    #55
    olyan kár hogy annyit ismételnek,az álíltólagot is annyit ismétlik,nemrég elkezdtek nyomni új részeket,de aki nem látta az maradt le semmiről mert egy csomószor megismétlik,a brainaicet is zeretem meg az amcsi mocikat,de azt is csak ismételni tudják szetem bekaphatják
  • Petko
    #54
    nálam meg épp elkezdett magyarodni, és egyre szarabb lesz... mostmár maga a műsorkiosztás is magyarosodott, és beraktak valami szar autósmagazint Baumgartner Zsolttal... ki a büdös francnak kell ilyen
    Addig volt a legjobb amíg nyersen jött angliából, aztán szépen fokozatosan magyarosodott és bénább lett. Először felirat, aztán alábeszélő szinkron, aztán magyar reklámok, aztán magyar előzetesek, aztán magyar rövidfilmek, és végül már a qrva műsorok is.
  • Extraboy
    #53
    Hat a Roman nyelvu telleg erdekes :D de a musorok meg azert viszonylag 6x jobbak mint RTLen pl, kedvencem a Mythbusters, Brainiac meg egy eleg gagyi koppintas, de van azert meg par jo musor.

    ___________
    Update: Amugy a reklamok legalabb nem 10 percesek mint mashol :D:) ezis + pont
  • qper
    #52
    Szerintem is. Tavaly még az egyik kedvenc adóm volt, ha TV-t néztem ezt, vagy a TV Paprikát kapcsoltam be. Jópár hónapja feltűnt, hogy sokkal több a reklám mint előtte volt, ráadásul a hülye FiberNET gondolom romániából veszi át az adást, mert minden reklám és ajánló románul megy, amintől a hátamon is feláll a szőr. A műsorok színvonaláról tényleg nem beszéljünk, mert valóban rémes...
  • I.C.ram
    #51
    Csak nekem tünik úgy, hogy egyre gyengébb a Discovery szinvonala? Egyre "búlvárosabb" műsorokat adnak, aminek semmi tudományos alapja, csak ilye kitalált baromságról szól. Pl a vadállatok párviadala vagy mi... baromság az egész. Gépek teljesítményéből következtetnek az állatok teljesítményére... szóval vicc az egész. Akkor van a brainiac, ami szinten csupa baromsággal hülyítik az embert, értelmetlen dolgokat csinálnak, egyfajta mythbusters light edition. Aztán van most egy új, amiben európai rejtélyeket "lepleznek le" pl vasálarcos legendáját, na azon behaltam mikor egy médium elkezdett hókuszpókolni, és olyanokat mondott, amiket egy átlag ember is kikövetkeztethet... szóval szánalmas volt. Szóval egyre bugyutább dolgokat adnak benne. Mintha egy nonstop aktívot vagy fókuszt néznék.

    Szinkronok meg továbbra is elég gyatrák nehány esetben, bár már fejlődik.
  • Szalámi
    #50
    Brainiac rox! Csak azt a részt kéne megnéznem amiben tankkal robbantják fel a széfet még nem láttam pedig állat lehet
  • Petko
    #49
    össze vissza szoktam látni, valamikor hétköznap kora délután van 13h 14h körül, illetve most vasárnap 19h körül láttam
  • Extraboy
    #48
    Az rohadt jo musor!!! Mikor van, meg tudnad mondani plz? Amugy a Mythbusters-t es az American chopperst nezem a legtobbszor, eszmeletlen jo musorok, csak egy reszt mar sokszor lattam :'(
  • Petko
    #47
    Impossible Heists, ez a cím
  • Petko
    #46
    jujj megint nagyon jó régebbi műsort hoztak vissza (mint a mythbusterst)... csak a neve sose jut eszembe, de egy 2 csapatos vetélkedő ahol valahova be kell törni és el kell rabolni valamit. És általában a helyszin valami atombiztos bank, múzeum, földalatti trezor stb. mindenféle high tech biztonsági berendezéssel. És persze a betörés sincs leegyszerűsítve, vízhűtéses gyémántvésőgéppel 60cm átmérőjű vasbetonfödémeken mennek át stb.
    Aztán nekem az Urban Explorers is tetszik.
    Azon kívül meg én mostanában sokat nézem nagyon a Discovery Sience illetve Civilizationt. Telis tele van jobbnál jobb műsorokkal, pl. Weapons of Combat stb.
  • Extraboy
    #45
    Kedvenc csatornam amugy mostmar megcsinaltak ujra a szinkronokat. Mythbusters es American Choppers 4ever :D :) (cask sajna ezekbol is mar mindet lattam)
  • kalvin_imarow
    #44
    Hát ez nem lesz így jó :-( remélem hogy csak átmeneti
  • FrezeR
    #43
    senki nem tudja. irtam nekik egy emailt meglátjuk válaszolnak e rá.
  • kalvin_imarow
    #42
    Nem tudjátok mi van a Discovery -vel? Nincs szinkron (pontosabban egyre kevesebb műsor alatt van) Nem vagyok rossz angolból de azért jó lenne ha magyar lenne mert azért egy két tudományos dolog is elhangzik.......
  • pauly
    #41
    Hát ez a discovery egyre rosszabb :(
    Mindent 20-szor ismételnek.Na meg tényleg ez a mostani szinkron pfff
    Amcsi motorok is mind ismétlés,leadtak régebben néhány új részt,és ennyi.Azóta ismétlik össze vissza,és még nem is sorba.Meg olyanokat adnak sokszor,amit csak pár hónapja adtak.Nem értem milyen hülyék dolgoznak ezeknél a tv csatornáknál,mindenütt ugyanez megy.Ismétlés ismétlés hátán.
  • katze
    #40
    Brenyák az télleg jó, csak kevés :(
    Az emberi testes esték/éjszakák is jóak, bár nemtom mostanság vannak-e...
  • Tarajos Sül
    #39
    ja meg a katasztrófa filmeket se hagyom ki!
    Az FBI akták is király,csak az meg tul késön van!
    Ha pénteken nincs suli azt is megnézem,mert ugye csütörtök 22:00 kezdödik!
  • Tarajos Sül
    #38
    Én is szeretem nézni a Discovery-t a kedvenc csatornám

