1686
Tetoválás, testmódosítás
  • UltraZord
    #1445
    fasza , el ne baszd felirattal szerintem!

    amúgy azt nem tudjátok, hogy anyajegyet el lehet távolítani lézerrel vagy hogy és utána rá tetoválni mint ha heg lenne? mert igencsak zavar a kurvasok anyajegyem
  • CUCLI
    #1444
    kb. 2 hét és kész.
    lehet még felrakunk egy szöveget a szárnyak fölé. 2-2 szó, vagy valami számnak a címét.
    szerk. a korona meg a felezővonal lesz.
  • tigeroo
    #1443
  • Sickness
    #1442
    nice, folytatás mikor lesz?
  • CUCLI
    #1441
    2/3 ...



    (csak mobilos szarra futotta)
  • Balin
    #1440
  • Petka
    #1439
  • kovad007
    #1438
    Hát ha te mondod...
  • UltraZord
    #1437
    hogy kicsit olvad a jég, víz lesz belőle, engedelmeskedik a gravitációnak, de újra megfagy. ekkor keletkezik a jégcsap
  • kovad007
    #1436
    miért írja nekem mindenki hogy jégcsap???A chaten is ezt írta egy gyerek aztán kilépett.Ez mit jelent???
  • trident
    #1435
  • Knabb
    #1434
    jéééégcsap
  • kovad007
    #1433
    Akkor nem tudom.Fül belső oldala vagy az orr-lyuk lesz a nyerő.passz...
  • predator1982
    #1432
    látható tetkó a jó tetkó:-)
  • predator1982
    #1431
  • extramagascsaj
    #1430
    boritva?
    egyébként csontos részen jobban fáj...
    de pl. nekem csuklón van és elég csontos...de nem fájt szóval passz
    lábfejen jobban kopik...bármely részén van...dörzsöli a cipő, zokni
  • kovad007
    #1429
    nemi szerv fölött vagy fenéken a szőr teljesen betakarja nem?Azt még én sem látnám:)
  • kovad007
    #1428
    na és lábfejen?Mondjuk pont ahol a papucs még/már takarja ott fájna vajon?Végülis ott csak csont van.
  • Tyler1
    #1427
    minden tetoválás kopik/fakul idővel, de a talpadon, ahol a legtöbb súrlódás éri a bőrt, nagyon gyors ez a folyamat.
  • extramagascsaj
    #1426
    Talpra? Isten mentsen attól. Kaptam injekciót a talpamba...annál szarabb és fájdalmasabb dolog igen kevés van. Egyébiránt máshova is tetováltathatsz, amit csak te látsz, pl.fenék, vagy a köldök alatt,de azért még a nemi szerv fölött pár centivel. Ugyanebben a magasságban csípőre oldalt. Ezeken a helyeken még a strandon sem látják.
  • UltraZord
    #1425
    komolyan mondtam ,hogy filccel próbáld ki mennyire érzékeny a talp, és azért érdemes alkoholossal, hogy lásd milyen hamar lekopik. faszocskákat meg azért, mert nem hittem, hogy komolyan gondolod
  • kovad007
    #1424
    Mert nem akarom mutogatni, nem akarom hogy mások is lássák, sőt nagyon zavarna ha bárki láthatná.Nem szeretek feltünősködni.Kizárólag saját magam miatt kellene, de nem is tudtam hogy egy tetkó csak úgy le tud kopni.
  • Tyler1
    #1423
    ott a legfájdalmasabb, de minek akarsz oda tetováltatni? kb. 1 hónap alatt kikopna.
  • kovad007
    #1422
    Kiprobálom az arcodon.Jó lesz?
  • UltraZord
    #1421
    próbáld ki alkoholos filctollal, rajzolj mini péniszeket
  • kovad007
    #1420
    Sziasztok!
    Szerintetek ha a talpamra csináltatnék tetkót fájdalmasabb lenne mint mondjuk a rarpmra vagy a lábszáramra?
    Adi
  • Zsófy
    #1419
    Hát nemtom mi lesz, de ha kell még vele vmit csinálni, akkor máshoz megyek. Csak a mellemen van, és az utóbbit már nagyon éreztem :( (bár állítólag kemény vok:D)
  • extramagascsaj
    #1418
    Húú...én a helyedben máshoz mennék...és nem csak a színe miatt. Már eleve gáz, hogy harmadjára se képes megcsinálni...az meg a másik, bár lehet csak rossz szögből van fotózva...szegény szívecske elég csálé, nem szimmetrikus. Talán más ki tudná javítani még a hibákat.
  • trident
    #1417
    Sok sikert a mostanihoz, tényleg abszolút furán néz ki. De szépen legyógyulhat, csak maradjon meg szépen egyenletesen!:)
  • Zsófy
    #1416
    Feltöltöttem a galériámba. Tegnap már másikfajta festéket használtak, és most azon "parázok", hogy látszik alatta a régi kontúr...
    Lehet, h kezdem megbánni, hogy megcsináltattam. Pedig tudtam, hogy ez hiányzott az életemből... szomorú vagyok:(
  • trident
    #1415
    Szia Zsófy,

