15
Best of trance
  • Robez84
    #15
    meg!XD 2009!xd
  • Narcotic Syntax
    #14
    ugy tunik
  • Narcotic Syntax
    #13
    ugy tunik
  • Nh Shevits
    #12
    topig meghót vala
  • zotyo
    #11
    az igazság az, hogy otthon (még) nincs netem, mhelyről írok, innen letölteni pedig nem tudok. gondoltam hátha vk szintén megszállott gyűjtő és cserélhetnénk néhány darabot...
  • zotyo
    #10
    esetleg valamelyikőtök szokott kijárni Hollandiába partykra?
  • Esrohnoil
    #9
    Azaz. :)
    Meg dc++-on pár embernek megvannak a pár órás mp3-ak.
    Én is töltöttem le egy jó cd-nyit.
  • JAST
    #8
    á értem... mp3-ban hehe... az más
  • Garfield
    #7
    Akkor meg keresd meg a Gugliban az előadók hivatalos oldalait, azokon rajta szokott lenni a komplett diszkográfia.
  • neménvoltam
    #6
    nézz körül itt
    már ha ugyanarra gondolunk
  • zotyo
    #5
    a discography-k összeállításával az lenne a szándékom, hogy összegyűjtsem alábbi előadók összes (ill. a lehető legtöbb) hivatalosan megjelent albumát (mix lemezek, maxik, vinyl...stb.) jó minőségű mp3-ban

  • zotyo
    #4
    sajna nem ugrik be a "sensation" bulikról semmi...:-(
    kicsit bővebben lehet?
  • JAST
    #3
    hmmm asszem ilyen oldallt már találtam még régebben. Yahoon rákeresel vmi DJ discography-jára és szerintem találsz párat. Most minek összeszenvedni egy magyar oldlalra ugyanazt amit a külföldiek úgyse látogatnak.
    ha már Best of Trance:
    Armin - Communication
    Rank 1 - Airwave
    Rising Star - Touch Me
  • Esrohnoil
    #2
    holland "Sensation" bulikat ismered?
  • zotyo
    #1
    Hali,
    Fenti témában a kedvenc előadóim (nem fontossági sorrendben): DJ Tiesto, Armin van Buuren, Blank & Jones, Paul Oakenfold, Paul van Dyk, Ferry Corsten, Shane 54, hogy csak a - szerintem - legnagyobbakat említsem.
    Szívesen összeállítanék egy mp3-as discográfiát (asszem így írják :-))fenti előadók anyagaiból, ezért hasonló "izlésű" és jószándékú emberek jelentkezését várom.
    Előre is köszi és üdv.,
    Zotyó