    Régebben én is szerettem a Scrapheap-ot,de már uncsi!
    Marhára nem jön be nekem,hogy 10 orát 40 percbe "belepasziroznak"és lemaradunk egy csomó mindenröl!

    Most rá vagyok kattanva a Brainiac-ra,és az Autókereskedök-re!

    Régebben,meg néha most is nézem a legendairtokat,de már az is elavult a sok ismétléseivel!

    A brainiac-nak is csak 6 része van,ha többször megnézem öket,ez se fog érni semmit!
  • katze
    #37
    Engem az is érdekelne, hogy a Discoverynél hogy nem zavar senkit -.-
  • ihobpgf
    #36
    Újabb feltételezéseim szerint szláv nyelvterületről érkezhetett (az akcentusa miatt, ilyet az elnök különgépe című filmben lehetett hallani a "gonosz" exszovjet terroristákól)
  • Ch_Slater
    #35
    brenyák (azaz Brainiac).
    kész ez a szinkron.. :(
  • ihobpgf
    #34
    Ja meg a www-discovery-com beszólás, csak a pont-ot felejti ki, ja meg a bermudai-háromszög beszólás. Amúgy tényleg érdekelne hogy ki ez a bemondó és hogy mennyi ideje beszéli a nyelvünket (vagy hogy csak így kell felolvasnia neki a szövegeket), DE tényleg!!
  • Ch_Slater
    #33
    hát szerintem nagyon gáz ez a magyar szinkron az új előzetesek alatt. mintha olyan magyarok fordították és szinkronizálták volna, akik 40 éve nem beszéltek magyarul.

    "most eldöntheted, hogy el akarod-e tölteni a szombat délutánt Ádám és Jemi társaságában..."

    "Ván elég mintátok, diágrámotok, összehasonlitásotok..."

    vagy pl. emszi motorok az amcsi motorok helyett

    kb olyan mint amikor beírok valami szöveget egy felolvasó progiba.
    az elején viccesnek tartottam, de mostmár kezd idegesíteni.


    off: hasonlóan jártam multkor a Microsoft Supporttal. felhivom őket, erre egy ilyen hanggal kellett kommunikálnom:
    "ön most bédiktálni térmékazonositó. én kérni önt, ön elleneőrizni a mégfélélő bééállítások..." és így tovább..
  • Goth
    #32
    ma 0:00-tól nézzétek, három órányi harcos szórakozás :D
  • Petko
    #31
    :) ja vannak azok az amazing medical story-k meg a superhuman, de ezeket ritkábban nézem
  • RelakSfromhome
    #30
    Namost majdnem lefordultam a székről :D

    Valami műtétekről szóló film van. Kiszedtek valakinek a BELEIBŐL (!) egy tollat. Letakarítják, majd a varrás végén a doki megkérdezi, hogy ír-e a toll. Erre kipróbálja a műtősnéni :D