    Nekem az lenne az első gondolatom, hogy rossz tintával csinálták (ha vízbázisú, akkor lehet fel van vizezve) vagy pedig a bőröd pont azt a fajta tintát nem bírja...

    Jó lenne mondjuk kép is róla, de én a tintára gyanakodnék (nem akarok bogarat sem ültetni a füledbe és nem is akarom állítani, hogy a tetoválóval van a gond). Csinálj róla képet, töltsd fel, több szem többet lát.:)
  • Zsófy
    #1414
    Sziasztok!
    Kérdésem lenne: kicsit több, mint egy hónapja csináltattam tetoválást. Már kétszer átmentek rajta, de mindig "kifakul" vagy mi. Pedig Bepanteneztem, fóliáztam, nem szoliztam, nem áztattam, fullon vigyáztam rá... Ma mentek át rajta harmadjára, már mélyebben ütötték be... Szerintetek van esély rá, hogy megint kidobja a bőröm? A tetováló azt mondta, Níveával kenjem, hátha a Bepantennel volt a gond... Van valakinek még valami tippje, hogy tuti maradjon már meg? Így harmadjára már kicsit fájt az átütés:D
  • trident
    #1413
    Ááálat lesz!
  • CUCLI
    #1412
    1/3

  • trident
    #1411
    Pont azért jó, mert egyszerű, semmi csicsa.:)
  • extramagascsaj
    #1410
    Szerintetek?
  • Tyler1
    #1409

    jót tett neki a remake.
  • trident
    #1408
    Nem az eredeti tervet folytattuk.

    Hanem egy kb 12 éves tetoválást dobtunk fel, ami anno szintén házi géppel, hellótintával lett tolva.:D

    Viszont a fentiek ellenére nem szar volt, csak nem elég jó, így lett szerintem valóban megfelelő. Fel is lett használva a kifakult tinta, ezzel is lehetett emelni és játszani. Azért így jobban tetszik...:)
    Ha már viselem, akkor megérdemli.

    A fehér nagyon markánsan nem látható még frissen (hiszen a kevés alávérzés, áttörlések szürkítik), de gyógyulás után látványosabb lesz.

    Azt a képet még nem küldték el, (de remélem van:D) amin még a régi állapot látszódik. Ha a negyedik képet kinagyítod akkor láthatod a különbséget.

    Yakuzzi tattoo, Gyula, 02.11,
    kb. 2,5 óra volt, kb. 18 cm. hosszú a minta.





  • 7131
    #1407
    sok egyszerre tuti nem fogja tudni megcsinálni,kb 3-4 óra alkalmanként és 2 alkalom minimum.
  • Stelk0
    #1406
    Sziasztok!

    Tetováló mesterektől szeretném azt megkérdezni hogy ha véralvadásgátlót szedek vhogy megoldható a tetoválás?Már volt kisseb beavatkozásom akk clexan inekciót kaptam.